Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kaliteli Gidon Bandı

• Konuyu başlatan Anonim
  • Başlangıç tarihi
Scudo
Ben de şundan fena halde memnunum:
(link)
Biraz fiyatlı evet farkındayım ancak gerçekten farkı hissetmiştim ben.

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
bi süredir lizardskins kullanıyorum çok da memnunum gerçekten hem hissiyatı hem görüntüsü hem de performans olarak çok başarılı. çok farklı bi dokusu var gerçekten kertenkele derisi gibi ele yapışıyo resmen. ulan fiyatları ne olmuş acaba diye bi bakayım dedim muhtemelen son lizardskins kullanışım olacak ben 6 ay önce 400 gibi bi fiyata almıştım tamam yine pahalıydı ama bu nedir böyle
(link)

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
bi süredir lizardskins kullanıyorum çok da memnunum gerçekten hem hissiyatı hem görüntüsü hem de performans olarak çok başarılı. çok farklı bi dokusu var gerçekten kertenkele derisi gibi ele yapışıyo resmen. ulan fiyatları ne olmuş acaba diye bi bakayım dedim muhtemelen son lizardskins kullanışım olacak ben 6 ay önce 400 gibi bi fiyata almıştım tamam yine pahalıydı ama bu nedir böyle
(link)
Yok böyle birşey ya 🤦‍♂️ 700 800₺ ye gidon bandımı olur ya

Pronun gidon bandını kullanan var mı acaba? Sport comfortable modeli.

Gidon bandım oldukça kötü oldu sarımı düzeltip kurtarmaya çalışıcam ama olmazsa alternatif bakıyorum.. Lizardlar çok para olmuş.

Yakın zamanda trainer bisikletimin gidon bandını değiştirdim xlc markanın bandını aldım kendi bisikletimde de supacaz var tamam fark varda 10 katlık fiyat farkı yaratacak bir fark da değil

Dosyalar

• IMG_20211214_180711.jpg
    IMG_20211214_180711.jpg
    39,5 KB · Okunma: 65

Gidon bandım oldukça kötü oldu sarımı düzeltip kurtarmaya çalışıcam ama olmazsa alternatif bakıyorum.. Lizardlar çok para olmuş.
Ben Sport comfortable modelini yeni kullanmaya başladım, mantar gidon bandı 2.5mm gayet rahat, önceki gidon bandı artık gidonla özldeşleşmişti (4 yıl kullandım) hiçbir şey yok gibiyidi, ondan sonra bu müthiş konforlu geldi. Sizin alacağınız 3,5mm daha da konforludur, pişman olmazsınız. Mantar gidon bandı olduğu için görsellik yok sadece.

Hakiki deri gidon bandı tavsiye ederim. İstediğin kadar söküp sarabilirsin. Konfor dayanıklılık şıklık hepsi var. Yıllarca kullanabilirsin. Tek dezavantajı ağırlık olabilir. Bir kaç gram.
Sararken yönlere dikkat etmeni tavsiye ederim. Sti kolların altı dışa doğru, kolların üstü içe doğru.

• Beğen
Tepkiler: benben

Ben kullanıyorum bunu, çok memnunum. Geçen hafta sonu sardım. Dokusunu çok beğendim ben, kaymıyor ve iyi hissettiriyor. Mat bir rengi var. Deseni falan olmadığı için her bisiklete gider diye düşünüyorum. Aşağıya foto koyuyorum.

photo5920356064279247245.jpg

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Bu ürünü bende kullanıyorum,şu an oldukça pahalı bir ürün,her yönüyle memnun kaldım , bundan sonra farklı bir gidon sargısı kullanmak istemem.😀
hocam biz de istemeyiz ama dediğim gibi son kullanışım olacak gibi görünüyor 700tl üzerinde gidon bandı kullanacak kadar zengin değilim henüz evet kalitesine hissiyatına görüntüsüne laf yok ama fiyatına da laf çok

Yok böyle birşey ya 🤦‍♂️ 700 800₺ ye gidon bandımı olur ya
Öncelikle fiyat saçma, olması gereken onun yarısı:
(link)

Gördüğüm kadarıya en çok tavsiye edilenler Supacaz ve Lizard Skin; ikisini de kullandım, ikisini de çok beğenmedim ben. Supacaz'ın sorunu, çıplak elle tuttuğunuzda eller terleyince kayıyor, benim gibi kış ayları dışında eldivensiz sürenler uzak durmalı. Lizard Skin de kısa sürede esnekliğini kaybedip daha ince ve sert bir banda dönüşüyor.

Benim en memnun kaldığım markalar Fizik ve Specialized. Lizard Skin'in (esasen gravel için) yeni çıkardığı 4,5mm kalınlığındaki modelden de aldım, kullanınca görüşlerimi yazarım.

Öncelikle fiyat saçma, olması gereken onun yarısı:
(link)

Gördüğüm kadarıya en çok tavsiye edilenler Supacaz ve Lizard Skin; ikisini de kullandım, ikisini de çok beğenmedim ben. Supacaz'ın sorunu, çıplak elle tuttuğunuzda eller terleyince kayıyor, benim gibi kış ayları dışında eldivensiz sürenler uzak durmalı. Lizard Skin de kısa sürede esnekliğini kaybedip daha ince ve sert bir banda dönüşüyor.

Benim en memnun kaldığım markalar Fizik ve Specialized. Lizard Skin'in (esasen gravel için) yeni çıkardığı 4,5mm kalınlığındaki modelden de aldım, kullanınca görüşlerimi yazarım.
[/QUOTE burda uygun fiyatlı,sarı ve gri renkleri kalmış

Rengi kalmamıştır, bikeandoutdoor'da kalmayan ürünler ana sayfaya götürüyor. Şu renkleri var:
(link) - Sarı
(link) - Lime
(link) - Siyah+Pembe

Edit: Alıntı değişince cevap havada kaldı tabii ama dursun linkler.

• Beğen
Tepkiler: sahrana
Rengi kalmamıştır, bikeandoutdoor'da kalmayan ürünler ana sayfaya götürüyor. Şu renkleri var:
(link) - Sarı
(link) - Lime
(link) - Siyah+Pembe

Edit: Alıntı değişince cevap havada kaldı tabii ama dursun linkler.
Hocam link anasayfa ya atınca link ölü yazacaktım,ama siteye girince farklı renkleri görünce düzelttim 👍 Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Spartiat
(link) bu ürünü kullanıyorum, kesinlikle öneririm

• Beğen
Tepkiler: sahrana
Pro Gidon Bandı Classic Comfort Eva 2,5mm yeni kullanmaya başladım, üst tarafa çift gidon bandı sardım, hem daha konforlu hem de ellerim büyük olduğu için tutuşu daha bir güzel oldu, ilk defa denedim, bundan sonra hep bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. Alt taraf damla kısmı tek gidon bandı, orası kalın olunca tutuşu güvensiz hissettirdi.
* Yol bisikletinde ışığın ne işi var demeyin arkadaşlar ben de normalde alakasız bulurum fakat iş dönüşü hava kararıyor
IMG_20211228_114936.jpgIMG_20211228_114920.jpg

Geri