Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

@Yalchinosis
hocam benim için bir yaşam felsefesi oldu katlanır bisiklet.hatta nasipse 5-6 ay sonra yüksek vitesli ikinci bir katlanır almayı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: bsalih
Scudo
suana kadar 5 bikilet değistirdim ( 3 Katlanır, 2 Sehir) hangi bisiklet bana uygun diye. Kullandığım bisikletler imzada görülebilir. Kararım katlanırdan yana.

• Beğen
@Üye Adı
giant expressway çok güzelmiş gerçekten.siz memnun muydunuz?

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
@slckats çok memnundum hiç üzmedi beni tek dezavantajı gidon dısa katlanıyor. ses bile duymadım bisikletten, dahon çok ses yapıyordu.

• Beğen
Tepkiler: slckats
Merhaba arkadaslar. Asagidaki bisikletlerden f/p urunu, bariz daha iyi oldugunu dusundugunuz hangisini tavsiye edersiniz? (182 cm / 100 kg) Kullanacigim arazi genellikle düz bir yer.

(link) - 1.869,90 TL
(link) - 1.840,00 TL
(link) - 1.289,00 TL
(link) 2017 - 1.225,00 TL
(link) - 1.288,80 TL

@Atacante Bence, beşide birbirinin aynı Tern ve Dahon marka. Eğerki daha fazla konfor istiyorsanız Tern ve Dahonun daha yüksek modellerine bakın. Yoksa Bianchi Carraro ve Mossoda sizin işinizi görecektir. Fazladan bir 600TL vermezsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ibraeum
@Üye Adı
Hocam fiyat maksimum 2000 tl. Daha baska hangi modele bakila bilir? Dahon/Tern diger modellerin fiyatlari 2500 üzeri...

@Atacante ilginizi çekerse çıkacak olan yeni model Carraro Flexi 109'u bi inceleyin. Carraro Flexi 108de Dahon Mariner D8 eşdeğeri bir bisiklet.

(link)

(link)

@Atacante
Hocam mossonun o modelini kullanıyorum.çok memnunum,özellikle de düz yolda.

• Beğen
@Atacante valla hocam ben flexi121 aldım efsane iyi yokuşlarda hiç üzmüyor. Yokuş aşağıda ise iyi gidiyor. En son yokuş aşağı 39 km hız gördüm. Hiç tedirginlik yaratmadı. Bende btwin alıcaktım tilt120 ama kullanan arkadaşlarım bi süre sonra ses yaptığını söylediler ve 6 vites bana hiç uygun değildi. Eğer yokuşlar olan bi yerde kullanıcaksanız 21 vites flexi121 tavsiyem. Resimdeki de benim limon :)

Dosyalar

• 411C59D9-35B7-4111-BFDA-A851DA6184EE.jpeg
    411C59D9-35B7-4111-BFDA-A851DA6184EE.jpeg
    286,7 KB · Okunma: 47
  • Beğen
Geotech marka katlanır bisiklet önerebilirim. Piyasadaki çoğu katlanır bisikletlere göre yerli marka olarak gerek fiyatlarının uygunluğu olsun, gerek bisiklet üzerindeki orjinal shimano ekipmanlar olsun, gayet cazip. Üstelik çoğu yerli markaya göre çok çok kaliteli kalıyor onların yanında. Gönül rahatlığı ile önerebilrim.20180324_162517.jpg

@Atacante
2017 Tern link A7 kullanıyorum.
Yaklaşık 7. ayındayım.1600km. kullandım.
Sorun yaşamadım.Şu ana kadar sadece fren pabuçlarını değiştirdim.Oda aşınmadan dolayı.
Sürüş ve katlanış olarak bence sorunsuz.
ilk aldığımda 118 kilo idim.Boyum 1,82.
Şu an 93 kiloyum.:)
Tern'i tavsiye ederim.

• Beğen
Merhaba,

Cumartesi günü İzmit Decathlon a gidip Tilt 120 yi denedim. Araç olmadığı için Adpazarına götürmek sıkıntı olacağı için internetten sipariş vereceğim.

Çeyiz listesi gibi listeyi aşağıdaki gibi yaptım.:)

Eklenmesi gereken ya da bu gereksiz çıkar dediğiniz var mı?

Toplam Ürün Tutarı : 1.989,86 TL

Ya da bunların haricinde Salcano Easy 20 için ne düşünüyorsunuz?
(link)

bsk.PNG

• Beğen
Tepkiler: appendix
@bsalih
Ön ve arka far da eklerseniz iyi olur.Btwinden vazgeçmeyin bence Salcanoya göre çok çok iyi bir bisiklet.Alacağınız o model sizi eğer çok yokuşlu yollarda kullanmayacaksanız bir hayli mutlu eder.şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
@bsalihHocan aldiginiz kilidi daha once kullandim bisikletimi ilk aldigim zaman ama cok fazla tavsiye etmiyorum kolayca kesilebiliyor zaten kendileri de belirtmisler gozunuzun onunden pek ayirmasaniz iyi olur o yuzden bide bendeki kilit yagmur yedikten sonra ici paslanmaya basladi hocam

• Beğen
@slckats Hocam teşekkür ederim. Decathlonda ki bütün Tilt120 lerde ön ve arka ışık vardı.
İnternet sitesinde de aksesuar kısmında şöyle bir ibare var.

AKSESUAR / EKİPMAN
Ön ve arkada pilli aydınlatma.
Bisikletin burun kısmına entegre LED aydınlatma takılabilir (Satış Sonrası Hizmet ile görüşün).

Bu bisikletin burun kısmına takılabilen led aydınlatmayı bulamadım sitesinde.

• Beğen
Tepkiler: slckats
@bsalih Hoptown 320 kullananan bazı kişilerde geçen sene sele borusu yamuldu ve değiştirildi. Hala aynı sorun devam ediyor mu bilmiyorum. Bir de park ayağı üzerinde gelmiyordu. Onu da satın almanız gerekebilir. Bilginiz olsun

• Beğen
kilitin sağlam olup olmaması hırsız için çok önemli değil,2 hafta önce başıma geldi.kısa süreli markete girerken-çay bahçesinde oturuken kilitleyip göz ucuylada kontrol etmek lazım...

• Beğen
@appendix ön arka aydınlatma geliyor, decathlon un whatsapp müşteri hizmetlerine sordum. Zili de ekledim :)

@Bahadır ÖZEL Boyum 1.65, o nedenle seleyi çok yükseltmem zaten :) Eğer ki yamulursa da değişikliğe giderim. Teşekkür ederim. Park ayağı yokmuş onu da ekledik.

Bence bu kadarlık yeter, yoksa kart limiti yetmeyecek :D

--------------------- Güncelleme ---------------------

An itibariyle siparişi verdim. 2087 TL toplam tutar. Kkartına 5 taksit yapıyormuş Decathlon. İnşaAllah h.sonuna kadar teslimini yaparlar, h.sonu da kullanma fırsatım olur.

Herkese çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

Geri