Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

@soneryen hocam kullananlar için kesinlikle bir şey demiyorum yanlış anlaşılmasın ben de kullanıyodum bir dönem fakat bana çok kullanışlı gelmedi o yüzden bıraktım :) bir kaç sebebi daha var fakat şimdi buraya yazarsam tartışma çıkarabalir o yüzden içime atıyorum :D

Scudo
IGPSPORT igs10 TOMTOP sitesinde 150 tl hatta Buğra arkadaşımızın bir alt modelini incelemesi var forumda.

@hidrojenperoksit ben de sigma marka km saatlerine bakınıyorum hocam. N11.com da kablolu 5.12 modeli 84 tl. Fiyatıda uygun.

@soneryen Kesinlikle hocam, telefon uygulamaları kullanırken de dikkatimi çekti.
Sürekli gözüm ekranda oluyor, çok ciddi derecede dikkat dağınıklığı oluyor bu yüzden.
Aslında biraz da tehlikeli bir durum, ego işine girersek forumda kavga çıkar. Geçenlerde selam vermeme konusu açılmıştı, biriside "dikkatini tam olarak yola vermiştir o yüzden" tarzı saçma sapan konuşmalar geçmişti.

Sigma bc 9.16 decatlondan 89.99 tl e (bakın 90 tl olsa almazdım :D ) aldım. Resimleri montajdan sonra burada paylaşacağım...

Arkadaşlar şu iki cihazdab birini almayi düşünüyorum. Kullanab var mi bunlari? Hangisini tavsiye edersiniz
Kablosuz olmasini ve kalori gösteren bir cihaz ariyorum

(link)

(link)

9.16

Dosyalar

• 20170923_163219.jpg
    20170923_163219.jpg
    57,1 KB · Okunma: 61
  • 20170923_163235.jpg
    20170923_163235.jpg
    87,3 KB · Okunma: 61
  • 20170923_163305.jpg
    20170923_163305.jpg
    75,3 KB · Okunma: 60
  • Beğen
Tepkiler: cyling35
@cyling35
İlk sürüş 21 km ve gayet başarılı beğendim

Dosyalar

• 20170923_202928.jpg
    20170923_202928.jpg
    64,1 KB · Okunma: 59
  • Beğen
@poyraz_371 eminim memnun kalırsınız çok kullanışlı ve kaliteli bir ürün :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL
@Saim Karagöz ben de onu alıcaktım decathlondaki sigmayla arasında kaldım sigmayı tercih ettim tavsiye ederim

@cyling35 maalesef stokta görünmüyor. nette arattığımda da 130 tl civarında fiyat çıkıyor. Km saatine de o kadar para veremem

@Saim Karagöz anladım hocam coolchangenden hiç km saati almadım ama bi çok şey sipariş ettim güvenilir bi firma bence

@Saim Karagöz Ürünü yaklaşık 2 aydır sıkıntısız kullanmaktayım, bazen max. hız konusunda saçmalasada fiyatına göre alınabilir bir cihaz

@Sandozix hocam jant boyutunu sayaca girebiliyor musunuz. Ortalama hızı veriyor mu? Teşekkürler.

@Seko88 dijital olan her saatte tekerlek çapı girmek için alan vardır.ilgili ürün de ise ortalama hız fonksiyonu mevcut.

Basit bir km sayacı isteyenlere kendiminde uzun zamandır kullandığı Cateye Velo 7 yada 9'u tavsiye ederim. Ortalama hız, toplam mesafe, sürüş zamanı, toplam zaman gibi basit fonksiyonları rahatlıkla ve doğrulukla kontrol edebiliyorsunuz. Güzel bir anım vardır kendisiyle. Bu yaz turdayken geçtiğimiz bir köyde sıcaklık 53.5 dereceyi görmüştü ve güneş altında kalan sayacımın ekranı simsiyah vaziyetteydi. Bende son çare alıp soğuk suya soktum. Sıcak başına vurmuş olacak ki soğuğu görünce resetledi, alet kendine geldi. Anladım ki su geçirmez ve son derece dayanıklı. :)

• Beğen
Tepkiler: Emir haberal
Kullandığım süre zarfında açık ara en memnun kaldığım ürün diyebilirim.

(link)

• Beğen
Geri