Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

GoPro kamera bisiklet çekimleri

doğru biraz bilgisayarada bağlı, evet sanırım render konusunda biraz yavaş kalıyor...

Scudo
cyberlink power director 10 kullanıyorum. tavsiye ederim kullanımı kolay seceneği bol bir program

@turkkeyp

bende premiere kullanıyorum. yaşadığım tek sıkıntı arka plana attığım şarkının video sesinden daha çok çıkması.
onu sen ayarlıyabiliyor musun.
bide diğer sıkıntım. 1080p kaydettiğimde oldukça yüksek gb de kaydediyor. sonra encode ile mp4 dönüştürünce normal boyununa geliyor.
sen kayıt etmeyi nasıl yapıyorsun.

ses için ayarları yapılabiliyor istediğin gibi. Ayrıca Render alırken H264 -1080p Bitrate olarakta 2-3 bitrate aralığında bir değer girersen düşük boyutlu ve yeterli bir kalitede görüntü sunar. Deneme amaçlı olarak 10-20 saniyelik dilimlerle kayıt alıp yeterli bulduğun zaman videonunu tamamını render alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: eyupaltindal
@chnkrmz bir kaç sene önce bi uygulamada dediğin ses kısma olayını kullanmıştım. Yapılıyor ama nereden hatırlamıyorum. Hatta sesin sağ sol ayarını bile yapabiliyorsun

aydın hallaçlar 1/2 (link)denemeler :)

aydın hallaçlar 2/2

@chnkrmz
merhaba. premiere konusunda baya bilgi sahibiyim işim gereği. altta videonin görüntü ve ses kanalı var. videoya sol tık yapın. effects kısmında volume göreceksiniz. oradan yükseltebilirsiniz. attığınız müziğinde sesini müziğe sol tık yaparak yine effects kısmından halledebilirsiniz.

1080p konusunu da windows ta Ctrl M yapın (mac için cmd M) render penceresi açılacak. codec te h264 ü seçin. altta video bölümünde de youtube1080p ya da vimeo versiyonları mevcut. Önemli nokta altta gördüğünüz Vbr + Cbr bitrate leriyle oynayarak görüntü kalitesiyle oynayabilirsiniz. (Mb olarakta boyut düşer haliyle) anlattıklarım karışık geldiyse screenshot atarım.

tapatalk dan yazıyorum ipad aracılığıyla. zor oluyor baya. youtube tan "how to export h264" diye arattığınzda da çıkan sonuçlar işinize yarayabilir.

@turkeyyp
videonun üzerine sol tık yapın, effect penceresinin içerisindeki search kutucuğuna "balance" yazın. audio nun hemen altındaki balance ı videonuzun üzerine sürükleyip bırakın. sonra biraz önceki bahsettiğim effects penceresinden sağ-sol u ayarlayabilirsiniz.

Bunlar da benden olsun.

Videolar gopro hero3 ile çekildi fakat youtube yüklerken görüntü kalitesi çok düşüyor.Ne yaptıksa düzeltemedik..

2 ayda 5 bin izleme olmuş. bu benim için büyük bi başarı :D
sıcaklar çekilsin böyle ilgi çekecek videolar yapmaya devam edicem. hoşuma gitti çok izlenmesi :hhhhhh:

@derkaiser5
mesajınızı şimdi gördüm bilgi için teşekkür ederim. eve gidince denicem. pratik yapmalıyım ki unutmayayım :)

Apple store dan bir tane go pro hero 4 silver aldım.2 gün sonra elimde heyecanla bekliyorum.Çekimleri yapıp eklerim.Hatta paket içeriğini video
olarak eklerim....

@chnkrmz Müzik ve video uyumu :D :kptmya: yerlere yattım abi. Bunu daha önce izlemiştim ama senin olduğunu bilmiyordum hasdhashasha

Geri