Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

IGPSPORT IGS50E GPS'li Bluetooth'lu Bisiklet Bilgisayarı

Ben eski giant km saatimin ant+ kombo sensörünü bağladım. Önceden ne ölçüyorsa hemen hemen aynı ölçüyor. Genelde düşük tempo sürerim.

1658901256054.png

Scudo
selamlar herkese, igs50 aldım da. gögüs nabız bandı olarak ne önerirsiniz acaba? aklımda (link) bunu almak var. sizin tavsiyeniz var mıdır acaba ?

selamlar herkese, igs50 aldım da. gögüs nabız bandı olarak ne önerirsiniz acaba? sizin tavsiyeniz var mıdır acaba ?
Selamlar. Ben de igpsport 620 mevcut ve Dekatlon göğüs bandı ile kullanıyorum. Bağlantı istikrarı güzel. Şuan farklı bir marka satıyor ama değerlendirilebilir.

Son düzenleme:
Selamlar. Ben de igpsport 620 mevcut ve Dekatlon göğüs bandı ile kullanıyorum. Bağlantı istikrarı güzel. Şuan farklı bir marka satıyor ama değerlendirilebilir.
hocam decathlondan bende gögüs bandı aldım da ilk başta bağlanması için nasıl bir adım izlemem lazım ? biraz kurcaladım da bağlanamadım :(

@kaliteli_tayt_önemli igpsport uygulaması telefonda açıkken göğüs bandını sensor kısmında görmen lazım, cihazdan da E1 Pair moduna aldıktan sonra uygulama üzerinden göğüs bandını seçince eşleşme tamamlanacak.

@kaliteli_tayt_önemli igpsport uygulaması telefonda açıkken göğüs bandını sensor kısmında görmen lazım, cihazdan da E1 Pair moduna aldıktan sonra uygulama üzerinden göğüs bandını seçince eşleşme tamamlanacak.
çok teşekkürler, bağladım şansa bala artık :)

Bu yıl hiçbir şekilde görmüyor telefonumu cihaz. Güncellemesi mi var saati anlam veremedim? Sıfırlamaya çalıştım, o da olmadı. Bağlantı sorunu yaşayıp çözüme ulaştıran var ise lütfen yardımcı olsun.

Bu yıl hiçbir şekilde görmüyor telefonumu cihaz. Güncellemesi mi var saati anlam veremedim? Sıfırlamaya çalıştım, o da olmadı. Bağlantı sorunu yaşayıp çözüme ulaştıran var ise lütfen yardımcı olsun.
Telefonunuzun ayarlarını kapatmış olamazsınız dimi? bazen kapanabiliyor çünkü bu sefer aktarım yapılamıyor,bendede mesela son zamanlarda şöyle oluyor,stravada kopmalar olup sürüşü tam ölçmüyor,genelde bir noktada kopup sürüşü bitirdiğim yere kuş uçuşu gitmişim gibi kesiyor sürüşü.fakat igpsport telefona aktardığımda sürüşü tam ölçüyor strawadaki gibi kesinti yapmıyor.

Arkadaşlar genel olarak yol bilgisayarlarında aynıdır belki ama ben bu modeli kullanıyorum. Biraz sürüş yaptıktan sonra feribota bindim diyelim kilometre saatini pause modunami almaliyim yoksa hiç ellememeli miyim. Feribot seyahatini kayda alıyor mu.

Arkadaşlar genel olarak yol bilgisayarlarında aynıdır belki ama ben bu modeli kullanıyorum. Biraz sürüş yaptıktan sonra feribota bindim diyelim kilometre saatini pause modunami almaliyim yoksa hiç ellememeli miyim. Feribot seyahatini kayda alıyor mu.
Ben denedim hareket algıladığı için sürüşten sayıyor,pause almak gerekiyor

Pause yapsanız bile, geçilen yol faaliyetinizin rotasında ve toplam kilometrede yer alır. Sadece ortalama hareket hızı etkilenir.
Doğru yöntem, sürüşün bittiği yerde faaliyeti sonlandırıp kaydetmek, sürüşe başlanacak yeni konumda yeni kayıt başlatmaktır :harika:

Benim cihaz hâlen bluetoothu görmüyor. Cihazı mı sıfırlayayım? Güncelleme mi yapayım? Gerçi bunlar nasıl oluyor bilmiyorum ama yardımcı olan olursa çok mutlu olurum.

Benim cihaz hâlen bluetoothu görmüyor. Cihazı mı sıfırlayayım? Güncelleme mi yapayım? Gerçi bunlar nasıl oluyor bilmiyorum ama yardımcı olan olursa çok mutlu olurum.
Uygulamadan cihazı kaldır Ondan sonra tekrar ekle.

Çözdüm. Manuel olarak güncelleme var. Cihaz açık olduğunda uygulama üzeri el ile güncellemek gerekiyor “cihazın içine girerek” aksi hâlde tüm erişimi engelliyor.
Cihazı güncellemek için mi nasıl oluyor bulamadım açıklayabilir misiniz

Cihazı güncellemek için mi nasıl oluyor bulamadım açıklayabilir misiniz

Önce App Store içerisinde manuel cihazın uygulamasını güncelledim, ardından cihazı açtım ve uygulama içerisinde cihazı seçerek direkt cihazı güncelledim. Ardından direkt tanımladı telefon cihazı.

Merhaba arkadaşlar, bir arkadaştan İGS50S aldım, aldığımda 490 km odo vardı, kendim için sıfırladım telefona bağlandım app ile vs fakat sıfırladıktan sonra tur başlatamıyorum, yani pause start durumunu aktif edemedim. Kadans ve hız sensörüm yok, sadece gps ile hızımı görebiliyorum. Gittiğim km vs hiçbir kayıt veya ölçüm başlamıyor. Bunun için kadans ve/veya hız sensörü lazım mı? App üzerinden profil vs ayarları yaptım ama eksik kalan birşey M var?

Merhaba arkadaşlar, bir arkadaştan İGS50S aldım, aldığımda 490 km odo vardı, kendim için sıfırladım telefona bağlandım app ile vs fakat sıfırladıktan sonra tur başlatamıyorum, yani pause start durumunu aktif edemedim. Kadans ve hız sensörüm yok, sadece gps ile hızımı görebiliyorum. Gittiğim km vs hiçbir kayıt veya ölçüm başlamıyor. Bunun için kadans ve/veya hız sensörü lazım mı? App üzerinden profil vs ayarları yaptım ama eksik kalan birşey M var?
Herhangi bir sensöre ihtiyacınız yok,cihazı resetleyip fabrika ayarlarına döndürün başka arızası yoksa düzelir,

Herhangi bir sensöre ihtiyacınız yok,cihazı resetleyip fabrika ayarlarına döndürün başka arızası yoksa düzelir,

Resetlemeden önce çalışıyordu start - pause. K.klavuzunda belirtildiği gibi reset attım sorun olmadı, app üstünden bağlanmada da sorun yok ama resetten sonra sadece gitme hızımı gösteriyor o kadar yol aldım ama sayaç vs hiç bir gösterge ilerlemiyor. E ile başlayan ayarlarıda yaptım lastik boyutu wheel ayarı vs. Tekrardan reset atıcam inşallah olur

@mcmustafa106 Hız sensörü olmadığı için tekerlek boyutu girmeye gerek yok ki.

Geri