Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kadro üstü çanta

Ben aliexpresten aşağıdakini aldım. Gayet memnunum. Su geçirmezliğini de bizzat test ettim. Kesinlikle geçirmiyor. Telefon tutuculu istemiyorsanız tavsiye ederim. İçine 6.5inch telefon, cüzdan, anahtar, pompa baya bişey sığıyor.

1626345899160.png

Bu da linki

(link)

• Beğen
Tepkiler: enzo
Scudo
Vallaha ben de böyle bir şey arıyorum ama gidip 200-300 lira vermek istemiyorum açıkçası. Telefonumun ekranını görebileceğim basit şekilde kullanabileceğim bir şey olsun istiyordum aslında ama şöyle bir şey aklımı çelmedi değil açıkçası;

269427 dosyayı görüntüle

Ama buna telefon girmez gibi düşünüyorum.

Şok marketten bir ürün almıştım. Aslında çok kullanışlı ama bisikletimin geometrisi, çantanın alt kısmının bağına uygun değil. Öyle olunca da çanta ters dönüyor :koptum:
Fotoğraftaki çanta Decathlon'da var mı?

Civata ile sabitlenen kadro ustu canta kullanan var mi? Ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
(link)

(link)

Yurtdışından diyor ama 7-8 günde teslim ediliyor.Ben başka bir modelini aldım,1 haftada teslim edildi,ürün kalitesi de gayet tatmin ediciydi.

Ben bu üst borunun üstüne takılan çantaları çok araştırdım. Birkaç çeşit çanta var piyasada. Ya linklerini verdiğim gibi sert kabuklu kapaklı, ya yumuşak üstten fermuarlı,ya da heybeli veya heybesiz üzerinde telefon için şeffaf bölümü olanlar.
Sıcağın göbeğinde telefonu öyle şeffaf bir şeyin içinde saatlerce bırakmanın ne gibi sonuçları olduğunu motosikletimdeki depo üstü çantasından gayet iyi bildiğim için bu seçeneği ve heybe tipi olanları eledim. Diğerlerinde de boyutlar ya 30 cm.üstü oluyor,ya da 20 cm.altı. 23-25 uzunluğunda bir çanta hem gereksiz büyük olmuyor hem de telefon,mini pompa,cüzdan,anahtar,belki yedek iç lastiği rahatlıkla içine alıyor.

Benim aldığım çanta da buydu.
(link)
Akşam baya bir bakınmıştım, ben de bunları buldum, bu markalardan kullanan olması da güzel bir örnek oldu, teşekkür ederim 👍🏻👍🏻

Bu hepsiburadanın çin satıcılarının ürünleri aliexpressten de uyguna geliyor çoğu zaman (bize çıkan kargo ve vergi olayo aliexpress alışverişimizi bozdu baya.).

Kilitli poşete koyduğunuzda terleme gibi bi durum olmuyor mu?
hocam ben de aynısını yapıyorum, normalde olan terlemeden fazlası olmuyor. sıcak terletecek turlarda ister istemez cepte taşırken telefona geçiyordu ter, ekranda hafif ıslanma oluyordu, onun önüne geçti. ana amaç telefon ve terin arasına katman koymak. herhangi bir sorun yaşamadım.

bi böyle bir çanta birde phone holder lazım. bende güzel bir marka arıyorum.

Üst borunun üstüne takılan çantadan hiç memnun kalmadım,söküp bizim enişteye hediye ettim.:)
Şehir içinde sıklıkla in-bin yapılan durumlarda pratik değil, inince bacakların arasında kalıp eziliyor,bağlantı straplarından kayıp sağa sola yamuluyor,ha bire düzeltmek gerekiyor.
Bir daha çanta alırsam kadro üçgeninin arasında üst boruya asılı duranlardan alırım.

Hayirli günler arkadaşlar.. kadro ustu ve kadro arasına uzun boy canta ihtiyacım var. Bununla ilgili önerebileceğiniz marka varmi? Pack2ride ve annunnaki gibi firmalara baktim. Bunlar arasında seçim veya başka alternatif varmi?
Ayrica pack2ride yurtdisi sanirim bunun ucretsiz kargo olarak sipariş vermiş olsam gümrük vs ucreti bana ait olur sanirim??

Pack2ride yurtiçi diye biliyorum, Eskişehir'den gönderiyorlar.

@Bir vatandaş tesekkurler.sitesine baktığımda adres kismini göremedim yada yanlış baktim sanirim🤭

Ben aliexpressten bu çantayı aldım. Üst kısmı telefon için ve xs max tam sığıyor. İçine cüzdan sigara, anahtar vs koyuyorum olduça memnunum.

Dosyalar

• F419083D-9AE8-4FB9-9BC1-1ADF114A611E.png
    F419083D-9AE8-4FB9-9BC1-1ADF114A611E.png
    195,1 KB · Okunma: 32
Geri