Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

Scudo
@makaram hocam bir şey rica edebilir miyim? Sizin için sıkıntı olmayacaksa bu sensörlerin ve magnetlerin yerleşiminin fotoğraflarını atabilir misiniz ? Kadans sensörü çalışıyor ama hızı aktive edemedim.

@Hami Bulut @makaram çok teşekkürler yardımlarınız için. Ben de bu şekilde monte ederek çözdüm sanırım çalışıyor gibi şimdilik. Bir de son olarak cihazı Bluetooth ile eşleştirmek için, iki tuşa aynı anda basınca sensor yazan bir ekran geliyor ama kullanım klavuzunda bu tuşlara basınca phone yazan bir ekran çıkmış acaba bu ekrana nasıl geçiyoruz bir bilginiz var mı?

Dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Okunma: 31
@ata771 Bir kere çift bastıktan sonra diğer tuşa basınca telefona geçiyordu diye hatırlıyorum. Hangisi olduğundan emin değilim maalesef.:( Android ile uyumlu olmadığı için çok kullanamadım o özelliği. :)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
@Hami Bulut anladım mağazadan kalkmış android için hocam ama korsan olarak apk si bulunuyor sitelerde çalışıp çalışmadığını deneyemedim daha ama ben oradan indirdim isterseniz bakın sizde telefon için. İki sorum olacak ilki ayarlar yapılırken ben odo ayarını sıfır olarak girdim ne işi yarıyor acaba odo ayarı neye göre ayarlıyoruz .Bir de arka ışığı nasıl açıyoruz acaba hatırlıyor musunuz? Teşekkürler şimdiden

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
@ata771 Odo yapmış olduğunuz tüm kmleri hesaplıyor. Sıfır yaparsanız genel mesafenizi göremeyebilirsiniz. Apk olarak denediğimi hatırlıyorum sanki ama emin değilim. Arka ışığı inanın kullanmadım hiç. Kılavuzda yazıyordu ama yardımcı olamayacağım maalesef.

Dostlar benim sorum başlığı köşesinden yakalıyor. Arka sayfadaki arkadaşların dediği 140 tl lik btwin 500 kilometre saati var. Arkadaşın dediği aparatla bunu kullanan var mı ? Normalde lastikle gidona monte ediliyor fakat o lastik kayboldu. Eğer uyarsa süper olur. Uymazsa sabitlemek için önerisi olan var mı ?

• Beğen
Tepkiler: Kaan ďİnÇ
Dostlar benim sorum başlığı köşesinden yakalıyor. Arka sayfadaki arkadaşların dediği 140 tl lik btwin 500 kilometre saati var. Arkadaşın dediği aparatla bunu kullanan var mı ? Normalde lastikle monte ediliyor fakat o lastik kayboldu. Eğer uyarsa süper olur. Uymazsa sabitlemek için önerisi olan var mı ?
Aparat konusunu bilmiyorum ama lastik toka kullanabilirsiniz sabitlemek için eğer lastik bulamazsanız.

Aparat konusunu bilmiyorum ama lastik toka kullanabilirsiniz sabitlemek için eğer lastik bulamazsanız.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Şöyle bir şey uygun mudur ?

(link)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Şöyle bir şey uygun mudur ?

(link)
Rica ederim. Muhtemelen uyar, internetten alacağınıza bir bijüteriden bakın belki biraz daha incesini bulabilirsiniz. Bir ihtimal gratis, watsons gibi yerlerde de olabilir.

Rica ederim. Muhtemelen uyar, internetten alacağınıza bir bijüteriden bakın belki biraz daha incesini bulabilirsiniz. Bir ihtimal gratis, watsons gibi yerlerde de olabilir.

Tekrar teşekkürler. Görselleştirmek için internet sitesinden koydum. Malum en basit bir şeyin bile bir sürü çeşidi oluyor. Tuhafiyeye bakacaktım ama gratis , watson da güzel fikirmiş.İyi günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve sspl
@ata771 Hız sensörünü dik duracak şekilde konumlandırmanız daha sağlıklı olur. Sanırım fren hortumuna denk geldiği için sorun oluyor. Bence diğer tarafa monte edin.

Ben ridesync diye bir apk sını yükledim giantın. Buradan bir çok ayar yapabiliyorsunuz. Mesela tuşa basınca ışığın hangi saat aralığında yanacağını belirleyebiliyorsunuz. Sürüş verilerini bu uygulamaya aktarıp görebiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
@ata771 Uyku moduna geçiyor belirli bir süre sonra. Onda da saat görünüyor sadece. Teker döner dönmez açılıyor geriye.

@makaram bir de son olarak siz ilk ayarları yaparken odo ayarını ne olarak girdiniz ben sıfır olarak bıraktım bilmediğim için ne olduğunu. Verilerin doğruluğunu etkiler mi acaba ?

@makaram bir de son olarak siz ilk ayarları yaparken odo ayarını ne olarak girdiniz ben sıfır olarak bıraktım bilmediğim için ne olduğunu. Verilerin doğruluğunu etkiler mi acaba ?

Odo toplam yaptığınız mesafedir. Bugüne kadar ne kadar yol yaptıysanız onu girin. Sayaç üstüne saymaya devam ediyor.

Geri