Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Km saati tavsiyeleri

Konuda birçok Giant Continuum Sync kullanıcısı olduğunu gördüm. İnternette hakkında hiçbir bilgi bulamadım, cihazın gösterebildiği bilgileri yazabilir misiniz? Sürüş sonunda ortalama ve maksimum değerleri vesaire de göreviliyor muyuz? Sırf kadans özelliğinden dolayı Sigma BC9.16 ATS'den buna geçeceğim

• Beğen
Tepkiler: MertSeker
Scudo
Konuda birçok Giant Continuum Sync kullanıcısı olduğunu gördüm. İnternette hakkında hiçbir bilgi bulamadım, cihazın gösterebildiği bilgileri yazabilir misiniz? Sürüş sonunda ortalama ve maksimum değerleri vesaire de göreviliyor muyuz? Sırf kadans özelliğinden dolayı Sigma BC9.16 ATS'den buna geçeceğim
Gösterdikleri kadans sürüş sonrası ortalama kadans, hız, ortalama hız, kullanım sırasında net okunabilir kalori zaman kadans hız saat kablosuz net ölçüm sekme yapmaz hareketsizlik halinde salise fark etmeden durması. tamir için seçtiğiniz km uyarı ikazı, aydınlatma(kurmayı beceremedim) app uygulaması İOSta sıkıntısız Androidte apk indirerek verilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Suya dayanıklılık bizzat kontrol edildi. Nabız bandı ile nabzınızı da takip edebiliyorsunuz. tek eksiği ise GPS olmaması başka bir eksikliği yok açıkcası. Özelden de mesajlarınıza cevap verebilirim.. İyi günler..

@Kerimkzl Bende var aynısından, kitapçık yok ama sorabilirsin..
200km'yi geçtiğinde bir anahtar ışığı yanıp sönüyor sebebi ne bilmiyorum.
Servis bakım aralığı...Ayarı mevcuttur, istersen 400 yaparsın mesela..Zinciri yağlamaya , temizlemeye, hava kontrolüne vs göre ayarlanır, hatırlatıcı mahiyetinde..

• Beğen
Tepkiler: Kerimkzl
@Kerimkzl Bende var aynısından, kitapçık yok ama sorabilirsin..

Servis bakım aralığı...Ayarı mevcuttur, istersen 400 yaparsın mesela..Zinciri yağlamaya , temizlemeye, hava kontrolüne vs göre ayarlanır, hatırlatıcı mahiyetinde..
Şuan onu kullanmıyorum çok oldu kullanalı. O anahtar işaretini bir türlü kapatamamış sinir olmuştum 😂

@Kerimkzl 2 bisiklette kullanım için..Yol var mesela, birde MTB..ikisine ayrı ayar..

Arkadaslar kadans olcer uygun fiyatli km saati bakiyorum.
Bisiklet giant propel giant sense ozelligi var.
Dolayisi ile kadas sensorlu km saati ne onerirsiniz

Arkadaslar kadans olcer uygun fiyatli km saati bakiyorum.
Bisiklet giant propel giant sense ozelligi var.
Dolayisi ile kadas sensorlu km saati ne onerirsiniz
Ben giant continuum sync kullanıyorum.
Kadans vs herşeyi var ama android telefonlarla uygulaması çalışmıyor.Firma destek vermiyor. androide...

• Beğen
Tepkiler: MertSeker
Arkadaşlar bende bisikletim için bi km saati bakıyorum f/p ürünü işimi görebilecek önerilerinize açığım iyi forumlar

Uygun fiyatlılarda sigma dışındakiler bildiğin çöp. Birde uzun vadeli kullanacaksan aman da aman bisikletim pek cici görünsün deyiverip kablolu km saati almamazlık etme. Buda benden kulağına küpe olsun.

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan
@mehmetsunu Benim için kablolu veya kablosuz olmasının bir önemi yok uzun vadede beklentimi karşılasın yeter profesyonel bir sürücü değilim zaten onlarca fonksiyona ihtiyacım yok sadece temel özellikleri bulundurması yeterli sigma pure modeli iyi gibi sanki 🤔

@mehmetsunu Benim için kablolu veya kablosuz olmasının bir önemi yok uzun vadede beklentimi karşılasın yeter profesyonel bir sürücü değilim zaten onlarca fonksiyona ihtiyacım yok sadece temel özellikleri bulundurması yeterli sigma pure modeli iyi gibi sanki 🤔
Sigma pure hangisi? Gps var 1 var 1 ATS var

Uygun fiyatlılarda sigma dışındakiler bildiğin çöp. Birde uzun vadeli kullanacaksan aman da aman bisikletim pek cici görünsün deyiverip kablolu km saati almamazlık etme. Buda benden kulağına küpe olsun.

Bir kaç aydır btwin500 km sayacı kullanıyorum kablosuz, strava ile karşılaştırıyorum , toplam mesafe-ortalama hız bilgileri neredeye tam uyuyorlar . Fiyatına göre ben memnun kaldım.

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
@Yldrm07 kablolu olan düz modeli ats olan kablosuz GPS modeli fiyatları yüksek kablolu olan modeli iyi midir. Dediğim gibi kablo takıntım yok

@Yldrm07 kablolu olan düz modeli ats olan kablosuz GPS modeli fiyatlari yüksek kablolu telefon olan modeli iyi midir. Dediğim gibi kablo takıntım yok
Kullanmadım ama özelliklerine göre fiyatı yüksek. Fazla beklentiniz yoksa @TatanQa_tr arkadaşımızın bahsettiği 500 modeli, hatta btwin 120 modeli bile olur bence. Ama yurtdışı da olur derseniz bir inceleyin. İgpsport igps50e. Ben indirimde 400 + 30 tl ye aldım. GPS özelliği, sensör uyumlu olması, uygulaması çok iyi. Strava ya da aktarabiliyorsunuz. Programda kayıtların bulunması keyif veriyor ve ayrıca gelişiminizi takip etmek için çok değerli verilere ulaşabiliyorsunuz. İlk başta yeter dediğiniz saatler sonra keyif vermiyor. Bende btwin 120 vardı başta. İgps50e kullanmaya başlayınca ne iyi ettim diyorum.

@Yldrm07 o zaman bekleyip uygun bir bütçeyle düzgün bir ürün almak daha mantıklı bir süre varsın km saati olmayı versin. Tavsiyen ve görüşlerin için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Yldrm07
Kullanmadım ama özelliklerine göre fiyatı yüksek. Fazla beklentiniz yoksa @TatanQa_tr arkadaşımızın bahsettiği 500 modeli, hatta btwin 120 modeli bile olur bence. Ama yurtdışı da olur derseniz bir inceleyin. İgpsport igps50e. Ben indirimde 400 + 30 tl ye aldım. GPS özelliği, sensör uyumlu olması, uygulaması çok iyi. Strava ya da aktarabiliyorsunuz. Programda kayıtların bulunması keyif veriyor ve ayrıca gelişiminizi takip etmek için çok değerli verilere ulaşabiliyorsunuz. İlk başta yeter dediğiniz saatler sonra keyif vermiyor. Bende btwin 120 vardı başta. İgps50e kullanmaya başlayınca ne iyi ettim diyorum.
Btwin 120 ve 500 km sayaçlarını aldım ve iade ettim. Btwin 120 km sayacı elektronik herhangi bir cihazdan etkileniyor. Işığı açıyorsun, kamera açıyorsun yada bluetooth kulaklık takıyorsun ve ölçüm yapmayı kesiyor. Btwin 500km sayacında da kopma problemi çok fazla. Ön teker gidon arasını okuyamadı. Sayacı kadroya takacaksam gider 1/3 fiyatına kablolu alırım daha iyi dedim iade ettim. Mesafe sıkıntısı var.

Btwin 120 ve 500 km sayaçlarını aldım ve iade ettim. Btwin 120 km sayacı elektronik herhangi bir cihazdan etkileniyor. Işığı açıyorsun, kamera açıyorsun yada bluetooth kulaklık takıyorsun ve ölçüm yapmayı kesiyor. Btwin 500km sayacında da kopma problemi çok fazla. Ön teker gidon arasını okuyamadı. Sayacı kadroya takacaksam gider 1/3 fiyatına kablolu alırım daha iyi dedim iade ettim. Mesafe sıkıntısı var.
Enteresan , bende hiçbir sıkıntı olmadı çok şükür :) . Arızalı ünite denk gelmiş olabilir . Ancak igsport 50e cihazını alabilseydim benim de tercihim olurdu. Fiyatları şu an epey tuzlu , ucuz/kampanya denk gelirse alınabilir 👍🏻

• Beğen
Tepkiler: Yldrm07
Enteresan , bende hiçbir sıkıntı olmadı çok şükür :) . Arızalı ünite denk gelmiş olabilir . Ancak igsport 50e cihazını alabilseydim benim de tercihim olurdu. Fiyatları şu an epey tuzlu , ucuz/kampanya denk gelirse alınabilir 👍🏻
Bende acaba sorun bu cihazda mı dedim ama kardeşimin cihazda falan da olunca süresi geçmeden iade ettik :)

Geri