Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kampçılıkla ilgili genel bilgiler ve yapılması gerekenler.

Gerçekten heveslendim. Hiç kamp bilgisi olmayan biriyim. Ama hep içimde kalmıştır. Şöyle bi yararlanıp öğrenebileceğim a'dan z'ye bir uygulama çok iyi bir fikir.
Emek verenlere teşekkür ediyorum. Kolay gelsin ve başarılar...

• Beğen
Tepkiler: Tui Lui
Scudo
Bana da soruları iletebilirsiniz. Tecrübeli bir kampçı olduğumu söyleyebilirim. Uçurum kenarı, vahşi, doğa, plaj, yasak alanlar vb... her yerde kamp yapmışlığım var. Gece jandarma tarafından karakola götürülüp ceza yemişliğim bile var :)

Hatırlıyor musunuz , ne kadar ceza yazmışlardı?

Hatırlıyor musunuz , ne kadar ceza yazmışlardı?
Tutarı hatırlamıyorum, ceza tutanağı vs tutuldu jandarma karakolunda ama adresime gelmedi ceza, biryerlerde karşıma çıkardiye çok bekledim ama üzerinde 5+ senedne fazla zaman geçti, bilmiyorum işleme almamış olabilirler, fakat yasal prosedürü işletmişlerdi karakoldayken, ifade, tutanak, imza vs..

Tutarı hatırlamıyorum, ceza tutanağı vs tutuldu jandarma karakolunda ama adresime gelmedi ceza, biryerlerde karşıma çıkardiye çok bekledim ama üzerinde 5+ senedne fazla zaman geçti, bilmiyorum işleme almamış olabilirler, fakat yasal prosedürü işletmişlerdi karakoldayken, ifade, tutanak, imza vs..

Muhtemelen yeni çıkan vergi affı yasasıyla silinmiştir. 2000 TL altındaki cezaları sildiler çünkü.

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç
Bana da soruları iletebilirsiniz. Tecrübeli bir kampçı olduğumu söyleyebilirim. Uçurum kenarı, vahşi, doğa, plaj, yasak alanlar vb... her yerde kamp yapmışlığım var. Gece jandarma tarafından karakola götürülüp ceza yemişliğim bile var :)
Kralsın.

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç
Merhabalar arkadaşlar, şu anda doğada kampçıların kullanabileceği, onlara bir çok konuda asistan olabilecek bir app üzerinde çalışıyoruz ve bunun için kampçılık deneyimi olan veya tecrübesiz ama kampçı olmak isteyen kimselerin böyle bir app'dan ne gibi beklentileri olduğunu araştırmak istiyoruz. Gerçekten kullanıcı dostu bir app tasarlamak için deneyim ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda geribildirime ihtiyaç duyuyoruz, araştırmaya katılmak isteyen olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Benim tek isteğim var o da kamp adresleri ve iletişim bilgileri.

Aklınıza gelebilecek her türlü kamp için, paralı, parasız, milli parklar, dağ, orman, plaj, vs adresleri ve kamp hakkında kısa açıklama olan bir site yada app iyi olur diye düşünüyorum. Google'da arayınca birşeyler çıkıyor ama yetersiz.

Kamp hakkında açıklamada da, olması gereken bilgiler:
- tuvalet ve duş durumu (kampta kalınca en önemli konu bu oluyor esasında)
- en yakın mağaza nerede
- Ortak buzdolabı var mı yok
- ortak elektrik.

Bu bilgileri toparlamak o kadar da kolay değil.

Merhabalar. Ankete bu link uzerinden ulasabilirsiniz. Simdiden katilimci oldugunuz icin cok tesekkur ederim. (link)

Arkadaşlar sanırım ankete katılım üst sınırı aşılmış, link çalışmıyor artık. Dilerseniz buradan da cevaplandırabilirsiniz, ben cevaplarınızı manuel olarak sisteme girerim.

Dosyalar

• anket.png
    anket.png
    45,9 KB · Okunma: 22
  • Beğen
Tepkiler: KrtgSltr
Geri