Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kullanıcı adı değişikliği

@Hakan y

@Kahveci107

:harika:

Scudo
Adımın degistirilmesini talep ediyorum Uykusuz007 olarak

@Uykusuz007

Tamamdır. Ama 2. el ilanınız olduğu için eski kullanıcı adınızı, profilinizdeki "Adı" bölümüne ekledim.

merhaba , kull. adımın ''seal'' olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Selim

Bende Golfer olarak değiştirilmesini rica ediyorum

@furkan yılldız
:harika:

• Beğen
Tepkiler: Golfer
Artık kendi adınızı kendiniz değişebilirsiniz arkadaşlar ilgili konuya bakmanız yeterli.

Herkese saygılar ve sevgiler.

Kullanıcı adımı değiştimek istediğimde:
BisikletForum - Türkiye'nin en büyük bisiklet forumu - Hata

Kullanıcı adınız diğer üye adlarından farklı olması gerekmektedir. Yazdığınız üye adı halihazırda bir başka üye tarafından kullanılmaktadır.

mesajı ile karşılaştım.
Bu yazıyı okuyan ilgili forum yöneticisinden kullanıcı adımı Baris Celik olarak revize etmesini rica ediyorum.
iyi geceler.

Merhaba benim de kullanıcımı adımı bygrandpower olarak değiştirebilir misiniz ?

Tabi ki değişiyor. Ben değiştirdim. Telefondan giriyorsanız sağ üstte forum fotoğrafınızın üzerine tıklayın gece modunun altında "Kullanıcı adı değiştir" seçeneği var.
Eğer sizde bu seçenek yoksa bir admin ile iletişime geçin. Ben öyle yapmıştım.
Screenshot_20200916-084707_Chrome.jpg

• Beğen
Tepkiler: makaram
Kullanıcı adı- Rumuz değişimi taleplerinizi, bizlere özel ileti yoluyla bildiriniz @Tarik0109 ...

Kullanıcı adı- Rumuz değişimi taleplerinizi, bizlere özel ileti yoluyla bildiriniz @Tarik0109 ...
Özel ileti nasıl yapacağımı bilmediğim için burdan söylemiştim yardımcı olur musunuz?

@Tarik0109 , yukarıda @Taygun Kon arkadaşımızın anlattığı şekilde deneyin, değişim olmuyorsa bize "Özel Mesaj Gönder" kısmından talebinizi iletiniz.
İyi forumlar..

Paylaşılan fotoğraftaki "Üye adı değiştir" seçeneği benim ekranımda görünmüyor. Bunun dışında kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

Geri