Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron bisiklet hakkında sorular, cevaplar ve öneriler.

2side kardeş firma:D tartışmaya gerek yok,parça bakımından sedona
kadro seçeneğinden ise kron.

Scudo
merhaba kron ct 1000 almayı düşünüyorum ama hakkında pek birşey bulamdım forumda?

hayko arkadasıma aynen katılıyorum kron kadrolar daha sağlam sedonanın ise componentleri daha iyi

@taxi_15

KARDS BNCE XC 500 AL DERM YADA XC 1000 BN BIR XC 1000 KULLANICISYM COK MENNUNM SEN MLLTN KRON HKKNDA DEDIKLERNE BAKMA

Bunu Hep Soluom En İyİ Bİsklt Diye Bsey Yoktr En İyİnİn İyİsİ Vardir Kadro Bakimndan Krona Kafa Tutack Parca Bakmndanda Sedonaya Kafa Tutack Yok Bnce Bu Iki Bsikltte Birbirnden Kaliteli

imkanın warsa tabiki Scott reflex 50 al bisiklet süper bişey yani hem görünüş hemde performans hemde kalite olarak snin karşılaştırmanı arabalara yansıtırsak scott audi kronda opel olur karar senin

evet doğru söylüosun galatasaray fenerbahçe gibi bi rekabetleşme ortaya çıkdı :D

Her ikiside iyi arkadaşalar ama sedona nın tasarımlarına her yıl yenileri ekleniyor bu yüzden sedona bir adım önde ve görsel olarak daha güzeller...

olaya tamamen bütçene göre bakmalısın ama üzerinde her türlü değişiklik yapmaya uygun ve daha sağlam olan Scott...

Her iki bisiklette gayat kullanışlı; kadro olarak kron daha iyi ama sedona kadro olarak gayet dayanıklı komponant olarak'ta sedona daha iyi... her iki bisiklette kullanışlı...

bende sedona kulanıyorum kronun sadece ilk çıkardıgı modelleri güzel ve kaliteliydi Kron Zeon şimdilerde ise XC4000 Kron bi karbon çıkarmış hafif ama renklere ve tasarımlara bakın sedona carbon 2 ile kıyaslayın tasarım ve ekipman farkını göreceksiniz kron dayanaklı ama güzel değil..

yine bi ayrımcılık var yani bur da yok senodanın şunu iyi kronun şunu iyi HER İKİSİDE SÜPPER YA

ya bak arkadaşım bu konuyu açmışsın yine birbirine düşürmüşsün milleti yok öyle birşey ya herkes sevdiği markayı övsün tamam ama biyere kadar.başka markaları kötülemesin.

• Beğen
Tepkiler: Ömer Özen
750 ytl param var bi türlü karar veremedim ne marka hangi model mtb alıcama xD Önerilerinizi bekliom !

kardeş amacın ne tarzın ne ona göre tercih yapmalısın bende eskişehirdeyim sana yardımcı olmak isterim

Geri