Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kullanıcı adı değişikliği

@hakan bes

Hallettim Hakan Bey.

@dogukan demirbek

Kullanıcı adı değişiklikleri İsim > Takma Ad şeklinde olmuyor maalesef. Yani şu andaki kullanıcı adınız isminizse bunu takma isim ile değiştiremiyoruz.
Eğer mahremiyetiniz nedeniyle bu tip bir değişikliğe gitmek istiyorsanız. "İsim S." veya "İ. Soyisim" şeklinde düzenlenebilir kullanıcı adlarınız.

@Furkan Tamer

Furkan T. Kullanıcı ismi sistemimizde kullanılmaktadır. Bu yüzden değişikliği gerçekleştiremiyorum.

Scudo
@Edip Dinçer

Edip Bey o zaman "Furkan TK" olarak değiştirmenizi rica edeceğim.

@Furkan Tamer

Tamamdır Furkan Bey. Hallettim.

chnkrmz olmuyor demiştin geçen sefer. peki " chn krmz " oluyor mu

@c. kırmızı

Cihan aynı zamanda kız ismi diye direk yazamıyorsun değil mi? :D

@Raşit S

aslen erkek ismi olup farsçadan jehan diye gelmiştir. -_-
ismimde benim gibi sapına kadar erkek olup, kızlar için kullanılması uygun değildir.
ama ismi çok beğenip kızlarında kullanan anne ve babalar mevcud.
cihan isminin sonuna yada başına gül kelimesi ile kızlara uygun olabiliceği düşünülmektedir.
günümüz zamanında realiti yapının düşünce sisteminde gerçekleşen kavramlar amacıyla adlandırılan
sistemde global yapılaşmanın da etkisi maruz görülmüştür.
her ne kadar litirüel spazma sonucunda meydana gelen olgusal yaklaşımlar....

....

neyse işte ben chn krmz istiyorum :D

@veli uşak

Kullanıcı adı değişiklikleri İsim > Takma Ad şeklinde olmuyor maalesef. Yani şu andaki kullanıcı adınız isminizse bunu takma isim ile değiştiremiyoruz.
Eğer mahremiyetiniz nedeniyle bu tip bir değişikliğe gitmek istiyorsanız. "İsim S." veya "İ. Soyisim" şeklinde düzenlenebilir kullanıcı adlarınız.

@chn krmz

Hallettim Cihan Bey..

teşekür ederim.

Soyismimi yanlış yazdığım için ismimin Eren Korkmaz olarak değiştirilmesini istiyorum.

@Eren kokmaz

Tamamdır Eren Bey, hallettim :).

Çok teşekkür ederim. Daha yeni üyeyim ne yapacağım hakkında çok bilgim yok. :) ama forumu seviyorum inş alışıcam

Merhaba,

Kullanici adimi Berker K. Yapabilirmisiniz? Tesekkur ederim.saygilar.

@Berker Kara

Hallettim Berker Bey..

Merhaba,

Kullanıcı adımı Osman Uygun olarak değiştirebilir misiniz ?

Teşekkürler

@dokdorosman

Halletim Osman Bey..

@Y. Emre Çelikkol

Emre C. Kullanıcı ismi sistemimizde kullanılmaktadır. Bu yüzden değişikliği yapamıyorum Emre Bey.

Geri