Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kampçılıkla ilgili genel bilgiler ve yapılması gerekenler.

Scudo
bencede bu bilgiler cok yararli her insanin kamp yapmaya olanagi varsa denemesini ictenlikle tvsiye ederim emin olalim ki kamp insani her konuda gelistirecektir tavsiye ederim.

Okuyordum ancak %6734'lerden dolayı bir şey anlamadığımı fark ettim :D

Teşekkürler ancak bu araya karışan kodlar yüzünden okunamaz halde neredeyse.Düzeltilebilirse harika olur.

Teşekkürler aydınlatıcı bir yazı

madem bu konu, üst konu olarak en önde duruyor, kelimelerin arasına karışmış olan kodların düzeltilmesini istiyorum çünkü bazı detaylar anlaşılmıyor..

Faydalı paylaşımınız için teşekkürler hocam.Benim gibi kamp meraklısı birçok arkadaşın işine yarayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: bisiklethobimiz
Hep günü birlik gittik kamp yerlerine bir gün bu bilgilerle adamm gibi kamp kurcaz çok güzel rehber olmuş eline sağlık.

Merhabalar arkadaşlar, şu anda doğada kampçıların kullanabileceği, onlara bir çok konuda asistan olabilecek bir app üzerinde çalışıyoruz ve bunun için kampçılık deneyimi olan veya tecrübesiz ama kampçı olmak isteyen kimselerin böyle bir app'dan ne gibi beklentileri olduğunu araştırmak istiyoruz. Gerçekten kullanıcı dostu bir app tasarlamak için deneyim ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geribildirime ihtiyaç duyuyoruz, araştırmaya katılmak isteyen olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar arkadaşlar, şu anda doğada kampçıların kullanabileceği, onlara bir çok konuda asistan olabilecek bir app üzerinde çalışıyoruz ve bunun için kampçılık deneyimi olan veya tecrübesiz ama kampçı olmak isteyen kimselerin böyle bir app'dan ne gibi beklentileri olduğunu araştırmak istiyoruz. Gerçekten kullanıcı dostu bir app tasarlamak için deneyim ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geribildirime ihtiyaç duyuyoruz, araştırmaya katılmak isteyen olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Peki araştırmaya nasıl katılım saglayabiliriz?

Projeyi ben yürütüyorum, dilerseniz DM üzerinden anket ve interview sorularımı cevaplayabilirsiniz uygun olduğunuz bir zamanda, 10 dk. yı geçmez diye düşünüyorum.

Projeyi ben yürütüyorum, dilerseniz DM üzerinden anket ve interview sorularımı cevaplayabilirsiniz uygun olduğunuz bir zamanda, 10 dk. yı geçmez diye düşünüyorum.

Merhabalar. Daha önce hiç kamp yapmamış ama bu konuda hevesli ve devamlı araştırma içerisinde olan biri olarak bende katkı sağlamak isterim.

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri
Bana da soruları iletebilirsiniz. Tecrübeli bir kampçı olduğumu söyleyebilirim. Uçurum kenarı, vahşi, doğa, plaj, yasak alanlar vb... her yerde kamp yapmışlığım var. Gece jandarma tarafından karakola götürülüp ceza yemişliğim bile var :)

Harika arkadaşlar çok mutlu oldum desteğiniz için , bir iki gün içinde araştırma sorularımız tamamlanacak ve sizlerle paylaşacağım. Çok çok teşekkürler şimdiden.

Tamamdır beni de ekleyin,bir kampci olarak

• Muhteşem
Tepkiler: Tui Lui
ben de destek verebilirim.

• Muhteşem
Ben de katılırım.

• Muhteşem
Geri