Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kadans, hız ve HR sensörü

Scudo
Merhabalar. Bana tek ve biraz daha Çin işi fiyatlı cihaz lazım 😀 (magene vs.) teşekkürler.

IMG_PixelCam_Plus_20200702_214348.jpg
İkinci el aldığım saatin nabız bandı bu şekilde geldi. Bu şekilde çalışır mı bu?

@Sinanthewhite Sensörü nerede hocam? Bu takılma yerlerinde sensör olması gerekiyor saate iletmek için.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
  • Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
@Hami Bulut sensörü var ayrı takmamıştım. Benim takıldığım nokta kemerin vücuda değen plastik kısmının yırtık olması.
@bugra_5211
Pili yoktu sensörün, pilini takıp test edicem akşam.

• Beğen
Bryton uyumlu derken bluettooh değil ant + olanlar genelde km saati ile uyumlu oluyorlar. Bu HRM de ant özelliği yok galiba.
Yeni aldığım Igpsport 10 ile Tchibo nabız bandını eşleştiremiyorum. Dediğin gibi ANT özelliği yok. Map My Ride ile sorunsuz çalışıyor ama km saatinde işlevi yok. Magene kadans ölçer sıkıntısız. Sanırım Magene’in nabız sensörünü de almak gerekecek. ☹️

Bryton 410 km saatimle Echowell nabız bandı kullanıyorum yaklaşık 1 senedir. Nabız bandımın son 3 aydır 15-20 günde bir pili bitiyor. Duracell de taksam en fazla 20 gün gidiyor. Ayrıca kemerin ölçüm yapan iki kısmın arasında kötü bir koku var. Makinada da yıkadım elimde de çitiledim ama o koku hiç geçmedi. Bu pili sizce ne bitiriyor? Koku olan kısım sadece mavi işaretli yer. Küf gibi pas gibi kokuyor.
InkedIMG_7623_LI.jpg
IMG_7624.JPEG

Son düzenleme:
GIANT AXACT 13W WIRELESS KM SAATi ni almayı düşünüyorum fakat satıcı altına sadece giant ile uyumludur diyor sadece giant bisiklete mi takılıyor anlamadım bilen birisi varsa açıklayabilir mi?

Arkadaşlar merhaba bisikletimi yeni aldım Dolayısıyla pek bilgim yok.şuan bisiklet üzerinde fotoğraftaki giant marka hız ölçer bağlı ama bunun ekranı yok bunu nasıl temin edebilirim herhangi bir marka uyarmı yoksa illa aynı markamı olmalı çalışıp çalışmadığı konusundada bilgim yok şimdiden teşekkürler404D624C-E850-44AB-96CF-A1EE722CD6ED.jpegF54A2564-4C79-4D76-922D-5C5D7614BB24.jpeg

• Beğen
Arkadaşlar merhaba bisikletimi yeni aldım Dolayısıyla pek bilgim yok.şuan bisiklet üzerinde fotoğraftaki giant marka hız ölçer bağlı ama bunun ekranı yok bunu nasıl temin edebilirim herhangi bir marka uyarmı yoksa illa aynı markamı olmalı çalışıp çalışmadığı konusundada bilgim yok şimdiden teşekkürler241432 dosyayı görüntüle241433 dosyayı görüntüle
Ant+ destekleyen bir bisiklet bilgisayarı almalısınız.

Ant+ destekleyen bir bisiklet bilgisayarı almalısınız.
Telefonlar için uygulaması olduğunu okudum birkaç yerde fakat app store da bulamadım bilginiz varmı bu konuda teşekkürler

Telefonlar için uygulaması olduğunu okudum birkaç yerde fakat app store da bulamadım bilginiz varmı bu konuda teşekkürler

Ant uygulama değil aynı bluetooth gibi bir iletişim protokolüdür. Şu an güncel olarak Samsung telefonlarını incelerseniz hangisinin uyumlu olduğunu bulabilirsiniz. Samsung dışında bir kaç telefonda daha var bu özellik ama o telefonları ya da modellerini güncel olarak bulmanız mümkün değil.

Hiç ihtiyacım olmadığı için telefon uygulaması kullanmadım ama bir yerde IPBike diye bir app okumuştum, daha farklıları da vardır araştır

@Supper26 Kadans ve hız ölçer kendisi. Monitör'e bilgi veriyor. Wahoo ile kullanıyorum ben, ant ve ya bluetooth'lu bi cihazı görür diye düşünüyorum.

Android'de uygulaması yok ama appstore'de olduğunu bir kaç kişi yazmıştı diye hatırlıyorum. Monitör olmadan da ant'sız bir mobil cihaza bağlanabilir mi bilmiyorum maalesef.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Arkadaslar bu kadans ve hız sensörü ile ilgili kafama takılan Bir soru soracağım. Diyelim sensörleri pedal ve tekere taktık ve açtık kurulum vs tamam. Sürüş bitti sensorleri kapatıyormusunuz yoksa sadece km saatinizi kapatmak yetiyor mu

Arkadaslar bu kadans ve hız sensörü ile ilgili kafama takılan Bir soru soracağım. Diyelim sensörleri pedal ve tekere taktık ve açtık kurulum vs tamam. Sürüş bitti sensorleri kapatıyormusunuz yoksa sadece km saatinizi kapatmak yetiyor mu

Sinyal almayınca uyku moduna geçiyor sensörler, onları kapatma işi yok

Geri