Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kan aranıyor duyuruları

Scudo
saol halil...bana haber geç saatte geldiği için pek kontrol şansım olmadı ama böle bir konunun açılmış olması çok güzel...

teşekkürler

(link)

(link)

Bu iki link çok işinize yarayacaktır
Tüm arkadaşların bu linkleri sık kullanılanlarına eklemeleri ve en az bir kere girip ücretsiz kayıt yapmaları uygundur.
Geçen hafta İzmirde bir kan ihtiyacımız oldu ; bu linkler sayesinde çok hızlı ve çok sayıda donöre ulaşabildim.

altı yasındaki yiğenime acil olarak (A RH +)kana ihtiyac vardır kan vermek isteyen arkadasların bana bu nodan ulaşmaları ricaolunur teşekkür ederim 0535 212 5974

Kan gruplarının yazıldığı bi konu vardı diye hatırlıyorum. İsteyenler telefon no'ları ile birlikte yazıyorlardı. Ordan da bi bakıverseydin....

çok gecmıs olsun,benım de uymuyır maalesef,böyle durum lar için bırbırımızı yanımızda görmek ve desteğini hissetmek de mutluluk verıcı bısı ama keske üzücü olaylarda hıc yasanmamıs olsa.yınede umud hernekadar kücücük görünsede acıyı kücümseten tek duygu olduğunu düşünüyorum,yınede cok gecmıs olsun,kan gurubu uyacak arkadasların duyarlı olduğunu bılıyorum.zaten hepimizin de burada kı amacı tek yürek olması değilmi,hoscakalın tekrar gecmıs olsun gelışmeşerden bızlerı haberdar edersenız sevınırız,

@ncok

uysa bıle veremezdın :)
18 yasının altındakıler kan veremıyormus

arkadaslar cok saolun şimdilik uyan kan bulundu fakat tekrar ihtiyac olabilir uyan arkadasların tel bırakmaları rica olunur yigenimin belkide bulunucak bu kanla lösemi olmadan kurtulma sansı var

@trialerkan

kan bulmanıza sevındım:)

aklıma bırsey takıldı boyle bır durumda neden losemı olma ıhtımalı var kı
ılk defa duyuyorum

Bu mesajı yazsam mı yazmasam mı diye çok düşündüm ama sonra içim el vermedi. Maille gelen kan ihtiyacı duyurularından biri. İlgilenen olursa diye...

Sevgilerle;

"Okan Sönmez, 20 yasinda lösemi (kan kanseri) hastasi, Gata Tip Fakültesi'nde yatiyor,hayatta kalmak icin hergün en iki ünite trombosite ihtiyaci var. Ama kan grubu B rh (-) (negatif) oldugu icin ailesi kan (daha dogrusu trombosit) verecek donör bulmakta zorlaniyor. Babasi Hayrettin Sönmez insanlarin ilgisizliginden yakiniyor. Istanbul Büyüksehir Belediyesine yaptigi basvuruya 30 bin çalisan arasindan sadece 3 kisi cevap vermis. Oglunu yasatabilmek icin varini yogunu ortaya koyuyor. Eger siz veya bir tanidig?iniz B rh (-) negatif); kana sahipse Lutfen Hayrettin Sönmez'e ait 0535 744 87 10 numarali telefonu arayin."

• Beğen
Tepkiler: Faith ve cihangil
arkadaşlar başa gelmeyince anlamıyoruz arkadaşım derya.yildirim a katılıyorum
lütfen toplum olarak daha duyarlı olalım çünkü Yarın ne olacagı belli olmaz :(
Allah yardımcısı olsun.. bende A RH+
kanın zor bulunur olması ayrı bir sorun B RH - miş :(

cok gecmiş olsun umarım bu acıları bir an önce sona erer ve mutlu saglıklı bir yasama yelken acar tüm kalbimle tekrar gecmiş olsun :(

benim b negatif ben bir arayayım onları

Forumda herkesin profil resminin altına şeçmeli olarak konulabilecek kan grubu bölümü yapılabilir mi sayın forum yetkilileri? Böylece acil bir durumda daha rahat kan bulunur. Tabiki istemeyen koymaz kendi profiline.

@-erkan-

Aslında imza kısmına isteyen atabilir ama dediğin gibi bir bölüm olsa daha dikkat çekici olurdu.

@derya.yildirim

Yukarıda vermiş olduğunuz numarayı aradığımda "bu numara kullanılmamaktadır" demektedir.

Geri