Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir Urla Maratonu'nun ardından...

Scudo
Ben Birol hocayı aradım bu konu ile ilgili görüşmek için.Bana sponsor firmanın yetkili kişisinin telefon numarasını verdi.Onu aradım bu hafta içinde yatar dediler ama bilmiyorum:rolleyes:

Derece yapan arkadaşlar sponsor firmaya baskı yaparsa daha kısa sürede bu işi çözeceğimize inanıyorum.

Saygılar...

Sitelerinde sonuçları vermişler gördünüz mü? (link)

Ama fason sonuçlar :-S Elit 8 tur falan diyo :D Kaçkarın sonuçları olsa gerek :)

Süper yaa :D

komedi..
arkadaşlar titus'u telefon yağmuruna tutalım derim..
gerek sonuçlar gerek ödüller için...

Titus & Feronia Motor ve Doğa Sporları Külübü (TIMODOK)
1469 Sok. No:59 Alsancak - İzmir Tel : (232) 463 79 66
Yağcılar Köyü-Urla-İzmir TEL : (232) 764 82 00
M.Serdar TUMERDEM : (533) 251.02.02
Omer AYHAN : (532) 357.15.63

• Beğen
Tepkiler: yarıscı
değiştirmişler uyarıları duyunca :) Şimdi daha güzel olmuş: (link)

Garip olan, allta yazan: "Dereceye girenler madalya ile ödüllendirildi." Para ödülünden bahsedilmiyor.

az önce Titus u arayıp Ömer bey ile görüştüm. paraların ne zaman yatacagını sordum, bu konuda "acaba yatmayacak mı" gibi mailler de aldıgını, bunlara cevap verdigini, bugün artık yetişilemeyeceğini (Cuma günü 15:05 itibariyle) ancak önümüzdeki hafta içinde ödüllerin MUTLAKA yatacağını söyledi.

"Bu konuda verilmiş sözler, yapılmış açıklamalar var, bunların tabii ki arkasındayız, paraların ödeneceğinin garantisini Titus adına ben veriyorum, kesinlikle farklı şeyler düşünülmesin " dedi.

bu konuda soruları olan arkadaşlar (232) 463 79 66 no lu telefondan Ömer Bey e ulaşabilirler.

ilgili arkadaşların bilgisine..

Parası ödenen var mı arkadaşlar? Bu söz de tutulmamışa benziyor...

Şimdi aradım, gün içinde yatacağını söylediler. Bunca şeyden sonra hiç de inandırıcı gelmedi ama, göreceğiz...

• Beğen
Umarım bugün yatar ödüller.

Ödüllerin yarışdan sonra verilmiyeceğini söyleselerdi kimse gitmezdi bizde böyle beklemezdik hergün

Orası biraz zor. Muhakkak ki tarafımızdan dava açılır birincisi. İkincisi basın yayın organlarında aleyhlerine çıkacak haberler, dağıtacakları 4000 Ytl'den çok daha fazla zarara uğratacaktır onları. Bunu da göze alacaklarını zannetmem.

Kısa bir zamanları kaldı, yatırmamakta ısrar ederlerse harekete geçme zamanı gelecek.

Bu arada Birol Hoca'nın para ödülleriyle hiçbir alakası yok. Ödemeyi yapacak birim Titus'dur.

• Beğen
Geri