Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kadro üstü çanta

atakano

Üye
Tepki
5
Bisiklet
Cube
Merhaba arkadaşlar.

Telefon koyabileceğim, su geçirmez ve şık kadro üstü çanta arıyorum. Topeak'ın aşağıdaki ürünü güzel fakat telefon koyabileceğim ve görebileceğim yeri yok. Sizlerin kullandığı ya da önerebileceği yurt içi veya yut dışı bir ürün var mıdır?topeak-tri-drybag-2.jpg

• Beğen
Tepkiler: .edoardo
Scudo
Bende arıyorum böyle dışardan dokunmatiği işleyenler var onlardan. Strava bilgilerimi vs. görmek güzel olabilir.

aliexpreste 6dolar olan ürün türkiyede gittigidiyor sahibinden vs sitelerde 65tl :D ticaret ahlakımız bu :D çinden satın al 1ay'a gelir diyeyim :)

@oguzhan39 araştırmaya yeni başladım. Çin'dekilere henüz güvenemiyorum. Kullandığınız ya da tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mıdır?

Aceleye getirmeden iyi bir şeyler alayım diyorum görünüşte önemli. Kendinden su geçirmemesi önemli. Bazı modellerde ekstra yağmurluk oluyor. Onlar hoşuma gitmiyor.

@atakano çinden birçok ürün getirdim.Sipariş sayısı yüksek olanlara güvenebilirsiniz zaten ürün gelmezse şikayet açıp paranızı iade ediyolar birçok ürünümden iade parasını aldım

(link)

buyrun bi inceleyen türkiyede çok para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.Sizin ihtiyacına göre telefonu koyabileceğiniz şeffaf ekranlı'dan diğer modellere bir sürü bulunmakta. Kredi kartınızı girmenize gerek yok telefon bankacılığından sanal kart oluşturun miktarı sanal karta aktarın kullanın ben banka kartını kullanıyorum uzun zamandır hiç habersiz çekim vs olmadı sitenin güvenirliği var

@oguzhan39

Çok teşekkürler. Şu Çin işini mutlaka deneyeceğim.

Merhaba arkadaşlar. Forumda araştırdım ama konular ya eski ya da açılıp bırakılmış şekilde olduğundan pek cevap bulamadım. Sizlerden kadro üzerine giden bağlantılı olacak şekilde sağlam, KÜÇÜK ve şık bir çanta tavsiyesi isteyeceğim. Sadece telefon kartlık ve belki küçük bir Snickers koyacak kadar olsa yeterli. O yüzden olabildiğince minimum boyutlarda olması abes kaçmaması gerekiyor. Fotoğraflar ile de yardımcı olabilirsiniz.
Şu an piyasada sadece Zozo marka bir ürün dikkatimi çekti ama o da büyük gibi duruyor.
Ürün linki bu : (link)
Şöyle paint terk bir fotoğraf ile göstereyim :D :D :D Tam olarak bu boyunlarda işimi görecektir maksimum telefon büyüklüğünde olsa yeterli yani.

asdasd.jpg

Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Forumda araştırdım ama konular ya eski ya da açılıp bırakılmış şekilde olduğundan pek cevap bulamadım. Sizlerden kadro üzerine giden bağlantılı olacak şekilde sağlam, KÜÇÜK ve şık bir çanta tavsiyesi isteyeceğim. Sadece telefon kartlık ve belki küçük bir Snickers koyacak kadar olsa yeterli. O yüzden olabildiğince minimum boyutlarda olması abes kaçmaması gerekiyor. Fotoğraflar ile de yardımcı olabilirsiniz.
Şu an piyasada sadece Zozo marka bir ürün dikkatimi çekti ama o da büyük gibi duruyor.
Ürün linki bu : (link)
Şöyle paint terk bir fotoğraf ile göstereyim :D :D :D Tam olarak bu boyunlarda işimi görecektir maksimum telefon büyüklüğünde olsa yeterli yani.

208789 dosyayı görüntüle

Yardımlarınızı bekliyorum.

(link)

(link)

(link)

Topeak olanı tavsiye ederim...

• Beğen
Tepkiler: Thulkor
(link)

(link)

(link)

Topeak olanı tavsiye ederim...
Evet küçük duruyor ama görünüş olarak nedense hoşuma gitmedi ve cırt cırtlı olması iyi değil sonra bisikletten pahalı telefondan olmayalım fermuarlı tercih etmek daha mantıklı sanki :) Heybe olarak kesinlikle düşünmüyorum. Bu gönderdiğim tarzda olsa çok güzel olacak fakat küçük bulmak zahmetli. Yine de not alıyorum bunu topeak aralarında işimi görecek şekilde duruyor.

Henüz gelmedi ancak ben bu ürünü siparis ettim. Sok tak olayı hoşuma gitti. Evdeyken cüzdanı telefonu anahtarı yerleştirip garaja inince tek tek uğraşmadan takip hemen çıkarım diye düşündüm. Size biraz büyük galiba hacim olarak.
TRY 108.14 55%OFF | ROCKBROS Bisiklet Çanta MTB Yol Bisikleti Çantası Yağmur Geçirmez Dokunmatik Ekran Bisiklet Ön Tüp şasi çantası 5.8/6.0 telefon kılıfı Bisiklet Aksesuarları
(link)

Ben üstteki zozo çantadan aldım ama büyük geldiğini düşündüğüm için iade ettim. Bende çinden
TRY 62.05 49%OFF | VAHŞI ADAM Dağ Bisikleti Çantası Yağmur Geçirmez Su Geçirmez Mtb Ön Çantası 6.2 inç cep telefonu kılıfı Bisiklet Üst tüp çanta Bisiklet Aksesuarları
(link) bunu bulut sipariş ettim pazar günü bakalım ne zaman gelecek

tavsiye etmem. zamanla sürtünmeden dolayı kadronun üstünde kılcal çiziklere sebeb oluyor.

Roswheel'in Race diye bir modeli var. Bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Thulkor
(link)
(link)
(link)

Bunların birini alacağım. Pek farklı görünmüyorlar. Tavsiyeniz ne olur? Alternatif başka bir şey var mıdır? Telefon tutuculu istemiyorum.

(link)
(link)
(link)

Bunların birini alacağım. Pek farklı görünmüyorlar. Tavsiyeniz ne olur? Alternatif başka bir şey var mıdır? Telefon tutuculu istemiyorum.
(link) bunu aldım, güzel çanta tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: makaram
@makaram bu çantaların hepsi büyük ihtimal su geçirecek. Daha bilindik ve kaliteli markalara bakmanızı tavsiye ederim. Ben bunu kullanıyorum, henüz su geçirmedi (link)

• Beğen
Tepkiler: makaram
@elric1982 Rockbros farklı bir çantam var. Kesinlikle su geçirmiyor. Tavsiyeniz için de teşekkür ederim ama telefon tutuculu istemediğimi belirtmiştim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@makaram (link) bildiğim kadarıyla yerli bir marka ben kullanıyorum (Yol bisikletinde ) çok memnunum biraz kayışları daraltmak lazım onun dışında sıkıntı yaşamadım. İçine kum doldurdum 1 lt den fazla kum aldı :) (link)

@trainspotting35 Yerli mi aman diyim :booo: Yüksekliği yeterli gelmez diye düşünüyorum. 8 cm diyor. Benim telefon da 8cm. Alta doğru alçaldığını var sayarsak telefon dik sığmaz sanırım.

@makaram Ben telefonu her zaman arka cepte taşıma taraftarıyım. Ağzı fermuarlı küçük poşet içine koyup arka cebe atıyorum.

Geri