Kullanmadığımız ürünleri ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara verelim

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba değerli arkadaşlar,

Deponuzda evinizin bir köşesinde bir şeyleriniz mi var? Hem siz malzemenin veya bisikletin yükünden kurtulun hem de ihtiyaç sahipleri bu fırsattan yaralansın. Kullanmadığımız Ürünleri İhtiyacı Olanlara Verelim. Bu konu altında elinizde olan ve atıl durumda olan ürünlerinizi burada belirtiniz. İhtiyacı olanlar da özel mesajla bildirsinler.

ilk ben başlayayım.

Bende 20 jant bir bisiklet var. Kullanılır durumda. İhtiyacı olan varsa Kızıltoprak mağazasına gelerek ücretsiz olarak alabilir.

Scudo

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Çok, ama çok güzel ve örnek bir davranış!
(Kesinlikle kimseyi kastederek söylemiyorum.) Lakin İnşallah; ihtiyacı olmayıp da, kendini ihtiyacı varmış gibi yutturmaya çalışabilecek olan insanların eline geçmese çok güzel olur! Çok iyi ayırt etmek gerekir bence!

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
O şekilde yapan olursa zaten kendi vicdanıyla baş başa kalacak :) Başkasının hakkını yemiş olacak.

Bu arada msn kullanmıyorum.

Sevgili Arkın bisikletini güle güle kullan. Hayırlı olsun. 24 jant bisiklet verilmiştir.

2 tane de 26 jant bisiklet var. Biraz bakım gerekir. İhtiyacı olan varsa gelip alabilir.

ozan_gurkan

Aktif Üye
Tepki
21
aslında kardeşim ve amcamın oğlu bisiklet istiyodu ama.
nasıl olur bilmem.

Özcan Avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
441
ihtiyacı olana bisiklete ilk başladığımda ( yaklaşık 8-9 ay ) önce aldığım kısa parmak eldivenleri verebilirim hatta florya yeşilköy yeşilyurt bakırköy civarı eldende teslim edebilirim bu arada eldivenler jelsiz isteyen olursa ö.m ile irtibat kurabiliriz..

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Zaten o kadar çok iyilik yapmak isteyen insan var. Fakat İnsanlar kime güveneceklerini şaşırmışlar. Bunlara aracı olan kişilerin sizlerin olması her anlamda çok güzel. ALLAH hayırlarınızı kabul etsin.

İyi forumlar.

bmxserdar

Daimi Üye
Tepki
289
bu davranış güzel çünkü yüce olan ALLAH CC HZ .böyle gönül den
gelen.bide kalp ile ise o insanı o cömertligin den dolayı onu ihya
eder.sayın ulaş kardeşim size teşekkürü bir borç biliyorum ve
sizin gibi kardeşlerimin çogalması beni çok sevindirir
eger yazdıklarım da kusur varsa siz lerden özürdilerim

oguzhanzed

Daimi Üye
Tepki
309
Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

Öncelikle böyle birşey yapmanızdan dolayı sizleri kutlamak isterim.Ayrıca şimdiden bana yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.resimleri ekledim ama başarılıdır inşallah.eğer olmamışsa lütfen uyarın.
resimdeki kadroyu evin önünden geçen hurdacıdan aldım.(10 tl karşılığında) 10 gün öncesine kadar oldukça eski ama işimi gören bisikletim vardı ama çaldırdık(demekki eski olsada birilerinin daha çok ihtiyacı varmış).şimdi kendime yeni bisiklet alcak param yok.bu kadroyuda bu sebepten aldım.resimleri arkadaşın dükkanında çektim ayna kol bilyelerini değiştirdim.aldığım hurdacıya eğer böyle işime yarar parçalar denk gelirse uğramasını söyledim param oldukça ama hurdadan ama en ucuz olabilecek parçaları almak istiyorum çünkü.
neyse.ben İZMİR/Aliağa da oturuyorum.kargosu benden olarak gönderebileceğiniz hertürlü malzemeye talibim.
en azından sonuna kadar okudun ya gözüne sağlık.
kadro ölçüsünü bilmiyorum nasıl ölçlür onuda bilmiyorum ama cantlar 26''

bozokaydin

Daimi Üye
Tepki
156
Alhonga marka ön arka v fren sistemi (Whistle Miwok'tan çıkma) ve Shimano Altus HB40 V fren uyumlu 32 jant teline uygun ön arka göbek ve Whistle Byte Sele Borusu ve kelepçesi, Shimano Acera arka rubleyi ihtiyacı olan ya da öğrenci olanlar Kadıköy'den gelip alabilir. PTT kargo yapmayacağım, yalnızca elden almak isteyen birine verebilirim. Hepsi çok az kullanıldı, 4-5 saat gibi.

Osman Şen

Daimi Üye
Tepki
32
@bozokaydin
telefonunuzu verirmisniz ordan görüşelim benimde bu parçalrın çoğuna ihtiyacım varda