Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kron XC 500 hakkında

@swaxy
Uzun turlar(dediğiniz gibi 1000-2000 Km arası) için XC1000 olabilir. XC500 bunun için yetersiz kalacaktır. Fiyat ve donanım farklarını internet sitelerinden inceleyebilirsiniz.

Sevgiler...

Scudo
@swaxy

Alabiyorsanız bence KRON XC1000 tercih edin derim.

ben 14 yaşındayım bi abi bana bunu tavsiye etti(forumdan) bunun boyutları orjinalmi orjinal değilse bana göre hangi boyut daha iyidir daha rahat ederim uzun yolda ? yada şehir içinde boyum 1.72

evet soneryen katılıyorum bencede bütçeyi biraz dha zorlıyarak xc500 değilde xc1000 alsan daha iyi olur

Selam ,
Ben de yaklaşık 2 ay önce kendime bir xc500 aldım.Bisikletimi almaya gittiğimde odak noktam ucuz bir bisiklet almaktı.Bütün satıcıların sorduğu bir soru vardı''bisikleti hangi amaçla kullanacaksın?''Aklımdan hep şu geçiyordu!!Bir mtb alıyorsam tabi ki dağda bayırda kullanacağım:D ''.Bana o an çok anlamsız gelen bu sorunun ne demek olduğunu şimdi çok iyi anladım.Aslında bu sorunun altında yatan mesaj ;bisikletinden ağır şartlar altında performans bekliyorsan ,çamurlara bulanmak geberene kadar pedallayıp,çatır çutur vites değiştireceksen ucuz bir şey alma,astarı yüzünden pahalıya gelir.Tıpkı benim başıma geldiği gibi.Jantlar çift kat görünümlü tek kat = her hafta jant ayarı ,10 ytl.Yok arka arttırıcı ters döndü,tourney dandik gel alivio takalım =40 ytl .efendime söyliyeyim maşa çok beter ,ii bişi takalım ,kilitli olsun o olsun bu olsun ayarlı olsun 150 avro.... filan falan .o yüzden ben yağmurda çamurda bisikletimle işim olmaz ,paşa paşa evde otururum diyorsan ki öyle diyorsun xc 500 vb bütçede ki modeller gerçekten sana keyif verir.Ama ben extrem takılırım ,hoplar zıplar 1 m. üstü yerlerden uçarım.Downhill yapmaya çalışır ,freeride takılırım dersen bu bisikletler sana ızdırap olur.Dediğim gibi ben ilk başlarda sakin sakin takılır,belgrad'da takılırım diyodum,ama işin rengi değişince şimdi keşke bu parayı baştan bayılsaydımda zevkli zevkli binseydim diyorum.Sonuç olarak xc500 güzel bir bisiklet ama 1 yarış ve 4-5 çamurlu haftasonu ile biraz kaldırımdan hoplama zıplama sonucu yıpranmalar oldu.Sonuç olarak ben şansımı zorlamam diyorsan xc 500(kullandığım için söylüyorum) o paralara değer...

@episode

kron xc500 alırsan memnun olmassın ön çatal zoom sağlam bi maşa değiL benc e ona werceğin parayla 600 ytl 2. el formda satılıyor parçalar sağlam (deore) onu al derim

tabii istersen

Sirkeci Efor Bisiklette geçen gün sordum.
450 TL

evet bizm burdaki 600 demişti efor bisikletin telefonunu bulup orayı aradım 400 ytl dedi bende ordan aldım:D

eğer 2.el almak istersen benim gurptan arkadasvar satıyo alivio orta disli işte deore jant göbekleri fln var zoom gidon takımı guızzo sele borusu var.. acera arka vites fln var eğer almak istersen veya resmini görmek istersen benim adreste iletisim kuralım

arkdslr bn kron xc alıcam bunu nedenı tamamen butce meselesı ancak 350 ye kadr cıkabılıom acaba bu fiyata baska bı bısklet bulabılrmıyım? kronun iyi yönleri ve kötü yönleri? cvp icin sımdıden teskkrler:)

335 dolara sedona borla var yaklaşık 425 ytl ye denk gelir sanırım bi de onu düşünebilirsin,xc 500 hakkında pek bilgim yok,arkadaşlar yardımcı olurlar sana

XC500 güzel bisiklettir.Parçaları kalitelidir.Pişman olmazsın yani ama başka markalarada bak bi.

sakın alma xc500 ü 200 ytl bile etmez bn almıştm ve hiç memnun kalmadm.Şimdi amoeba hussar alıcam.Sn en iyisi borla al.(Xc500 alıcağına hiç bike alma daha iyi ''bence'')

kron çok çok kaliteli bir bisiklet ama her bisiklet markasının ürettiği gibi xc 500 düşük seviye bu onun kalitesiz olduğu anlamına gelmez ama tavsiyem xc 1000 dir aralarında pek bir fark yok fiyat olarak almışken xc 1000 al senın için daha iyi olur.Şimdiden hayırlı olsun.

Geri