Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Küçük bir Hız makinası...

@CandanC

şimdi şöyle başlayım, bu jantlarla yokuş aşağı öyle ağım şahım bir yüksek hızda iniş kesinlikle beklemeyin... Yol bisikleti ile 105,5 ile indiğim yeri, zamana karşı bisikletim ile 85 ile inerken yanımdan bir geçen bir taşın veya yandan sert gelen bir Rüzgar bile kontrolü kaçırmama sebeb olabiliyor. BU tarz jantlarla Yokuş aşağı inerken, rüzgar varsa yavaş inin :)

Bu bisikleti bütün yollarda kullanıyorum, kum, patika vs vs vs. hariç. Türkiye şartlarına uygun değil gibi birşey kesinlikle söz konusu değildir. YOL bisikletini kullandığınız her yerde bunuda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Max. hız düz yol olarak söyleyebilirim. Polatlı yolunu zaten biliyorsunuz, belki sizinde antreman yolunuzdur, ben taymekten temelli giriş 45-50 ortalama çıkarıyorum. Bu 20-25km lik bir mesafedir. ki 6 ay önceki kazamı ve sakatlık dönemimi sayarsak güzel bir ortalama olduğu düşüncesindeyim. HAKAN Hocam sağolsun...

Dün yaptığımız antremanın öznünü kısaca açıklayım: " Meclis parkendan çıkıp Cinnahı tırmantık. Sonra İncek tarafına dönüp YILdız Oran yokuşu, daha sonra Konya yoluna çıkıp 2-3 tane baba yokuş daha ki bunların ortalamaları yüksek yokuşlar... Sonrasında eskişehir yolu ve taymek yokuşu, polatlı gidip geldik ve 140km / 30 ortalama çıkardık... bu kadar yokuşlu bir antreman için gayet iyi bir sonuç sanırım.

Scudo
@olgun şenel

Ben BMX kemik jant kullanırdım, hayranım onlara, tekrar 1 tane toplama içerisindeyim :) nede olsa çocukluk aşkım...
BMX den indim ve direk YOL bisikletine bindim, çocukluğumdan beri binerim kısacası...
MTB hayatımda hiç binmedim, binmekte istemem... O yüzden YOL ve TT nin yeri bende bir başka...

Canın neye binmek istiyorsa, Seni hangisi mutlu edebiliyorsan onu kullanmalısın.
Kemik Jant BMX :)

ülkemizdeki bisiklet severlere göre dünyadaki tek bisiklet türü mtb! Durum böyle olunca, bu bisikletin uzaydan geldiğini düşünen ve buna istinaden garip sorular soran arkadaşları anlıyorum. Bisiklet çıtkırıldım birşey değildir. 110 kiloyum ve tur bisikletim var bırakın patikayı araziye giriyorum. Ufkumuzu açmamız gerekiyor biiklet konusunda çok dar görüşlüyüz. TT'ler ve pist bisikletleri ve bisikletçiliği hep ilgimi çekmiştir. Umarım eski performansınıza en kısa zamanda ulaşırsınız ki çokda birşey kalmamış eski halnize dönmenize

• Beğen
Tepkiler: serkan hilal
@serkan hilal

antrenman yaptığınız yolları ve yokuşları biliyorum... 30 ortalama çok iyiymiişş =)
hem 6 ay öncesi için geçmiş olsun hem tebrikler hem de darısı başıma diyorum =) (ben 23'e razıyım gerçi :) )

jant bilgisi için de teşekkürler... bilmeden, uzaktan bakınca (bu ben oluyorum :) ) daha yüksek hızlara daha uygunmuş, daha kontrolü gidilebilirmiş izlenimi veriyordu oysaki =) (ben gidip şu zamana karşıları bi araştırıyım en iyisi =))

e size kazasız, sorunsuz, ölüm tehlikesiz sürüşler, iyi antrenmanlar o zaman :)

• Beğen
Isin icinde Omer HAYTA nin olmasi bile kalite icin yeter de artar
Kazasiz pedallamalar dilerim...

• Beğen
@Berkant.dogan

durmuyor sorunda burda zaten... :)

bu makineyi bence bu fren sistemi durdurur..

http://e1210.hizliresim.com/12/j/dzpf4.jpg

kazasız binin. maliyeti hakkında özel mesajdan bende istiyorum. mümkünse.

Bisiklet hakkında maaliyeti, yaşadıklarınız v.s banada özelden atarsanız sevinirim :)

• Beğen
@serkan hilal

Biliyorsunuz ki kullanılan frenlerin rolü, kullanılan pabuçlara göre çok küçüktür.
Karbon jantların fren sorununu bugüne kadar çözemediler, ama (link) un fren papuçları üzerine çok iyi yorumlar duyuyorum dostlarımdan.
(link) kullananlar da var ama bazıları yağmurda şikayetçiler.

• Beğen
@ihtiyar

fren sorununu TOKEN ACCURA frenlerle çözdük, çifti 205gr. gelmektedir ve frenaj mükemmel derecede iyidir.
şu anda bir sorun kalmadı...
Bilgiler için tşkler...

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar
@serkan hilal

o zaman hayırlı olsun diyelim kazasız belasız inşallah :)
bu arada maaliyeti hakkında özelden mesaj atarsanız sevinirim.

• Beğen
Geri