Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

ismini kız arkadaşım koydu, işte Eli NAzik :D

Scudo
Merhabalar.Gerçekten çok güzel olmuş.Ben üniversiteyi Eskişehir'de okudum.Aşığım o şehre.En büyük isteğim tekrar Eskişehir'de yaşamak.İki ayrı -ama aynı esasında- bisikletle sevdiğinle gezmek harika.Hele de ikisi de aynı renkse daha da bir havalı.Güle güle kullanın.Mutluluğunuz hiç bozulmasın.Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: Emre Ede
@'[L.o.R.d

teşekkürler :D:D
@jamssea

Eskişehir hakikaten aşık oluncak bi şehir, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

merhaba emre bence eli nazik değilde eli ağır olsa daha iyi olur :D bisikletlergüzel bi ikili olmuş inş sizde iyi ve mutlu bi ikili olursunuz darısı tüm kızarkadaşı veya erkek arkadaşı olmayan arkadaşların başına :p

keyifli sürüşler

• Beğen
@Abdullah Hakkı

teşekkür ederim Abdullah saol, Yaa görüntüsünü tam tersine bi isim vermek istedi, eli nazik dedi kız arkadaşımımı kırıcam ? :)
zaten mutlu bi ikiliyiz, darısı diğer arkadaşlarımın başına :)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Hakkı
cok güzel parcalarla toplanmış bir mtb bana göre eksikleri 1 spd 2 sağlam bir
v break yada hidrolikte olbilir mekanik disk frenlerin ağırlığından başka bir getirisi yok kendi görüşümce neyse dostum güle güle kullan

• Beğen
@Abdullah Hakkı

iyi dileklerin için saol

@nirvana

öncelikle teşekkür ederim...dikkat ettiysen jantlar xt jant seti, sadece disk fren uyumlu, o frenler idare etmelik takıldı zaten, iyi parçalar almak için fren ikinci planda kaldı, en yakın zamanda Avid Juicy 5 ile değişecek değştiği zaman burdan haberini alırsınız zaten :) spd şimdilik gerekli değil, gidon,sele borusu, sele,aynakol değişicek önceliklerim bunlar, spdiye daha var

@Cevat_Genc

teşekkür ederim,saol

bunun tekerı yamuk ben bılıom duz gıtmıo tepeye hıc tırmanmıo ztn gıdonunuda aldım hehe:)kotuyum bılıom :)ama senı sewıom haha:D

• Beğen
Emrecim benim bisikletlerden önce senin için söylemek istediğm bir şey var..

Bu kadar insanın tek tek mesajların cevap yazıyorsun ya, senin olgunluğun efendiliğine hayran kaldım:winkenlux . Tüm cevapların için çok teşekkür ederim ..
Biskletler gerçekten çok çok güzel . Ben de race modelini kullanıyorum çok çok memnunum . Kırmızılarıda ayrı bir güzel oluyormuş maşallahları var, çok da güzel toplanmış
Güle güle kullanın Emrecim kendine çok iyi bak biz seni çok seviyoruz:)

• Beğen
@kont26

bana bak yüzücü bozuntusu, sen gidip yüzmene baksana, nie benim Eskişehirden alcağım kalan tek gidonu satın alıosun beni şehir dışından mal almaya zorluyosun ? :D kargo filan uğraştırıyosun beni ? :D skandıum kadro aldın die sen çok değiştin bak sercan, senin o laf söyledin jant seti, senin aldığın kadroyu alır bide üstüne xt aynakol alır :D
sana uyuzum ama seviyorum seni sercan, kardeşim benim

@Hasan Hakan Koç

Hasan abicim söylediklerin için çok teşekkür ederim :)
burdaki abilerimin,arkadaşlarımın,kardeşlerimin hepsinin msjına tabikide tektek cvp yazıcam, onlar benim bisikletim hakkında iyi yada kötü yorum yazarak, yanlışımı düzeltiyolar,doğrularını gösteriyolar,beğendiklerini yada beğenmediklerini söylüyolar..bi nevi benim bisikletimle ilgileniolar, ve hepsi tekerteker ilgilenmeyi hak ediolar :)
herkese tekrar yorumları için teşekkür ediyorum...
race modelini bende cok beğeniyorum, param cıkışmadığı için team modelini almıştım :D kazasız belasız sürüşler, mutlu pedallamalar dilerim Hasan abi, sende kendine cok cok iyi bak, junior koç'u öp benim için :D bizde seni çok seviyoruz HAsan abicim, sen bu dünyada meleğin insan halisin

emre kardeşim öncelikle ALLAH kız arkadaşından ayırmasın bence bu bıkelardanda ayırmasın kazasız belasız sürüşller kardeşim emrecim siyahh kadro noldu yaa sattınmı onu nese boşver şmdi siyahı bunları düşünmek varken ii sürüşler kardeşim kendine ii bak...

• Beğen
@stray_sercan

eyw sercan kardeşim, nerlerdesinyaa hiç göremiyorum seni ?
iyi dileklerin için saol kardeşim, Allahta Cereni etrafından eksik etmesin :)
siyah kadrolu bisiklet satıldı sercan çok oldu, saol kardeş kib :)

@uLtRaSLaN_x2

eyw saol...ama şu msjları teker teker yazmassan iyi olur, hepsini bir yaz,forumda böyle yorumda bulunmak yasak ;)

Geri