Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

@Seko88 Jant çapı girilemiyor, ancak ortalama hız gösterme özelliği mevcut, açıkcası bu ürünü alırken bisiklet sporunu yeni yeni merak etmeye başlamıştım, kadans nedir nabız nedir bunların önemi nedir pek farkında değildim, tabi bunların yanında ülkemizdeki km saatlerinin fiyatlarını düşündüğümde ne gerek var diyerekten almıştım.Şu an da kadans ve nabız özellikleri dışında yeterli benim için.Bu dediklerimi fazla önemsemiyorsanız sizde benim gibi alabilirsiniz.;)

• Beğen
Tepkiler: Seko88
Scudo
arkadaşlar fiyatı uygun km saati arıyorum.
1 haftadır araştırıyorum ama aradığım özellikte uygun bir saat bulamadım.
açıkçası aradığım özellikler arka ışıklı, hız göstergeli, saat göstergeli ve toplam kat edilen mesafeyi kaydedebilecek kablosuz bir km saati arıyorum yalnız daha önce kullandığım km saati pili bitince yani değiştirince her şeyi sıfırlıyordu bu aradığım saatte öyle bir sıkıntı olsun istemiyorum.
maximum 300 TL gibi bir bütçem var
tavsiye ettiğiniz modeller var mı?

@mehmetlevent
Aynı fikirde olan eski Sigma kullanıcısı var mı aramızda?
@mümtaz öztürk
Sattınız mı?
@kvnccelik
Peki ya siz?
@kapluj
Ben de:D
@BisikletKolikK
Neden şarjlı yapmıyorlar bu aletleri? Bilhassa ışıklı olanları... (Sorumu şöyle değiştiriyorum: Neden pilli cihazlar daha çok tercih ediliyor?)
@MuratHan
Başka bahara kaldı herhalde:kötü:

Selam arkadaşlar aşağıdaki yol bilgisayarı işime yarar mı acaba almayı pilanlıyorumda

(link)

Şuan piyasadaki 100tl altı en iyi kablolu km sayacı hangisidir?temel özelliklere ek olarak,kalori ve sıcaklık gösteren?

arkadaşlar km saatleri almak istiyorum ancak bütçem max 50 tl. bu paraya baktığımda iyi özellikte bir km saati yok.bu zamana kadar telefonumla runstatic bike gps takip uygulamasını kullandım gps kesilmesi ve ya başka bir sorun karşılaşmadım.yükseklik,kalori,ort hız,toplam km gibi özellikleri de var.ancak telefonun şarjı dayanmıyor özellikle 1 günlük turlarda fotoğraf çekmek,kullanmak istiyorum.

10000 mah powerbank alıp günlük turlarda kullanmak mı sizce yoksa km saati almak mı?
Gönlüm powerbank almak ancak km saatine da kayıyor istemeden gözüm

@Desert Fox
Telefondan olan gpsli olur.Her yerde çekmeyebilir, kesilebilir.Sağlıklı verilen elde edilme ihtimali düşer. Diğer yandan, gps bulması zaman alabiliyor.İnternet üzerinde bağlanma durumu var ama onun içinde internet paketi gerekiyor.Gps olayı bence, km sayaçlarına navigasyonda eklediklerinde kullanışlı olur.
Bence kablolu km sayacı.Ama hangisi bende karar veremedim..

@Raptor8 inan telefonun gps i iyi oyle kopma felan yapmıyor yanına interneti de açıyorum çok harcamıyor o yonden sıkıntım yok.km saati olarak 50 tl ye iyi bir şey bulamadım hocam yoksa düşünüyorum ama değmeyecek

(link)
Şu ürün nasıl arkadaşlar,yurtdışı seçeneklerinde daha uyguna gelebiliyor.
kablosuz-kilometre-saati-yol-bilgisayari-sayaci__0483274950727835.jpg

Telefondan sürekli malum strava uygulamasını kullanıyorum.Bi arkadaş ısrarla gps takipli garmin vs türü cihaz almamı söylüyor.Nabız bandı veya kadans sensörü çok önemli değil benim için.Daha çok yaptığım km yi süreyi kaloriyi göstersin ve strava uyumlu olsun yeterli zaten telim samsung ant+ uyumlu.Bana tavsiye edeceğiniz en uygun fiyatlı cihaz ne olur acaba?
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

@historiyst erdoğanlara cateyenin akıllı saati gelmiş bulunmakta kartıma taksit yapsa alıcaktım şayet olmadığı için alamayacağım kalp sensörlü olan modeli de mevcut
(link) fiyatı 100-150tl daha pahalı yurtdışına göre 1aylık strava üyeliği de hediye ediliyor... gerçi benimkisi üst düzey pahalı saatlerdne senin gösterdikleri hakkında pek bilgim yok ama markaları iyidir

• Beğen
Tepkiler: historiyst
@historiyst Diğerlerini bilmem ama Sigma 8.12 modelini 17000 km'dir sıkıntısız kullanıyorum.1-2 kere elimden kayıp düştü fakat hiçbir sıkıntı olmadı, alet sağlam.Kutu içeriğinden de gerekli bütün ıvır zıvır çıkıyor.Ama sizin linkte ki biraz pahalı, ben hepsiburada indirimi ile birlikte 66-70 lira civarına almıştım.Kablosuz modelleri kablo takıntınız yoksa özellikle üst düzey cihaz almayacaksanız önermem.

• Beğen
Tepkiler: historiyst
Arkadaşlar,bende yeni bir tane km sayacı edindim. Daha önce kullanmıyordum.Sormak istediğim 2 nokta var.
1. Cihazda odometre değeri var. Bu ne anlama geliyor?
2.Ön tekeri elimle çevirmeye çalıştığımda:" Tık tık tık diye ses geliyor.Normalde o ses yoktu, km sayacını takınca oluyor.Sayaç tekerede sürtmüyor.Çalışırken böyle ses yapıyor mu bu meretler?:)

@Raptor8
Katedilen toplam mesafeyi kilometre olarak ölçüyor
@Raptor8
Normal.Kafaya takılacak birşey yok

• Beğen
Tepkiler: -Skynet-
@Raptor82.buyuk ihtimalle sensor catala temas ediyor.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@hayriünal mıknatıs sensörün önünden her geçtiğinde o ses çıkar çok hafif çıt sesi.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Geri