Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kelebek - Trekking gidon

@Muh26ammed bir onceki sayfada bir video paylasmistim. dikkatle izlerseniz yapabilirsiniz. bende ona bakarak yaptim :)

Scudo
@BerkEvren evet bu gidonu bir kaç fat bike ile tura şıkmış kişilerde görmüştüm mantıklı ve hoşuma gitmişti.

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren
Arkadaşlar carraro 225 bisikletim için kelebek gidon bakıyorum öneriniz varmı acaba birde açı içeri doğru olan gidonlarda ağrı olmuyor deniyor düz ve dışa doğru olanları tavsiye etmiyorlar ne kadar doğru yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

@kokanche

Tam olarak aynısı olmasa da şurada mevcut:

(link)

Siyah rengi ve 31.8mm ölçüsü mevcut değil ama fiyatına göre gayet iyi.

@Sadettin Z.

İlginiz için teşekkür ederim. Bu gidonu görmüştüm. Sizin de dediğiniz gibi renk ve boğaz ölçüsü nedeniyle uzak durmak zorunda kaldım.

Teşekkürler,

Arkadaşlar carraro 225 bisikletim için kelebek gidon bakıyorum öneriniz varmı acaba birde açı içeri doğru olan gidonlarda ağrı olmuyor deniyor düz ve dışa doğru olanları tavsiye etmiyorlar ne kadar doğru yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

dün yazmıştım konuya ama yardım alamadım :) arkadaşlar bugün alıcam ürünü yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

@ismeyu
Xlc kelebek gidon kullanıyorum ve memnunum.
Ancak Bar endli bir elcikde aynı işi yapıyormuş. Ayrıca flat gidonu yani düz gidonu acil durumda çevirmek daha kolay kelebek gidona göre.
Uno, amobea,xlc markalarının gidonları var.
İçe açılı ya da dışa açılılar kullanıcının tercihidir siz beğendiğinizi alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Hastateker
Teşekkür ederim hocam xlc marka kullanan baya bir arkadaşımız var forumda bisikletçim sargı dahil 90 tl istedi montaj içinde fiyat nasıl sizce UNO marka çok aradım ama ne yazıkki bulamadım 31.8 çap

• Beğen
Tepkiler: Hastateker
aşağıdaki adresten 31.8 sipariş verebilirsiniz.ürünü teslim aldım ama hala kullanma fırsatım olmadı.yorumlarda iyi puan vermişler...

(link)

@cape2cape

BU ÜRÜNEDE BAKTIM HOCAM PUANI FALANDA İYİ NE KADAR ÇOK BAKARSAM O KADAR KAFAM KARIŞACAK ANLAŞILAN :)

@ismeyu
90 tl çok...
Ben 42 tlye giddigidiyordan aldım
Decathlondan da 25 liraya sargı aldım.
67 liraya bitti.
90 lira neymiş öyle

@Hastateker

hocam açı 31.8 mi aldınız gidonu ? o şekilde bende sizin yaptığınız gibi yapablirim kendim yaparım kurulumunu

@ismeyu
25.4 mm di benimki
Kendiniz yapabilirsiniz herhangi bir sorun olmaz. Internetten videolar izleyerek yapabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Yavuz.M
Geri