Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İkinci el bisiklet tavsiyeleri

Kadro yapısına göre karar verin. Tercihiniz endurance mi, aero mu? Fark etmez demeyin, bu en önemli seçim.
Mesela ben eksik aero yapısı, kullanıcılarının bazılarının itiraz edeceği ama bazılarına büyük dert olan sele borusu sorunları gibi nedeniyle 062'ye çok uzağım.
şuanlık aero istemiyorum o yüzden r13 te karar kıldım sizin dediğiniz gibi.

Scudo
Merhabalar , 10k bütçe ile iki bisiklet alacağım. Eşim ve kendim için. Köy tarzı bir yerdeyiz, asfalt yolların bozuk olduğu kısımlar mevcut nadiren ormana da gidilebilir. Bu konuda çok yetersizim arkadaşlar tavsiyeniz varsa şu model diye sahibinden vs aramak isterim.
Bu konularda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Şuna benzer bir listeyi bisikleti görerek alabileceğiniz yerleri ekleyip tarayarak olası marka-modeller hakkında fikir edinebilirsiniz: (link)

Sonrasında beğendiğiniz modelleri belirtirseniz yorumlamak kolay.

İkinci el bisiklette görmeden sağlıklı alışveriş çok zor.

• Beğen
Tepkiler: Ertuğrulaltinay
Herkese merhaba ben bisikletimi aldım. (Carraro 327) Şimdi de kuzenime bisiklet bakıyoruz. Sizce buhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-carraro-sportive-224-28inc-24-vites-bisiklet-1177353320/detay ilandaki bisiklet nasıldır? (Carraro 224) Link paylaşamıyorum o yüzden mecbur bu şekilde yazdım.

Herkese merhaba ben bisikletimi aldım. (Carraro 327) Şimdi de kuzenime bisiklet bakıyoruz. Sizce buhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-carraro-sportive-224-28inc-24-vites-bisiklet-1177353320/detay ilandaki bisiklet nasıldır? (Carraro 224) Link paylaşamıyorum o yüzden mecbur bu şekilde yazdım.
Canlı bir şekilde bakmak lazım.Fiyatı iyi pazarlık yaparsan çok daha iyi olur.Eğer vites geçişlerinde , fren de sıkıntı varsa hiç alma derim.Çünkü yaptırmak yerine daha iyi ilanlara bakabilirsin.

Merhaba arkadaşlar,
Kısmet olursa ilk bisikletimi alacağım. Bir ilan buldum. İnternette 2012 üretimi diyor. Kullanım alanı işe gidip-gelme, orman yollarında gezi yapmak. Bu bisikleti tavsiye eder misiniz?
Mesaj yanlış konuda ise bağışlayın!

318487 dosyayı görüntüle
Marka Dahon yazılmış ama ilanda Schwinn görseli var. "Bisiklet değil limuzin" başlığı için de az bile denmiş, "bisiklet değil, özel jet" denebilirmiş (sarkazm) 🙄

• Beğen
Tepkiler: glaZEDX
Marka Dahon yazılmış ama ilanda Schwinn görseli var. "Bisiklet değil limuzin" başlığı için de az bile denmiş, "bisiklet değil, özel jet" denebilirmiş (sarkazm) 🙄
Reddit de 'Schwinn 2000'li yıllarda Wallmart'a satıldı. Kalite düştü' şeklinde yorumlar vardı. Emin olamadım.

Son düzenleme:
Hocam merhaba bütçeniz nedir?

Herkese merhaba
Çok dağ bayırda kullanılmayacak ama memleketin yolları da göz önüne alındığında günübirlik turlar atabileceğim bir bisiklet arıyorum.
İki bisiklet arasında kaldım.

1-Kron xc 1000 (2018) - 13000₺
2-Carraro Force 970 (2021) - 9750₺

Link paylaşamıyorum. İlanlar sarı sitede, Bodrum’da.

Tavsiyeniz hangisidir?

Merhaba

Carraro flexi 121 ve mosso marine arasından hangisini tavsiye edersiniz?

Merhaba

Carraro flexi 121 ve mosso marine arasından hangisini tavsiye edersiniz?

Birbirine en çok benzeyen (link) (MD ve HD frenli 2 modeli daha var) ile (link) (6 farklı Mosso Marine modeli var) arasında kıyaslama yaparsak ufak detay farklarıyla Carraro Flexi 121 V daha iyi. Daha net bir karşılaştırma için her iki modelin bu modeller olduğundan emin olmak ve burası ikinci el konusu olduğu için bisikletlerin durumuna bakmak lazım.

(link)

Bu bisiklet nasıl acaba, fiyatı modeli bilgilendirebilir misiniz?

@Yusuf Bilal Tekin yakından inceleyin eğer sorunu yoksa gayet iyi. fiyat performans duruyor.

Merhabalar değerli forum üyeleri, ilk yol bisikletimi almak için yardımınıza ihtiyacım var. Bütçem kısıtlı, maksimum 17 belki zorlarsam 18 bin kadar. Halihazırda başka bir bisikletim daha var eşimle tur için kullandığım. Bu bisikleti daha çok yalnız sürüşlerde biraz performans odaklı kullanmak için istiyorum zira tur bisikleti bagajıydı çantasıydı hayli ağır ve böyle bir sürüş gerçekleşmiyor. Bursa'da ikamet etmekteyim o yüzden tercihlerim de hayli kısıtlı. Önerileriniz çok kıymetli, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhabalar değerli forum üyeleri, ilk yol bisikletimi almak için yardımınıza ihtiyacım var. Bütçem kısıtlı, maksimum 17 belki zorlarsam 18 bin kadar. Halihazırda başka bir bisikletim daha var eşimle tur için kullandığım. Bu bisikleti daha çok yalnız sürüşlerde biraz performans odaklı kullanmak için istiyorum zira tur bisikleti bagajıydı çantasıydı hayli ağır ve böyle bir sürüş gerçekleşmiyor. Bursa'da ikamet etmekteyim o yüzden tercihlerim de hayli kısıtlı. Önerileriniz çok kıymetli, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Bütçenize uygun Tiagra 4700'lü model bulursanız iyi bir seçim olur.

Yakın illeri seçmeye çalıştım ama siz gidebileceğiniz yerlere göre değiştirirsiniz.

Peugeot R14: (link)

Yakınlarınızda yok ama Mosso Tharsis veya 735TCA: (link) - (link)

Tiagra bulamazsanız Sora > Claris şeklinde ilerleyebilirsiniz:

Mosso Cavalier Sora: (link)

Mosso Cavalier Claris: (link)

• Beğen
Tepkiler: mossosever13
Kardeşim Peugeot R15 sora set bisikletini satıyor. Aktif olarak kullanıyoruz, tüm bakım onarımını iki bisikletimizde de kendimiz yaptığımız için içimiz rahat. Detayları açıklama kısmına yazmış. İlan No: 1194092033

Bütçenize uygun Tiagra 4700'lü model bulursanız iyi bir seçim olur.

Yakın illeri seçmeye çalıştım ama siz gidebileceğiniz yerlere göre değiştirirsiniz.

Peugeot R14:

Yakınlarınızda yok ama Mosso Tharsis veya 735TCA:

Tiagra bulamazsanız Sora > Claris şeklinde ilerleyebilirsiniz:

Mosso Cavalier Sora:

Mosso Cavalier Claris:
Detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim aklımdaki bir numaralı soru işareti olan grupset sorunu da ayaküzeri çözdüğünüz için ayrıca teşekkürler.

(link)

Bu bisiklet nasıl acaba, fiyatı modeli bilgilendirebilir misiniz?
1191636294 şu ilana da bakabilir misiniz? İkisi arasından hangisi daha fiyat performans ona göre tercih etmeyi düşünüyorum. Elbette tca735 daha iyi ama fiyatı da oranla nasıl? Görüşlerinizi merak ediyorum. Siz de müsaitseniz bir bakabilir misiniz? @safex

@Yusuf Bilal Tekin İyi akşamlar, geç gördüm kusura bakma. Yükseltmeler değerli gözüküyor fakat o bisiklet için pek bir faydası yok. O yüzden f/p değil diye düşünüyorum. Yapılan masraflar grup sete yapılsaydı çok daha faydalı olurdu.

Geri