Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kedi sever bisikletçiler

Scudo
Kendisi hiçbir şeyden memnun kalmadığı için,ne yapsak nafile:cool: kendini bizim efendimiz zannediyor
Aynen genel olarak kedilerin hepsinde bu hakim. Bendeki yavruluğun verdiği zıpırlıkla işten gelişimi bekleme ile karşılıyor olsa da gün içinde nerede zarar verebilecek şey var hepsini tek tek yapıyor. Geçen gün RJ11 modem kablosunu, şirket telefonun şarj kablosunu ve benim kulaklığın kablolarını parçalara ayırmış. Sağ ve sol ellerim üzeri komple çizikler dolu, façacılara benzedim :) Tam kızacağım gelip yanıma yada kucağıma yatıp mırıldanmaya başlayınca hepsi gidiyor. Zaten arkadaşlarımdaki kedilerden biliyorum belli bir yaşa geldiklerinde sadece ye-iç, temizlen, yat moduna geçiyorlar o oyunculuk sağa sola atlama tamamen bitiyor.
Sabah 6da benim kafama hoplayıp uyandırdı ben az önce işe giderken kendisi yere yatıp uyudu.
uykucu (1).jpeg

Kendisi hiçbir şeyden memnun kalmadığı için,ne yapsak nafile:cool: kendini bizim efendimiz zannediyor
abi hak ver, bir kaç bin yıl önce bunlara allah diyorlardı :D
Aynen genel olarak kedilerin hepsinde bu hakim. Bendeki yavruluğun verdiği zıpırlıkla işten gelişimi bekleme ile karşılıyor olsa da gün içinde nerede zarar verebilecek şey var hepsini tek tek yapıyor. Geçen gün RJ11 modem kablosunu, şirket telefonun şarj kablosunu ve benim kulaklığın kablolarını parçalara ayırmış. Sağ ve sol ellerim üzeri komple çizikler dolu, façacılara benzedim :) Tam kızacağım gelip yanıma yada kucağıma yatıp mırıldanmaya başlayınca hepsi gidiyor. Zaten arkadaşlarımdaki kedilerden biliyorum belli bir yaşa geldiklerinde sadece ye-iç, temizlen, yat moduna geçiyorlar o oyunculuk sağa sola atlama tamamen bitiyor.
Sabah 6da benim kafama hoplayıp uyandırdı ben az önce işe giderken kendisi yere yatıp uyudu.
* Ergenliğe girdikten sonra biraz sakinleşiyorlar, doğru.
* Bir şeyleri kemirmesini istemiyorsan ona kemirebileceği şeyler vermen gerekiyor.
* Senin insan olduğunu bilmiyor, seni de kedi zannediyor. Ondan dolayı "postunun" seni koruyacağını bildiği için o çizik vs. konusunu kafaya çok takmıyor.

Bu arkadaşta araba motorundan çıkan ve her gri kedinin kaderini paylaşan Duman
efendi :)
bilgi açısından mama olarak felicia kısırlaştırılmış kuru mama ve arada felix ıslak mama yuduyor.

94B2051F-B02E-480C-A754-C211F3D026A6.jpeg

Şans Hanım o nasıl yatmak öyle 😀
Temas bağımlısı bir kedim var. Her gece bir yerime yaslanarak uyuyor mutlaka 😀
Bugün de eve geleli tam 1 sene oldu.
Bacağımdaki amale yanığının sebebi de tabii ki BİSİKLET 😀
IMG_-ad6e6a.jpg

Son düzenleme:
Kısırlaştırırsanız sakinleşiyorlar. Kendilerini yemeğe veriyorlar. Sonrası kilolu tüy topu.
Biz de kısırlaştırdık. Eskiden yemeği açık büfe veriyorduk. Şişkolamaya başlayınca sınırlı vermeye başladık. İlk başlarda çok isyan etti, sonra alıştı.
DSCN4852 - Kopya.JPG

Biz de kısırlaştırdık. Eskiden yemeği açık büfe veriyorduk. Şişkolamaya başlayınca sınırlı vermeye başladık. İlk başlarda çok isyan etti, sonra alıştı.
Belki biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var: Kısırlaştırılan kediler için özel diyet mamaları tavsiye edilir. Bunların içindeki tahıl, guluten, fosfor, yağ oranları diğer mamalara göre daha sınırlıdır. Ayrıca yüksek lif, taurin içermeleri de kısır kedilerin sağlığı için olumlu bir etken.

Geri