Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

Scudo
@Yusufclp
Merhaba ben avcılardayım,eşim beylikdüzünde çalışıyor aslında bir hafta sonu program yapabiliriz
Saygılar

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp
Yaparız tabi mesela beylikdüzü metrobüs meydanında buluşup bir gürpınar sahil yapılabilir. Siz karar verin ben uyarım

• Beğen
Benim kondüsyon ancak gürpınar sahile inmeye yeter:) yeni başladık 1 sene üzerine. Buluşma olursa katılırım.

Sahile indikten sonra dönüp o yokuşu çıkmaya gerek yok zaten. Katlayıp minibüse binebiliriz :)

• Beğen
Hadi bana hayırlı olsun :) dahon vybe d7 ile aranıza katıldım arkadaşlar. Darısı @alipasha nın başına tez vakitte inşallah.

Sirkecide bir mağazadan 1500tl den kapıyı açtılar, ben 1350tl den aldım. Baktım aklımda soru işaretleri dolanıyor. zevkine bi şey alıcaz bu ne stres dedim yapıştırdım gitti :) ilk etapta geotech de test sürüşü yaptım ama hiç güven vermedi. Sallanıyo gibi geldi. Tern yoktu zaten. Dahon test turu attım ve işte budur dedim.

HUAWEI GRA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun

@Bahadır ÖZEL
Sağolasın ;)

Şimdi aksesuardı bisiklet kıyafetleriydi falan daha yeni başlıyor bisikleti aldım da kurtuldum sanma :)

Salcano marina'yı deneyip gören var mı acaba?

@ismqil Hayırlı olsun. Memnun kalacağınız bir bisiklet almışsınız. Kazasız sürüşler.

@Bahadır ÖZEL
Giysi acil değil :) acil olan kilit ve zilini aldım bugün. Arka ışık söylemiştim aliexpressten gelmişti. Pompada hediye ettiler bugün :) gene geriye kalanı aliexpress ten yavaş yavaş soylerim

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ÖZEL
@ismqil
Iyi günlerde kullanın :) arka ışık linki alabilir miyim , malesef benim aliexpressten aldığım küçük geldi

Arkadaşlar bana da yardımcı olun ya karar veremedim bitürlü
Mosso marine 20 800 tl
Tern link b7 1300 tl
dahon vybe d7 1400 tl arasında gidip geliyorum
Uzun zamandır bisiklet kullanmıyorum çok aktif kullanmam herhalde ama uzun vadeli bana sorun cıkarmıyacak bide hidrolik disk fren takmayı düşünüyorum

@baranooo
Dahon yada tern ikisinden birini seç

@Hamunpatra iki katına yakın bifark var arada gerçekten değer mi bu kadar para vermeye hani çok aktif kullanıcı olmıyacagım için haftada 30 km anca binerim tahminen

@baranooo
Seçenekleriniz içerisinde yok ama Tern almaya gidip Kron alan biri olarak aceleniz yok ise krona bakın derim.

@Narki dogrusu bulundugum yerde pek bisikletçi yok netten n11 ve hepsiburdada da kron olmadığından değerlendiremedim

• Beğen
Tepkiler: Narki
Geri