Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kadro üstü çanta

@trainspotting35 Ben de sürüş esnasında kullanmam gerektiğinde hızlı ve pratik erişilebilir bir yerde olmasını istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
Scudo
@trainspotting35 Ben de sürüş esnasında kullanmam gerektiğinde hızlı ve pratik erişilebilir bir yerde olmasını istiyorum.
Yerli ve su gecirmez
20210226_131117.jpg

Ama daha hacimli bir sey ariyorum dersen de bunun hacmi yeterli. Orman baltasi dikine sığıyor
Delta-boks-kirmizi.jpg

Son düzenleme:
@makaram (link) bildiğim kadarıyla yerli bir marka ben kullanıyorum
Ben de aynı çantayı kullanıyorum, alalı aylar oldu, güya su testi yapacaktım. Yorumu görünce hadi dedim, duşa soktum.
(link) açıklamalarında su geçirmez olduğu iddia ediliyor. Bilmem kaç denye kumaş falan. :) Görseldeki peçete, çantanın içindeydi.

IMG_20210406_155401.jpg

İçine kum doldurdum 1 lt den fazla kum aldı :)

Benimki de 1 litreden fazla su aldı. :ssrtcbya:

Yağışsız havalarda güzel çanta aslında. Birçok eşyayı alıyor, telefon, aksiyon kamera, yarım litrelik su şişesi falan.

İnstagram hesabım yok :D

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Yarın 200 km'lik sürüş yapacağımız için apar topar bunu aldım. Yarın akşam tecrübelerimi paylaşırım :) 85 lira , 1,5 L
IMG-20210406-WA0024.jpeg
IMG_20210406_184623.jpgIMG_20210406_184642.jpgIMG_20210406_184656.jpg

• Beğen
Tepkiler: Veto8
Bu benim en sevdiğim çantam, gerçekten çok başarılı. Ama dik tutacak sert bir kısmı yok, o yüzden bence üst borunun altına daha uygun.
Sürüş sırasında yiyecek barlara ulaşmak için üste taktım. Kadroya değen kısımlara da elektrik bandı çektim. Sorun yaşarsam borunun altina takarım. Bakalım..

• Beğen
Tepkiler: Cihan Ali
btwin kadro çantası aldım çıtçıtları kadronun boyasını kaldırdı mahvetti. Alırken böyle şeylere dikkat edin.

• Üzgün
Tepkiler: makaram
(link)

Bunu aldım ama ağırlık ne kadar taşır acaba?

Levye, alyan takımı, fener, iç lastik, çakı seti, bir anahtar ve mijia dijital pompa koyacağım ki pompa zaten 1 kg.

Arkadaşlar selamlar, kadro üstü, sert kapaklı (kutu gibi duran) çanta önerileriniz var mı? Zipp'in bir modelini buldum 280 lira, biraz tuzlu geldi. 6 inç telefon, iç lastik ve yama levye sığsın yeter. Bir de tabii ki "ayro" olsun 🤣

Arkadaşlar selamlar, kadro üstü, sert kapaklı (kutu gibi duran) çanta önerileriniz var mı? Zipp'in bir modelini buldum 280 lira, biraz tuzlu geldi. 6 inç telefon, iç lastik ve yama levye sığsın yeter. Bir de tabii ki "ayro" olsun 🤣

Vallaha ben de böyle bir şey arıyorum ama gidip 200-300 lira vermek istemiyorum açıkçası. Telefonumun ekranını görebileceğim basit şekilde kullanabileceğim bir şey olsun istiyordum aslında ama şöyle bir şey aklımı çelmedi değil açıkçası;

1626297730177.png

Ama buna telefon girmez gibi düşünüyorum.

Şok marketten bir ürün almıştım. Aslında çok kullanışlı ama bisikletimin geometrisi, çantanın alt kısmının bağına uygun değil. Öyle olunca da çanta ters dönüyor :koptum:

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan ve enzo

(link)

(link)

Yurtdışından diyor ama 7-8 günde teslim ediliyor.Ben başka bir modelini aldım,1 haftada teslim edildi,ürün kalitesi de gayet tatmin ediciydi.

Ben bu üst borunun üstüne takılan çantaları çok araştırdım. Birkaç çeşit çanta var piyasada. Ya linklerini verdiğim gibi sert kabuklu kapaklı, ya yumuşak üstten fermuarlı,ya da heybeli veya heybesiz üzerinde telefon için şeffaf bölümü olanlar.
Sıcağın göbeğinde telefonu öyle şeffaf bir şeyin içinde saatlerce bırakmanın ne gibi sonuçları olduğunu motosikletimdeki depo üstü çantasından gayet iyi bildiğim için bu seçeneği ve heybe tipi olanları eledim. Diğerlerinde de boyutlar ya 30 cm.üstü oluyor,ya da 20 cm.altı. 23-25 uzunluğunda bir çanta hem gereksiz büyük olmuyor hem de telefon,mini pompa,cüzdan,anahtar,belki yedek iç lastiği rahatlıkla içine alıyor.

Benim aldığım çanta da buydu.
(link)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: enzo
Geri