Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

kayseri (freeride)

bu arada arkadaşlar arnızda tril yapmaya hevesli kişiler var ise www.youtube.com adlı sitede trial.in püf noktaları ve hareketlerin yapımları görüntülenmektedir saygılar

Scudo
@burnout_54

arka sayfada kaldığı için arkadaşların videoları görmediklerine inanıyorum saygılar

• Beğen
Tepkiler: Özgür Tunalı
helal abi süpersin.. şu zıplama olayına bitiyorum zaten, bi gün karşılaşırsak öğretirsin ;)
saygılar

Galip helal olsun.Ülkemiz bisikletçilerinden de böyle şeyler görmek çok güzel.

@freerider

videoların devamının gelmesini bende isterdim ama artık olmaz bırakmak zorundayım saygılar :(

@yavuzicmez

neden olmasın kardeşim sen yeterki öğrenmek iste elimden geleni yaparım senin ve tüm bisiklet sevenler için

arkadaşlar galip askere gittikten sonra kayseride harekete devam bu video biraz aceleye geldi ama yarın daha profesyonelce bir video çekecez ben yinede herkesin yorumunu bekliyorum...iyi seyirler

• Beğen
Tepkiler: Tugfox ve d.berkay
arkadaşım sizim yaptığınızı istanbullular yapmaz :D baya geliştirmişsiniz . ne cevherler var anadolunun bağrında..
17 " mtb ile bu tarz hareketler yapılabilirmi???(sizin yaptıklarınız kadar olmasada)

Resul cidden çok güzel olmuş...;)
Tebrik ediyorum ve çalışmaya devam diyorum..

Ama hala kask kullanmaya alışamadığınızada üzülüyorum :rolleyes:

Bu arada eğer bulabilirseniz daha kaliteli bir makine ile kayıt yaparsanız çok daha güzel sonuç alırsınız...

Devam Kardeşim...

Arkadaşlar gerçekten güzel hareketler kolay gelsin helal olsun valla inşallah bir sakatlık olmaz ancak kask taksanız daha iyi olur.

arkadaşlar videonuz harika olmuş,ben kayseride bu kadar cevher olduğunu bilmiyodum,trialde Türkiye'de bir numarasınız bence,videolarınızı freeridetr.com'a da koyun,orada zaten galip abinin 2 videosu da var.
www.pinkbike.com'un forumuna da koyarsanız tüm dünyaya kendinizi izletirsiniz,yeni videoyu bekliyoruz dört gözle

@tekteker

sağolasın arkadaşım beğendiğine sevindim :) arkadaşım istanbullular diye bir şey yok bence bir kişi içinden gelerek ve isteyerek yaparsa bence yapamayacağı şey yoktur.diye düşünüyorum...bisikletlerimiz ise 13.5 ,16 ve 17 inch tabi küçük kadrolarda daha kolay oluyor ama dediğim gibi bizim kadar bu işe önem verirsen 17 inch bisikletlede yaparsın

Saygılarımla

@d.berkay

sağolasın berkay beğendiğine sevindim :D çalışmaya devam ettiğine sevindim sende yaparsın inş.azim var yani :D

kask konusuna gelince aslında biz bu video yu bir abimize çektik. oda hemen videoyu isteyince biraz hazırlıksız yakalandık :D ama bir dahaki sefere her zaman başımızda kaskımızı görebilirsin :D

kamera ise yine aceleye geldiğinden fazla kaliteli bir şey olmadı ama dediğim gibi bir dahaki sefere daha iyi olacağına garanti veririm

@ÇARŞIIIIIIII PLATOON

sağolasın arkadaşım beğendiğine sevindim :D biraz aceleye geldiğinden kasklarımızı takamadık ama bundan sonra devamlı takacağımıza garanti veriyorum.çünkü bu gün yeni videoların çekiminde kask çok işe yaradı walla :D

saygılarımla

@burnout_54

sağolasın burnout beğendiğinize sevindim :D kayseride cevherler var. ama en iyi cevherlerimizden galip şu anda asker...bitirince umarım kaldığı yerden devam eder
biz zaten şu anda tam gaz triale çalışıyoruz.daha eksiklerimiz var onlarıda kapatacaz inş. :D videolarımızı ise dediğin sitelerede koyarız neden olmasın;)
yeni videonun çekimleride son gaz devam ediyor bitince kesinlikle sizinle paylaşırım...

Saygılarımla

cok basarili gercekten hepinizin emegine saglik ;) :) videolarin devamini bekleri izlemesi keyif verici :)

Ne yalan soyliyim bu kadar iyi oldugunuzu bilmiyordum. Harika desem abartili olmuycak. :)

Tebrik ediyorum, devamini bekliyorum :D

@msconfig

sağolasın arkadaşım teşekkür ederim :D videoların devamı gelecek yakında

saygılarımla

@Tugberk Tezel

arkadaşım beğendiğine çok sevindim :D inan bundan daha iyilerinide yapıyoruz ama videoda biraz daha kısıtlı kalıyor... daha iyilerini ilerde sizlerle paylaşacam inş.

Saygılarımla Çok teşekkürler

arkadaşlar video arka sayfada kaldığı için burayada kopyaladım.sitede herkes videoyu izleyip yorum yaparlarsa daha iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum...

Saygılarımla

videonuz çok güzel olmuş fakat istanbullulara laf yok burada Memocan var en çok tanılan ayrıca avrupa yakasında da sizden çok daha iyi trials yapan arkadaşlarım var

Selam,videoları izledim.Hareketler gerçekten çok başarılı.Ben sadece düşük hızla giderken ön freni sıkıp 1-2 saniyeliğine arkayı yerden 30 cm falan kaldırabiliyorum.Bende sedona sd771 var.Kadro 18''.Bende hareket yapmak istiyorum fakat kadro büyük olduğu için epey zorlanıyorum.Boyum 1.90 civarı ve bana uygun kadro 18'' hatta daha büyükte olabilir.Hareket yapmak için bendekini satıp 16'' kadrolu hussar dj almak istiyorum.16'' kadroyla daha kolay hareket yapılır tabi ama uzun gezilerde sürüş açısından zorlanır mıyım?Biraz para biriktirip 3 ay içinde almayı düşünüyorum.Ne yapayım?

@sinto

teşekkürler arkadaşım :rolleyes: ben istanbullular diye bir şey yok derken bu işi gerçekten içinden gelerek yapmaya çalışan herkes yapar manasında söyledim...
tabiki bizden daha iyileri vardır.biz şu anda zaten sedece trialse çalışıyoruz.inş.ilerde daha iyi şeyler yapacağımıza inannıyorum..

saygılarımla

@nero

selam kardeş videoları beğendiğine sevindim :D tabikide büyük kadroyla hareket yapmak zorlaşıyor.ama senin boyunda uzun. bence hussar dj tam sana göre diye düşünüyorum.hem kadro sendekine göre çok daha dayanıklı ve bence açıları çok güzel siz niye kullanmıyorsunuz diye soracak olursan :D bizim için en iyisi 13,13.5 inch kadrolar daha uygun geliyor...bana sorarsan hussar dj çok güzel bir kadro paranı ayarlayınca hemen al derim yani :D uzun gezilerde ise sele borusunu en son limitine kadar kaldırırsın ;) ama yinede karar senin tabi...kafana hangisi yatıyorsa onu yap derim

Geri