Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kafada kek gibi durmayan kask istiyorum...

sevgili mesut bey,biz düşündük,taşındık;şimdi güzel bir kask aldıgınızda altına br de güzel bir t-shırt giymk istersiniz dedik

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=7038

forumdan grafiker bir arkadasımız (msconfig) bize guzel bir jest yaptı,giymemiz için cici cici t-shirt tasarımları sundu önümüze
farklı başlıklar altında da yaymak işi bize düştü ve sizin de bu t-shırt lerde adınızın yer almasını istedik :)
-gerci biraz kalabalık oldu,artık yerinize razı geleceksiniz,neresi kalırsa :)-

neyse,sonuc itibariyle katılımlarınızı bekliyorz.
ayrıca kirpinin yavrusunu nasıl sevdiğini okuyunca gene çok guldum
sefguler

• Beğen
Tepkiler: Tugfox
Scudo
Tabi Mesut Abi, hemen karar vermemek lazım, başka modellere de bakmak lazım... :) Buyur, bu da yandan çekilmiş bir model. Sen karar ver... kavun mu, karpuz mu, kek mi? :)

http://img144.imageshack.us/img144/6780/desktopniki6ka6.jpg

@Sercan

Sercan slm.
Benim şu kask sorunuma katkıların inan unutulacak gibi değil. Çoğu kişi sana minnettar kalacak;)
Benim anlayabildiğim kadarıyla sen kasklardan iyi anlıyorsun. ;)
Yine güzel bir kask modelini gözler önüne sermeyi başarmışsın... Biliyosun bu kask işi bir derya.. Ucu bucağı yok. Emvai türü mevcut. :cool: :cool: :cool:

Gelelim benim kararıma. Yukarda resmini tevcih buyurduğun kask ne kavun, ne karpuz ne de kek.. bu resmen yaş pasta:eek: :eek: :eek: (yani bu iyi bişey demek:cool: )
Ancak bu kaskla gezen birisi bence çok dikkat çeker. Tamam belki dikkat çekmek kötü birşey değil ama o kaska çok dikkatli şekilde göz kulak da olmak lazım. Her durduğun yerde kafandan çıkarıp taşa toprağa bırakamazsın. Bakım ve temizliğine dikkat etmek gerek. Zira biraz açık renkli bir kaska benziyor. Yanlız biraz yazlık gibi:rolleyes: , Kışlık kask modeli falan olsa daha mı iyi olur ne? Gerçi bunun da pek zararı olmaz, biraz hava almış olur kafamız.. :cool:

Haydi sana kolay gelsin. Yanlız, yaşını sonradan fark ettim. Erişkin tipi kask olayıyla 18 yaşından sonra ilgilensen daha mı iyi olurdu acaba diye düşünmüyor da değilim:eek: ;) Hevesini de kırmış gibi olmayım ama.. Yani kasksız bisiklete binilmeyeceği için de hevesini pek de kırmak istemiyorum aslında..

Sevgi ve selamlarımla Sercancım.. Kal sağlıcakla.. Sakın beni yanlış anlama, yazlık kask kullanmak kışın kafamızı bozar diye dedim;) :D
:) :) :)

yahu kask süper, bisiklet süperr, bisikletçi süpeerrrr.

Mesut abi sende hem kafada güzel dursun hem ucuz olsun taşa toprağa bırakalım
kriterlerini bir belirle
her istediğin için bir kask al :D

bir tane güzel kek vs gibi durmayan güzel bişi
bir tane de taşa toprağa yere koyabileceğin normal bişi al :D

olmaz mı???

olur olur :D

bana sorarsan senin kaskın gayet normal...

@Ercan Bayram

Ercan cım, Medeni Kanunlarımız bir tane kask alabileceğimizi söylüyor.. :eek:

Ben ce sen de kanunlara uysan iyi olur;)

Bilmem anlatabildim mi?:D :D :D Ayrıca evet benim bir kaskım var ve Allaha şükür memnunum. Ben sadece kaskı olmayanlara bir katkım olsun diye bu topiği açtım;) :D

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram
@Mesut Girgiç

E. Haşlanmış "YUMURTA" tarzında olanlar..:D
bir de buna bakın isterseniz...
bunu taktığınızda kafanız havasızlıktan haşlanacağı için bu modelin adı "HAŞLANMIŞ YUMURTA " dır.. ;)
(arkadaki turunculu benim .. yani deney bizzat tarafımdan ispatlanmıştır..;) )

http://img237.imageshack.us/img237/1240/dsc02888uo1.jpg

@Mesut Girgiç
:D supersiniz!!!!! size nasilda katiliyorum bilemezsiniz!

@burcii

Senin kask bisikletten paraşütle atlarken çok faydalı olur zannımca.. Pürüssüz beyazlığına dikkat edilecek olursa, HAŞLANMIŞ KÖY YUMURTASI tabiri daha bir yerli yerine oturur sanırım. Allahtan bisiklet olayında paraşütle atlama modu yok.. (Biz genelde paraşütsüz atlıyoruz da:D )

Katkılarınız için minnettarım ancak fotonun upload edildiği sitede spam mı var ne? Fotoya bakarken bir anda kasktan başka şeyler de gördüm karşımda sanki:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: Yada benim bilemediğim başka bir sorun var. :rolleyes:
Selam ve sevgiler..

valla forumca sizlerden böyle bir atraksiyon beklerim artık...:D

not: resmin boyutları büyük olduğu için o yöntemle yüklemiştim. site ile ilgili bir durum olabilir . boyutları ayarlıyıp yeniden yükledim. uyarınız için sağolun.

@burcii

Eskiden THK nun model uçak ve planörleriyle ziyadesiyle meşgul olmuş ve çok da keyif almıştım.(Bundan çeyrek asır evvel:D ) Şimdi ise havayı sadece bisiklet selesinden seyrediyoruz..
http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/takkelida287116.jpg

Yukardaki manzara Konya dan. ;)

• Beğen
Tepkiler: burcii ve Alican
@Mesut Girgiç

imageshack sitesinin geçim kaynağından bahsediyorsunuz sanırım :eek:
reklamlar onlar..maalesef..

photobucket'tan insanlara bahsetme zamanımız geldi sanırım... sanki gizli bi şeymiş ambiyansı oldu :D

@Murat CER

reklam mı?:eek: :eek: :eek:
reklamı buysa asıl programı ben hiç mi hiç almıyım o zaman:D :D :D :)Skull-175 )

Murat'cım selam.
Aslında kek konusu tam senlik... Değerli fikirlerini bekliyoruz.:cool: ;)
Kek derken yanlış anlama, kask ergonomisi, kask estetiği vs. yani bilim, teknik, espri falan demek istedim:D

@Mesut Girgiç

hmm olayın bu şekilde aksettiğini bilmiyordum açıkcası... :)

kurallara uymamız gerek tabiki içişleri bakanı 2 kask neyin nesi diyebilir :p

bende aldım birtane karpuz kırılacağına kask kırılsın öyle ise yanların biraz kalın olması da benim tercihim ;)

valla kek mek kafanızda kask olsunda nasıl olursa olsun. bir gun takmadım ondada suratımı dagıttım.

@Mesut Girgiç

aman üstad..alınacak bir durum yok...kakaolu ise özellikle tercih ederim...

Eskişehir'de yılllllaaaarrr önce bulabildiğim bir kaskım var..rezil bi şey :D daha sonra ked, prowell marka kasklar da geldi kentimize ancak benim bedenim biraz irice :D bi ara ölçmüştüm...yani standart kek kalıplarından biraz daha iri :eek: gerek sitede gerekse yaptığımız aktivitelerde arkadaşların kullandığı kasklara bakıyorum gayet şık görüntüler var..ancak kek'ten ziyade benim kafamda kippa gibi oluyor örnek foto bulamadım şu anda :) biraz daha kurcalayayım forumu bulursam eklerim..

bu arada, bu konunun benim için de verimli olacağını düşünüyorum :D

http://img389.imageshack.us/img389/9247/imag00487nr.jpg

işte kippa gibi kaskım...baca tepesindeki leylek yuvalarını da anımsatıyor :)

Size direk olarak MET kaskı öneririm.Fazla düşünmeye gerek yok :)

Hem hafif (270 gr.) ,hem sağlam,hem de estetik.

Kaçkar Bisiklet de var :)

Merhaba Mesut Abi'cim. Öncelikle, ''akıl yaşta değil, BAŞtadır...'' demek istiyorum :) Yani yaşa pek takılmayın derim, muhabbetim her yaşa uyar, her yaşa ayak uydururum :) Bunun dışında önermek istediğim bir model daha var, delikleri daha az, biraz daha kışlık türü sanki... Ama kek mi, karpuz mu ona yine siz karar verin :) İşte bu:

http://img135.imageshack.us/img135/1263/hi156703ys8.jpg

Bu kaskın marka ve modelini bilmiyorum :)

Geri