Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

GoPro kamera bisiklet çekimleri

Scudo
@bdemirkiran

Aaa Xiaomi Yi 2015 in en iyi F/P kamerası :) 67 $ bedava kargo ve 2-3 haftada geliyor.

Donanımhaber forumda konu açtım şu ana kadar alan sayısı 189 kişi ( liste yaptım isim isim )

Ama maymunlardan uzak tutmak lazım o kesin :) Tailand gezisinden kızkardeşimin çekimi.

• Beğen
Tepkiler: Kerem Ozan Ay
@HASAN TONBUL

Çok keyif aldım izlerken emeğinize sağlık. Aksiyonumuz bol olsun.

• Beğen
Tepkiler: H.T
@Olgu Erhan gerçekten de öyle benim arkadaşım kendini nasıl kaptırmışsa artık dolar ocaktan sonra 1.5 olur diyor fazla sıcakta bisiklet binmemek lazım :)

Hero3 yada diğer Gopro kullanıcı arkadaşlar Hero3 Black ve Hero3 Black Plus olmak üzere iki farklı model var, Plus da uzaktan kumanda var ötekinde yok, şimdi şunu öğrenmek istiyorum , Hero3 Black'e uzaktan kumanda alıp kullanabiliyor muyuz, Hero3 Black ve Plus arasında diğer ne gibi teknik farklılıklar var ?

Yok mu Hero3 Black kullanan ? Yoksa gerkes gopro ile bisiklet mi sürüyor dalışa mı gittiniz forum ahalisi.

@Hasan Saylık çok profesyonel düşünmüyorsanız Xiaomi Yi işinizi görecektir. Bu üründe kumanda da çıktı yeni.

67 $ kamera fiyatı.

Go Pro black 1500 tl sanırım.

@Olgu Erhan White yada silver düşünüyorum ama Black 2. ellerde güzel ürünler var 700-900 bandında. Çin menşeili arkasında kurumsal şirket olmayan ürünler almayı düşünmüyorum, Avrupada yarışlarda yada seyirci olduğum yerlerde dahi kullanılabilecek bir ürün istiyorum.

Hasan Saylık Walla benim kendi kameram Xiaomi Yi abartmıyorum :

Fransa, Amerika ve Tailand gezilerinde kullanıldı ve su altı su üstü performansı çok başarılı. Gün aşırı bisiklette araç kamerası mantığında kullanmaya devam ediyorum stabil çalışıyor.

(link)işinizi karşılamıyorsa tabi daha pahallı bir ürüne yönelmenizi tavsiye ederim.

bu aralar yeni videolar çekebilirim. sıcaklardan çıkamıyordum bisikletle

Merhaba forumda yeniyim ,ama bisiklet severim lg g3 üm varda hız konum olaylarını nasıl ekleriz çekim yaparken ekrana aynı anda bildiginiz program var mı acaba?

anladım @eyupaltindal sagol verini hangi programla alıyosun peki benim telde endomondo falan var onların verisini mi aktardın acaba güzel gözüküyo hız falan...

Geri