Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Jordanred - Soru-Cevap

Önceden yurtiçi ile geliyordu. İkisi de iyi bursa da en azından benim bölgemde
2 gündür dağıtımda, arıyorsun muhatap yok, ne olduğu belli değil, besbelli gelecek siparişler

• Üzgün
Tepkiler: RmzBurak
Scudo
Merhabalar. Fırsat ürünleri menüsünde görünen ürün fiyatları, ürünü sepete ekleyince artıyor.

Merhabalar. Fırsat ürünleri menüsünde görünen ürün fiyatları, ürünü sepete ekleyince artıyor.

Sayfasını görüntülerken bile artıyor.

Mesela bu:
1726667127264.png

Sayfasına girince bir saniye kadar 595 görünüyor, beden seçim kısmı görüntüye gelir gelmez kendi kendine S'yi seçip fiyat 750'ye çıkıyor.

1726667371668.png

1726667171120.png

Belki de fırsat ürünü olan kalmayan bedenlerden biridir diyeceğim ama hepsinde aynı sorun var.

Edit: Hatta sanırım öyle, çünkü beden seçimi gelmeden önce kalmamış olan L bedenin stok kodu görünüyor.
1726667489346.png

O halde fırsat ürünü sayfasından bu ürünler kalkmalı.

Sayfasını görüntülerken bile artıyor.

Mesela bu:
321511 dosyayı görüntüle

Sayfasına girince bir saniye kadar 595 görünüyor, beden seçim kısmı görüntüye gelir gelmez kendi kendine S'yi seçip fiyat 750'ye çıkıyor.

321513 dosyayı görüntüle

321512 dosyayı görüntüle

Belki de fırsat ürünü olan kalmayan bedenlerden biridir diyeceğim ama hepsinde aynı sorun var.

Edit: Hatta sanırım öyle, çünkü beden seçimi gelmeden önce kalmamış olan L bedenin stok kodu görünüyor.
321514 dosyayı görüntüle

O halde fırsat ürünü sayfasından bu ürünler kalkmalı.

Merhaba sorun düzeltilmiştir. Problemi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.
Sendeo kargo şirketini çok aradınız mı acaba ?
Merhaba,
Şehirden şehire hatta şubeden şubeye bile değişebiliyor ne yazık ki kargo firmalarının hizmet kalitesi. Genel anlamda memnun olduğumuz için çalışıyoruz ancak bu şekilde mağduriyetlerde yaratabiliyor kargo firmaları. Şu ana kadar çalıştığımız tüm kargo firmalarıyla ilgili bu şekilde dönüşler aldık ne yazık ki.

Merhaba sorun düzeltilmiştir. Problemi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Merhaba,
Şehirden şehire hatta şubeden şubeye bile değişebiliyor ne yazık ki kargo firmalarının hizmet kalitesi. Genel anlamda memnun olduğumuz için çalışıyoruz ancak bu şekilde mağduriyetlerde yaratabiliyor kargo firmaları. Şu ana kadar çalıştığımız tüm kargo firmalarıyla ilgili bu şekilde dönüşler aldık ne yazık ki.

Sorun aslında şu, ben sizin müşteri hizmetlerinizi de aradım.
Sanki "ne yapabiliriz" tarzında bir cevap verdiler.
Bende hizmet sektöründe çalışıyorum, bi bakalım ilgilenelim, soralım soruşturalım diyen olmadı.
Ben yerelde dağıtım noktalarına kadar gittim, uğraştım.

Bir daha sizden alış veriş yapar mıyım ? Yaparım.
Aynı dağıtıcı ile gelecekse yapar mıyım ? Yapmam.

İyi çalışmalar dilerim.

Sorun aslında şu, ben sizin müşteri hizmetlerinizi de aradım.
Sanki "ne yapabiliriz" tarzında bir cevap verdiler.
Bende hizmet sektöründe çalışıyorum, bi bakalım ilgilenelim, soralım soruşturalım diyen olmadı.
Ben yerelde dağıtım noktalarına kadar gittim, uğraştım.

Bir daha sizden alış veriş yapar mıyım ? Yaparım.
Aynı dağıtıcı ile gelecekse yapar mıyım ? Yapmam.

İyi çalışmalar dilerim.

Merhaba,
Aslında şu şekilde sistemimiz,
Kargo ücretini müşterinin ödediği siparişlerde Sendeo ve Yurtiçi kargo seçenekleri mevcut farklı kargo ücretleri ödeyerek seçebiliyorsunuz.
Ücretsiz kargo ile gönderdiğimiz siparişlerde biz sendeo ile çalışıyoruz. Ancak buraya anlaşmalı olduğumuz başka bir kargo şirketini daha seçenek olarak ekleyebiliriz. Sendeo kargo ile ilgili genel olarak bir sorun yaşamadığımız için buna gerek duymamıştık ancak geri dönüşünüzden sonra bunu yapabiliriz.

Müşteri hizmetlerimizden kargonun durumu ile ilgili çok fazla yardımcı olamıyoruz. Çünkü bizimde yapabildiğimiz sadece sizin gibi kargonun durumunu kargo şirketinin web adresi üzerinden sorgulamak , kargo firmasının müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışmak.

Kargo teslim sürenizin olması gerekenden uzun sürmesi sebebiyle üzgünüz.Bir dahaki alışveriş deneyiminizde mutlaka kargo firması ile ilgili talebinizi bize iletiniz. Yeni siparişlerde görüşmek üzere.

Merhaba, kolluklar tek olarak mı çift olarak mı satılıyor?

Kargo şirketlerinin tek bir şubesi yok. Her şubede farklı karakterler çalışıyor. Ben kendi ilimde Sendeo'dan memnunum mesela. Gönderici firmaya kargo konusunda yüklenilmesini pek doğru bulmuyorum.

8 saatlik Airmesh Pedli siyah kısa askılı tayt için sayfalarında ürün altına yaptığım yorumun aynısını burada da paylaşıyorum. Gerçi ürünü tükettiler ama bundan sonra alış veriş yapacaklara bir fikir oluşturması açısından burada kalsın. Kesinlikle üretim hatası var üründe. Sürüş boyunca hiç rahat değildim, indirimle 995,00 Tl’ye almam tek tesellim. Hafta sonu 110 km’lik sürüş sonrası tecrübelerim.

1-Ped kesinlikle kaliteli diyecek bir şey yok fakat bu kadar kaliteli bir ped dikiş ve kesim hatalarıyla ancak bu kadar insanı rahatsız eden bir hale getirilebilirdi.

2-Ped arka kısımda çok aşağıda ve ön kısımda da gereksiz yere yukarıda konumlandırılmış. Bu yüzden sürekli ilk km’lerden itibaren bir rahatsızlık hissi var ve sürekli çekiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

3-Bacak arasında kumaş fazlalığı var ve bu da bacak arasında çok olmamakla birlikte rahatsızlık veriyor.
Çok fazla kullanılmadığı için yorumlar bölümünü de kapatmışlar. Gelen cevap bu şekilde:)

Son düzenleme:
8 saatlik Airmesh Pedli siyah kısa askılı tayt için sayfalarında ürün altına yaptığım yorumun aynısını burada da paylaşıyorum. Gerçi ürünü tükettiler ama bundan sonra alış veriş yapacaklara bir fikir oluşturması açısından burada kalsın. Kesinlikle üretim hatası var üründe. Sürüş boyunca hiç rahat değildim, indirimle 995,00 Tl’ye almam tek tesellim. Hafta sonu 110 km’lik sürüş sonrası tecrübelerim.

1-Ped kesinlikle kaliteli diyecek bir şey yok fakat bu kadar kaliteli bir ped dikiş ve kesim hatalarıyla ancak bu kadar insanı rahatsız eden bir hale getirilebilirdi.

2-Ped arka kısımda çok aşağıda ve ön kısımda da gereksiz yere yukarıda konumlandırılmış. Bu yüzden sürekli ilk km’lerden itibaren bir rahatsızlık hissi var ve sürekli çekiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

3-Bacak arasında kumaş fazlalığı var ve bu da bacak arasında çok olmamakla birlikte rahatsızlık veriyor.

2. madde benzeri sorunu bir tek ben yaşıyorum zannediyordum. Çünkü aynı ürünü abime ve kardeşime de aldık onlar rahatsız olmadılar. Acaba benim anatomik yapıma uygun değil diye düşünüyordum. Evet ped ön tarafa kayıyor zannediyordum. Oysa ki konumlandırması yanlış. Çünkü takip ediyorum ön tarafta çok kalıyor. Belirli sürelerde özellikle durup geri çekiyorum.
Ağ kısmında beni rahatsız edecek bir durum yaşamadım.

İyi günler, iyi çalışmalar. Bu mayonun bu rengini almıştım. Daha sonra yeşiline de almak istedim ama kalmamış. Aynı anda almadığım için pişman olmuştum.
Zira en sevdiğim mayo bu.😅
20240923_152434.jpg

• Beğen
Tepkiler: Jordanred

Çok fazla kullanılmadığı için yorumlar bölümünü de kapatmışlar. Gelen cevap bu şekilde:)

Merhaba, bende sipariş sonrası bi 40 km'lik sürüş yaptım, taytı giydiğimde ped bi şekilde çıkıntı gibi durduğunu hissettim.

Bisiklet üzerinde ise ben pedal atarken o da hareket ediyormuşçasına kaydığını hissettim.

Ne yazık ki memnun değilim, bende o fiyata o kadar ürün olur diye teselli buluyorum.

• Beğen
Tepkiler: inotoko
Merhaba, kolluklar tek olarak mı çift olarak mı satılıyor?
Merhaba evet kolluklarımız ve bacaklıklarımız çift olarak satılıyor.

Merhaba,
Öncelikle deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Askılı bisiklet taytımız tüm ürünlerimiz arasında en çok beğenilen,en az olumsuz yorum aldığımız ürünümüz.Ancak ped konumunun önde olduğu ile ilgili daha öncede dönüşler aldık. Ped firmasıyla bu konu hakkında konuştuğumuzda bize insan anatomisinden insan anatomisine fark edebileceğini , ped konumuyla ilgili bir standart yakalanmasının mümkün olmadığı dönüşünü aldık. Daha önce bir kaç müşterimizin isteğiyle ped konumunu değiştirdiğimizde oldu.
Şu anda tayt ürünümüz tamamen tükenmiş durumda ve bu ürünle ilgilide ar-ge süreci içerisindeyiz. Bu süreçte bu deneyimlerinizi mutlaka değerlendireceğiz.
Sitemizdeki yorum bölümünü ise tüm ürünlerden kaldırdık. Ancak deneyimlerinizi önemsediğimiz için forum üzerinden sizlerden görüşlerinizi beklediğimizi söyledik.
Tayt ürünümüzdeki yaptığımız geliştirmeleri sizinle paylaşacağız.
Bir sonraki deneyiminizin daha iyi olması dileğiyle iyi sürüşler.
Merhaba, bende sipariş sonrası bi 40 km'lik sürüş yaptım, taytı giydiğimde ped bi şekilde çıkıntı gibi durduğunu hissettim.

Bisiklet üzerinde ise ben pedal atarken o da hareket ediyormuşçasına kaydığını hissettim.

Ne yazık ki memnun değilim, bende o fiyata o kadar ürün olur diye teselli buluyorum.
Merhaba,
Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Mutlaka değerlendireceğiz fikirlerinizi.
Ancak ürünü sezon sonu indirimince olduğu için o fiyata aldınız. Bu ürünümüzü bir fiyat performans ürünü olarak değerlendirmiyoruz. Tayt ürünü ile ilgili amacımız ulaşılabilir iyi bir ürün satmak. Bu ürünümüzde en çok beğenilen herkes tarafından tercih edilen bir ürünümüz.
Taytımızla ilgili olarak yapacağımız geliştirmeleri sizinle paylaşacağız.
Daha memnun kalacağınız bir alışverişte buluşmak dileğiyle.

Merhaba evet kolluklarımız ve bacaklıklarımız çift olarak satılıyor.

Merhaba,
Öncelikle deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Askılı bisiklet taytımız tüm ürünlerimiz arasında en çok beğenilen,en az olumsuz yorum aldığımız ürünümüz.Ancak ped konumunun önde olduğu ile ilgili daha öncede dönüşler aldık. Ped firmasıyla bu konu hakkında konuştuğumuzda bize insan anatomisinden insan anatomisine fark edebileceğini , ped konumuyla ilgili bir standart yakalanmasının mümkün olmadığı dönüşünü aldık. Daha önce bir kaç müşterimizin isteğiyle ped konumunu değiştirdiğimizde oldu.
Şu anda tayt ürünümüz tamamen tükenmiş durumda ve bu ürünle ilgilide ar-ge süreci içerisindeyiz. Bu süreçte bu deneyimlerinizi mutlaka değerlendireceğiz.
Sitemizdeki yorum bölümünü ise tüm ürünlerden kaldırdık. Ancak deneyimlerinizi önemsediğimiz için forum üzerinden sizlerden görüşlerinizi beklediğimizi söyledik.
Tayt ürünümüzdeki yaptığımız geliştirmeleri sizinle paylaşacağız.
Bir sonraki deneyiminizin daha iyi olması dileğiyle iyi sürüşler.

O zaman yeni tasarımda taytlar geliyor?

Selam. Platin Breeze Şardonlu Kışlık Bisiklet Forması - Soğukta Şıklık ve Konfor şu ürünün kaç derece aralığında başarılı olduğunu merak ediyorum. Örnek giyim vermek gerekirse; uzun kollu içlik + bu ürünü giysek İzmir'in Kasım aylarındaki sabah soğuyla başa çıkar mı?
Şardonlu olduğu için yeterli ama inişlerde terli vücutta üşüme olacağı için,windstopper dediğimiz yelekle kullanmak daha sağlıklı olur gibi,çünkü rüzgar geçirmeme özelliği yok gördüğüm kadarıyla,en azından ben öyle yapıyorum hasta olmamak adına.

Geri