Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron bisiklet hakkında sorular, cevaplar ve öneriler.

@grotto

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim...

Scudo
Hayırlı olsun bisikletin.2008 Kron bana daha güzel gibi geldi..

Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim ;)

@grotto

Öncelikle hayırlı olsun 2008 model Kron bisikletin.
Resim koyabilirsen, gözle göreceğimiz için daha çok farkı çıkartabiliriz.
Bir arkadaşımız da XC1000 almış ve resmini koymuştu. İlk bakışta gözüme çarpan, renklerinin dışında fren ve vites kablolarının alttan verilmesi. Bunun harici square teknolojisinin kullanılmış olması. Bunların dışında kadro üzerinde bulunan kertenkelenin de kullanılmaması gözlerden kaçmamıştı.
Resim koyarsan tam süper olur.

Kron XC1000 in sahibi
@ridvans

Nasıl bir yere koymuşlarsa artık resimde görememiştik, koymuşlar bak kertenkele :D

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Arkadaslar 2008 kronumun fotograflari ekledim.Yorumlari bekliyorum

şuana kadar sedonalarda hiç bir sorun yok fakat xc 2000 (2008) çk deişiklik oldugundan olsa gerekki pek haz alamadı sedonalardaki renk ve model boLLuğu baya bir çekici geliyor..

Bisikletin çok güzel gerçekten, hayırlı olsun tekrar... Bu canavarı sadece asfaltta kullanacaksın sanırım. Ancak hem asfalt hem araziye uygun karma tip bir lastik de tercih edebilirsin...

@serdarthenever
Genelde asfaltta kullanacagimdan lastik beni yorsun istemedim.Fakat eger farkli kosullarda da kullanmak istersem bir cift daha lastik alirim diye dusundum.

bence çok doğru düşünüyorsun kron iyi bir secenek kesinlikle vazgeçme

bende krondan yanayım neden dersen verdiyin parayı sonuna kadar hak ediyo vs. vs..

Hem component olsun hem kadro olsun KrOn daha iyi ne takarsan tak kendini gösteren bir bisiklet diye düşünüyorum tavsiye ederim...

üzerindeki donamım aynı olunca ne farkı var ki ha KRON ha SCOTT.... kadronun ne fark anlamadım tam olarak?

arkadaşım kron xaos var bende 550 ye satıyorum istersen 2. el bölümünde bakabilirsin senin işini görür

bence kron süper seçim hangisi olursa olsun hepsi güzel ama malzemelerde kalite farkı oluyo tabi...almanı isterim bende kadro almayı düşünüyorum (0)

hocam elimde kullanması nasip olmamış bi ikinci el xc 500 var. pm den mail adresimi yolladım bana ulaşabilirsen bi bakalım işini görebilirmiyiz..

Geri