Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kullanmadığımız ürünleri ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara verelim

Xlc basinc gostergeli pompamin tutma yeri koptu bir mobilyacida yada marangozda rahatlikla tamir edilip kullanilabilir ben malesef alanyada yasadigim icin tamir ettiremiyorum buradaki esnafin tamami insan kaziklama uzerine calistigi icin kimse ugrasmak istemez ugrasan da zaten pompadan daha fazla para isteyecegi icin ben yaptiramiyorum ihtiyaci olan bir arkadasa ucretsiz verecegim.Sehir disindan isteyen olursa kargo da yaparim alici odemeli sekilde yeter ki cope gidecegine birinin isini gorsun.Tutma yeri disinda herhangi bir problemi yoktur sapasaglam
İsterseniz tamir etmenize yardım edebilirim

Scudo
Arkadaşlar herkese keyıflı forumlar;

Elımde cycplus m1 cıhazı var.. Dıs sılıkon çercevesı deforme ama ıs goruyor ve gıdon aparatı ıcın arka tarafında vıda yardımı ıle sabıtlenebılır. Yuvarlak cercevesı, tak-çıkar yapmamdan dolayı gevşedı... Urunun şarz kablosu, kıtapçığı ve 1 adet hız/kadans sensoru mevcut. 25''-30'' dıs lastık genıslıgıne uygun, presta 60/80 mm presta sıbop ıc lastık setıyle takas edebılırım.

İlk yazan arkadaşa verdim, güle güle kullansın

Forma ve taytta XL bedene geçtim bunlara zor giriyorum.

Large beden 3 kısa kollu, 1 uzun kollu forma, 1 tane Nalini içlik ve 1 Large Sora taytı ihtiyaç sahibine hediye etmek isterim. Yırtıksız, temiz hepsi, az kullanıldı.

Acıbadem'de elden teslim edebilirim veya kargosunu karşılayacak olana Yurtiçi Kargo ile de yollarım. Özelden ilk yazana vereceğim.

321307 dosyayı görüntüle
hani bisiklet kilo verdirirdi 😅 😅

arkadaşlar elimde işe yarar pilli kırmızı aydınlatma var isteyenler belirtsin. Kenarda duruyor, bir tanesinin köşesi küçük kırık ama iş görür vaziyette.

Kocaeli gebze ama istanbula pazar günleri çıkıyorum, çıkarken bırakabilirim.

Kas olarak aldım, vücut yağ oranım %9

Haftada 3 gün GYM

Ben razıyım böyle kilo almaya
Hocam sizin gibi kas olarak kilo alınca sürüşe negatif etkisi olur mu? Özellikle tırmanış anlamında.

Kas olarak aldım, vücut yağ oranım %9

Haftada 3 gün GYM

Ben razıyım böyle kilo almaya
öyle desene abi sıkıntı yok o zaman :) benim de 3 kg fazlam var yağ oranım %17 çıktı bu hörbürlayf şeysin de :D bu sabah bisiklet antrenman yaptım 2600 kalori gitti bende bu gün body e başlayacağım göbek gitsin diye uğraşıcam ama 2 sene önceki halime dönecek gibi yine :D küçülemiyorsak büyüyeceğiz :D
Hocam sizin gibi kas olarak kilo alınca sürüşe negatif etkisi olur mu? Özellikle tırmanış anlamında.
ben 2 sene önce body yaptım 4 ayda 77 kg den 86 kg ye çıkmıştım patlayıcı güç yalan olmuştu bende ama dayanıklılık artmıştı

• Beğen
Tepkiler: lrfan
İstesende büyük oranda hipertorfi (kas büyümesi) olmaz bu kadar aerobik sürüş yapan birinde. Uzun vadede istikrarlı antrenmanla (hem kardio hem ağırlık ant.) ve doğru beslenme ile rekompozisyon oluyor, yani kilo değişmeden yağ kaybedip kas alıyorsun. 3 kilo yağ kaybını kas alarak telafi ettim, ama bu 4 yılın ürünü, yani tartıda kilom değişmedi ama vücut güzel hale geldi (bana göre) :ssrtcbya: Tırmanışlarda üst gövdemin kuvvetiyle daha iyi tırmanıyorum, halimden memnunum :) Ama forma ve tayt masrafı ciddi :D

öyle desene abi sıkıntı yok o zaman :) benim de 3 kg fazlam var yağ oranım %17 çıktı bu hörbürlayf şeysin de :D bu sabah bisiklet antrenman yaptım 2600 kalori gitti bende bu gün body e başlayacağım göbek gitsin diye uğraşıcam ama 2 sene önceki halime dönecek gibi yine :D küçülemiyorsak büyüyeceğiz :D

ben 2 sene önce body yaptım 4 ayda 77 kg den 86 kg ye çıkmıştım patlayıcı güç yalan olmuştu bende ama dayanıklılık artmıştı
4 ayda 9 kilo artışı zaten sıkıntı bence 😳 bir şeyler doğru gitmemiş, naçizane fikrim

Konuyu fena dağıttım bu başlık altında, özür dilerim

kasın alındığı bölge önemli bacaktan kas kazanımı itme gücünde artış sağlar ekstra olarak kas yağa göre daha fazla yoğun olduğu için aynı kütlede daha fazla kas oranına sahip olmak sizi daha zayıf gösterir daha aerodinamik olursunuz

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
vücudun yağ ve kas oranını doğru ölçmek de sanıldığı kadar kolay değil aslında.uyduruk tartılar bile ölçüyor sözde ama çoğu yanlış

İstesende büyük oranda hipertorfi (kas büyümesi) olmaz bu kadar aerobik sürüş yapan birinde. Uzun vadede istikrarlı antrenmanla (hem kardio hem ağırlık ant.) ve doğru beslenme ile rekompozisyon oluyor, yani kilo değişmeden yağ kaybedip kas alıyorsun. 3 kilo yağ kaybını kas alarak telafi ettim, ama bu 4 yılın ürünü, yani tartıda kilom değişmedi ama vücut güzel hale geldi (bana göre) :ssrtcbya: Tırmanışlarda üst gövdemin kuvvetiyle daha iyi tırmanıyorum, halimden memnunum :) Ama forma ve tayt masrafı ciddi :D

4 ayda 9 kilo artışı zaten sıkıntı bence 😳 bir şeyler doğru gitmemiş, naçizane fikrim

Konuyu fena dağıttım bu başlık altında, özür dilerim
kalori açığı çok kalıyordu abi biraz yağlı besleniyordum :( ama 4.ayım da 110 120 kg bench press atıyordum 5 6 tekrar karşılığını alıyordum faakt yağ oranı bir tık artmış olabilir :D

• Beğen
Tepkiler: lrfan
Arkadaşlar ihtiyaç sahibi birileri sizin yüzünüzden durmadan bu başlığın altına gelmek zorunda kalıyor farkındasınız değil mi ? Özelden telefonlarınızı alıp whatsapp tan muhabbet edin yada daha uygun bir başlığın altında görüşelim.

Arkadaşlar ihtiyaç sahibi birileri sizin yüzünüzden durmadan bu başlığın altına gelmek zorunda kalıyor farkındasınız değil mi ? Özelden telefonlarınızı alıp whatsapp tan muhabbet edin yada daha uygun bir başlığın altında görüşelim.
Katılıyorum, ürün bilgileri paylaşımından ötesi bu başlık altında olmamalı.

Elimde sedona ve merida markalarına özel üretilmiş artık kullanmadığım park ayağı var. Yanında montaj için vida ve somunu da mevcut. İhtiyacı olan ve bu ayağı destekleyen bisikleti olan birine ücretsiz vereceğim kargoyu kendi ödemesi koşuluyla.

Ekran Görüntüsü (135).png

Bursa'dan bir arkadaş genç öğrenci olması kaydıyla resimdeki trainerı hediye ecektir. Başka sosyal paylaşım yerlerinede yazmış acele eden alır.

WhatsApp Görsel 2024-09-20 saat 16.19.38_394dc63f.jpg
Bursa'dan bir arkadaş genç öğrenci olması kaydıyla resimdeki trainerı hediye ecektir. Başka sosyal paylaşım yerlerinede yazmış acele eden alır.

WhatsApp Görsel 2024-09-20 saat 16.19.38_394dc63f.jpg

Trainer bir öğrenci arkadaşa verilmiştir.

Son düzenleme:
Geri