Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kayseri (freeride)

Scudo
:eek: vay be süper hareketler.tebrik ederim.teşekkürler paylaşım için...

teşekkür ederim derya abla sizlere layık olmaya çalışıyoruz
;)

@BadBoy

bekliyoruz bildiği şeyler herneyse resimlerini ? bilgiye bilene saygım sonsuz !!!

@Doruk

teşekkür ederim dostum ama formda bazı kişiler saçmalıyorlar bu konularda bende onun için yeni resimler eklemeyi pek düşünmüyorum teşekkürler

Galip sen işinde erçekten iyisin hem sen milletin ne dediğini pek takmazdın neden böyle bi karar aldın acaba? Şöyle güzel resimler koysanda herkes görse neyin nolduğunu hatta resim bile değil girek video koymak lazım...

@d.berkay

videoların nasıl eklndiğini bilmiyorum yoksa neden olmasın ki bende isterim bu işte ne kadar etkili olduğumu yada olduğumuzu göstermek ama olmuyor işte zaten tantana yapan arkadaş banlanmış seviindim bisiklet foruma ve ilgililere teşekkür ederim

evet arkadaşlar,kısa bi aradan sonra Kayseri'den başrolünde Galip abinin olduğu 2 video geldi,bunu sizlere aktarma şerefi de bana düştü:)

bu da ikincisi:

galip herzamanki gibi süper hareketler yapıyorsun tebrikler

videolar için kardeşim burnout 54 (atilla)ya teşekkür ediyorum emeğine sağlık
süper olmuş

@ismailbay

sağol kardeş yerimi 15 aylığına sizlere bırakıyorum sizdende başarılı videolar bekliyorum saygılar

Çok güzel cidden. Tebrik ediyorum bravo. Milletin ne dedigine takılmadan aynen devam

@DragF5.user

teşekkür ederim artık kimsenin eleştirisini takmıyorum bazıları diiyorlar ki ne anlıyorsun neden yapıyorsun gibi sorular soruyorlar artık umrumda değil
beğediyseniz ne mutlu bana teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
valla helal olsun,ne güzel dengede duruyorsunuz,tebrikler

(link)

(link)
videolar biönceki sayfada kaldığı için buraya bi daha koydum:)

Galip'cim tebrikler...

Çok kez izleme şansı buldum ama videolarda çok daha güzel çıkmışsın...

Umarım askerden sonra devam edersin...Kayserinin sana ihtiyacı var;)

@d.berkay

ey türk gençlii 1.vazifen trial yapmaktır sağol kardeş askerden sonra umarım devam ederim sağol

ayağına sağlık galip :D biz daha en fazla 4 taşı geçebiliriyoruz :D ama yakında inş.senin gibi olacağız...

@burnout_54
arkadaşların videoları görmediklerini tahmin ettiğim içiç bu sayfaya taşımak istedim ;)

Geri