Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kolaysa çalsınlar bisikleti

Scudo
bi tanıdığın tekerleklerini çalmışlardı. maşayıda uğraşmışlar ama çıkaramamışlar. buda bişimi. direği söküp götürürler

uzaylıya taş atan adamların ülkesinde yaşıyoruz.. bisiklete de taş atar düşürür nedir yani :D

ilk mesajın özeti burada

Hocam, bizimkiler o direği aşağıya indirirler:) yarım saat içinde bir yöntem üretirler;)

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada
Neyaparsak yapalım yine çalarlar ha çalamazlarsada hırsızlık görevine müdahale ettiğimiz için bir avukat tutar dava açar ve kazanırlarda ülkemizde, Özenle topladığım Giant'ım çalınmıştı benimde çok canım yanmıştı, birgünde tur sırasında hava tam kararmak üzere (tarihi önemli değil) İzmir Güzelbahçede marketten su vb. bişeyler almak üzere girdim ve çıkarken ne görem birisi yan tarafta bahçe duvarı parmaklığına kilitlediğim bisikletimin çelik telli kilidini ayırmaya çalışıyor bende sorgu sual yok çok sevdiğim sapanımla sol kalçasına güzel bir bilya yemişti şahıs ne bağıra bildi ne arkasına baktı tökez tökez bıraktı gitti, tek çare ıssız yerlere bisiklet de dahil hiçbir eşyamızı koymamak. Ben bisikletimi balkonuma çıkarıyorum başka çare bulamadım.

• Beğen
Tepkiler: mtnbzbs
tas atarlar ip sallarlar uc kişi ust uste cikar bisikleti de aleti de yapamaz dediler diye gotururler tesvik olur tesvik:)

bu adamlar kafayı sıyırmış,süper bişi yapmışlar ama kimse 6,7 kg lık parçayı yanında taşımaz.ancak işe bisikletle giden ama iş yerinde bisikleti koymaya yeri olmıyan kişiler için biçilmiş kaftan.alet her daim iş yerinde durur,bisikleti asacağı zaman getirir direğe bağlar.yinede bir çok arkadaşın dediği gibi bisikletin asıldığı yerede ayrıca bi kilit lazım,burası TÜRKİYE

Belediye her direğe bunlardan takarsa. olur

Allah muhafaza ama, yerine göre direkle beraber bile götürürler diye içimden geçirdim :D

Gerçekten de çok iyi bir buluş tabi yurt dışı için. Bizim ülkede nereye bağlarsan bağla gerekirse elektrik direğini söküp öyle götürürler yeter ki kafaya taksınlar :cool: Bisikleti evin içerisine koymaya devam..

• Beğen
Tepkiler: efaruk
@Mr. BlacK yurtdışında da sokaklarda peynir ekmek gibi bisiklet çalıyorlar.. yıllar önce londrada kalabalık bi merkezde "çift kilit" takıp bıraktığım bisikletimi çalmışlardı.. bir daha da sokakta bisiklet bırakmadım :D

@Türka¥
O zaman pes diyorum hem de çift kilit geçmiş olsun [emoji1]

bunu yapacağın paraya yeni bisiklet alırsın

@Cem Şentin kullanılan motorlar en tepeye çektiğinizde bile sabit tumak için akım çeken motorlar yani pil bittiğinde bisiklet yere çakılır

Alarm sistemi gibi bir şey olsa iyi olur kanaatindeyim.Bir yerde görmüştüm anahtarlık gibi taşınıyor.Yuvarlak bir parçayı gizli bir kısma yapıştırıyorsun.Çalınması durumunda yerini tespit edebiliyorsun.Tabi ki internetle.Hala satılıyormu bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Taygun Kon
İkilem barındırıyor bu evropa. Hem en çok bisiklet ve bisiklet kullanan orada, hem de en çok hırsızlık orada.
Bu kadar elektromanyetik deryada yüzerken, daha baştan bisikletin gövdesinin içine, fabrikasyon aşamasında bir tane gps montajı ile işi basitleştirmek geldi aklıma. Parçaları çalmayı engellemek belki markaya özgü ve değişken kilitli buşon benzeri alyen başları ile olabilir ancak bu da servis sorunu demek.
O kadar zengin evropada bisiklet nasıl çalınır, nerde satılır bunu polis nasıl bilmez?

Geri