Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Katlanır bisiklet tavsiyeleri

@mfbay25 merhabalar bende katlanır bisiklet alacağım zaman çok düşündüm 20 mi 26 mı diye ve hatta alırken bile emin değildim. dahon mu8 aldım ve 1 aydır her gün kullanıyorum, işe gidip geliyorum ofise taşıyorum hafta sonları kullanıyorum ve hatta bayram tatilinde yanımda götürdüm ve gittiğim yerlerde bisikletle dolaştım. iyi ki 20" almışım diyorum ve dahon mu8 modelinden çok memnun kaldım. hemen sonra arkadaşıma da dahon vitesse aldık, aynı şekilde o da performans olarak güzel bisiklet.

Scudo
@mfbay25
Tilt 700 3 vitesli galiba. Sanırım Tilt 740 daha iyi bir model.

@Kurtuluş E.
Ürüne baktım gayet güzelde fiyatı biraz fazla zaten bizimkilerle bi bisiklete o kadar para verilir mi git normal şehir bisikleti al diyorlar ama benim aklım katlanır da Katla götür istediğin yere şehir bisikleti ni her yere her saat götüremezsin

@serati
Benimde niyetim heryere onlaonlagtmek eve iş yakın aslında 1.5 km sağa sola giderken felan çok kullanırım bide tabi asıl amaç keyfi sürmek olucak benim için

• Beğen
Tepkiler: serati
Tabii ki karar sizin ve bütçenize göre devam etmek durumundasınız ancak iyi ve kaliteli bir ürüne bir kez para vermek uzun vadede daha kazançlı oluyor; bu arada düşüncenize aynen katılıyorum. Bende daha önce Tern katlanır vardı 20 vitesli. Geniş vites aralıklı bir katlanır bisiklet gibisi yok; şartlarım düzelirse tekrar benzer bir tür düşünüyorum.

SM-P900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mfbay25 çok sık kullanacağın kesin ama beklentine göre karar vermen gerek. bana 8 vites yetti ve çok hızlı kullanmadan keyif yapa yapa sürüyorum. @Kurtuluş E. geniş vites aralığı gibisi yok diyor, kullanmadığım için yorum yapamıyorum.
imkanın varsa her ikisini denemende fayda var

@Kurtuluş E.
Geniş vitesli bende isterim tabi ama o kadar bütçeyi gözden çıkarmam şuan da ilk bisiklet için hemde bu arada 2. Elde bakabilirim 2. El alırken neye dikkat etmek gerekir fikriniz var mı @serati

@Kurtuluş E.
Geniş vitesli bende isterim tabi ama o kadar bütçeyi gözden çıkarmam şuan da ilk bisiklet için hemde bu arada 2. Elde bakabilirim 2. El alırken neye dikkat etmek gerekir fikriniz var mı @serati

2. el katlanır bisiklet al madem ilk olacak.@mfbay25

@Üye Adı
Neye dikkat etmek gerekir kazıklama gibi bi durum çok olur mu 2. Ellerde

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı
@mfbay25 mesela sahibindene bakabilirsin fiyat kıyaslaması yap. eğer bisiklet kullanma bilgisine sahipsen deneyerekte alabilirsin. bu bilgiye sahip değilsen 2. elden vazgecebilirsin. neyle karsılacağın belli olmaz.

@Üye Adı
Bu sayfadan biri yazdı demin 5 aylık vybe si varmış akşama bi bakıcam binip hoşuma giderse alırım artık

• Beğen
@mfbay25 ilk katlanır bisikletin sanırım ve aklında hala bi ton soru isareti var. sevip sevmeyeceğin bile süpheli. bence ikinci el güzel bir marka al deneyim yasa. zaten uzun bir süre götürür seni. daha sonra ne yapacağına karar vermen daha kolay olur.

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU
@Üye Adı
Aynen çok haklısın aslında raz ayran gönüllülük var bende o yüzden 2. El alıp deneyimden sonra napıcam o zaman bakarım çok sağol ilgin için

• Beğen
@mfbay25 2. el bisikleti deneyerek ve görerek almanda fayda var tabii, bende ilk başta 2. el bakmıştım ve az kullanılmış çok seçenekle karşılaştım, hatta garantisi devam edenler bile vardı. benim 2. el tercih etmeme sebebim ise vakit ayıramadığım içindi çünkü gidip görmek lazım, satan kişiyle buluşmak zor oluyordu vaktini denk getiremiyorsun felan...

@serati
Bi tane buldum ben yakın bana da hatta fiyatı uygun gibi ilk bisiklet için makul sayılır akşama bi bakıcam hoşuma giderse alırım

• Beğen
Tepkiler: serati
@mfbay25
1 yıl kullandığım vybe katlanırı satmıştım forumdan bir arkadaşa. Çizik dahi yoktu. 1200 km kullanmıştım. 2. El alırken satıcı güven veriyorsa bisikleti de inceleyip kaza ibareleri yok gibiyse alınabilir.

@Yusufclp
Teşekkür ederim ilgin için bende iyice inceleyip ona göre karar vericem zaten

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp
@Bango
Bugün bi 2. El dahon vybe var bi arkadaşta ona bakıcam hoşuma gider umarım fiyatı da uygun alabilirim

@mfbay25 Dostum Kadıköy Bike & Outdoor'dan Tern Link C8 modelini 1375 liraya aldım. Bu fiyata kesinlikle kaçırma derim. 8 vitesli gayet şık ve kaliteli bir bisiklet. Bu fiyata Dahon'un giriş seviyesi olan Vybe modeli bile bulunmuyor kolay kolay

Arkadaşlar sehir tur bisikletim var ve bu aralar katlanır çok cazip gelmeye başladı. Yokuşlardaki performans nasıl? Bu kisinin kondisyonuyla da alakali elbet ama bir yokusa denk gelince elimde cikmak istemiyorum. Kullanici olarak siz ne düşünüyorsunuz?

• Beğen
Geri