Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

La Vuelta 2021

Kraliçenin topları olunca , Ronaldo gibi gol kralı mı olacakmış , tam anlamadım. Hele bir izah et.:harika:
"Congratulations to Roglic for his attack and victory. He was the only one to show he had the balls today!” Hamlet said.

Scudo
"Congratulations to Roglic for his attack and victory. He was the only one to show he had the balls today!” Hamlet said.
@Cemal Ç. yakınlardaysan Süleyman Ağabeyinin ataşına bir bak. Zafer kazandı diye Roglice ayar olmuş. :)

• Hahaha
Tepkiler: cazci
Roglic'in de patlayıcı gücü fena. Puncheur özelliği çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: cazci
Ay kocaman at kara
Torbamda zeytin kara
Bilirim de yolları
Varamam Kordoba'ya.....

Turu yarıladık ve güzel bir rotadan Cordoba ya ulaşıyoruz.
Kaçış grubunun forse edeceği ama sonuçta sıkı bir sprint finişi olacak gibi..Sprinter kıtlığı içinde Jakopsen tek favori...
40f82.jpeg
Yayın 15:50 - 18:45 arası...

Screenshot_20210826_220417.jpg
Ve bıyıklı, dün son metrelerde kaybettiği etabı bu kez son nefeste kazandı.. @necmeddin , @hamlet2006 ..
Evet köklerinde sprinterlik var ama dünkü yorgunluğun üstüne bu etabı sprint finişiyle alması çok büyük bir iş oldu...Baş ve baş altı sprinterler tısladı. Jakopsen zaten yeşili garantilemiş gibiyken bu sıcakta hiç kendini zorlamadı..
Genel klasman ve mayolar değişmedi, sarsak Roglic gene düştü..

13. etap, son iki siprint finişinden biri.
Hafta sonu öncesi genel klasmancılar için uzun bir toplu sürüş günü.
Sıcak havada 203 k.m. sonunda sprinterlerin finali olacak ama yeşil mayo çekişmesi olmadığından podyum sürprizi olabilir.
3b9ae.jpeg
Yayın 15:50 - 18:45 arası..

Uyku getirici etaplardan biri daha.
Ama sprint etapları da bisiklet yarışlarının olmazsa olmazı.
Son 20 kilometresini izlesem bir şey kaçırmış olmam herhalde.

Uyku getirici etaplardan biri daha.
Ama sprint etapları da bisiklet yarışlarının olmazsa olmazı.
Son 20 kilometresini izlesem bir şey kaçırmış olmam herhalde.
Bir çok kazayı kaçırabilirsiniz. 1630073820808.png Bu ana canlı tanıklık edemeyebilirsiniz.

Gene üç tavşan kaçtı ama tazı sürüsüne yutuldular.
Peleton sprint kapısı puanlarına bile bakmadı, Jakobsen güle oynaya yeşili garantiledi ve fakat son km.de lastiği patlayınca Quic-Step treni B planı yaparak "Dereyi geçerken at değiştirdi" ve sürpriz yapıp ilk büyük tur zaferini kazanan Senechal oldu.
Sıralama ve mayolar aynı kaldı...
Hafta sonu çok şeye gebe..

Hafta sonunu orta uzunlukta ama çok sert tırmanışlarla karşılıyoruz.
Gizli pençeciler, zaman kazanmak isteyenler, 'etap alayım şanım yürüsüncüler' için kıyasıya bir çekişme olacak..
eb957.jpeg
ad611.jpeg
b2910.jpeg
Adres aynı, yayın aralığı da...

@cazci detay bilgiler için çok teşekkürler. Bizi tembelliğe alıştırdınız :) burdan bugün menüde ne var diye bakıp, ne kadar izleyeceğime karar veriyorum. Emeğinize sağlık.

Kontrollü bir etap izledik. Kaçanlar son tırmanışta kuru yapraklar gibi döküldü. Ama biri vardı ki bugünü bekleyen bir dağ keçisi: Bardet..
En uygun zamanda atağa kalkıp ondan beklenen etap zaferini nihayet alıp "tırmanışçı mayosunu" üzerine geçirdi. Diğer mayolar değişmedi, genel klasmanda minik zaman kazanımları genel sıralamada manidar bir etki yapmadı.
Herkes yarını bekliyor gibiydi...

Günün en ilginç gelişmesi; dün lastiği patladığı için Quic-Step siprint treninden koptuğu söylenen Jakopsen in meğerse gücünün tükenip pedal kestiği bilgisi oldu.
Hani yeşil mayo garanti olmasa turu terkedermiş gibi bir tükenmişlik içinde..
Son haftaya Roglic için işlerin hiç kolay olmayacağı, Martin,Mas,Lopez ve Bernal'in istim üstünde olduğu netleşti..

@cazci detay bilgiler için çok teşekkürler. Bizi tembelliğe alıştırdınız :) burdan bugün menüde ne var diye bakıp, ne kadar izleyeceğime karar veriyorum. Emeğinize sağlık.
Çok doğru bir konuya değinmişsin. @cazci Cem abi tek başına Flamingo dansı yapıyor pistte , bu konu başlığında. Pişiriyor, hazırlıyor beğenimize sunuyor.
Şimdi yarışlarda yorumlarına alıştığımız arkadaşlar su kaynatıyorlar.
@Sadettin Z. hocam arazide grawelle keyif turu yapıyor. :harika:
@Semih Cavdar somon avlamak için gittiği vadide, internet çekmediği için yarışı zoraki takip ediyor.😍
@sccetin bisiklet yorgunu. Son 10 yılın yükseklik kazanımları tansiyonunu oynatmış. :)
@trainspotting35 kırmızı zehirlenmesi geçiriyor. Red diyor herşeyi reddediyor.:koptum:
@Tutmosis89 kardeşim nerelerdesin. Kıbrıs'a tatile gittin galiba. İyisin değilmi. Uzun zamandır yoksun.:harika:
@seko35.50 mesai öncesi turlara kafayı takmış. Aslında İzmirin sıcağı perişan etmiş , bu aralar kendinde değil.:)
Esas bomba ise @hamlet2006 kafayı benim bıyıklara takmış, ekonomi muhabirliğine soyunmuş. Millete koyun tavsiyesi veriyor el altından. Eyy TDF'nin yorumcusu ,silkinde kendine gel. Yoksa kankam @Cemal Ç. ile seni kilim çırpar gibi çırpacağız. Tüm tozunu alacağız.:acpsnr:

Bana gelince yarışı hiç sevmem ve anlamam. Zaten kış için topladığım kuş burnuları kurutmakla meşgulüm.Köyde internet zoraki çekiyor zaten.20210829_010019.jpg

Şimdi konuya el atın derseniz en fazla @mariokaldato başkana sesleneceğim. İki tanede tangocu bulacağız. Cem abi yarışı anlatırken ,biz ise tango videolarını yükleyip yarışı sulandıracağız. Sonra operatörler bizi bu başlıktan kovalamanın peşine düşecekler. Süleyman Abi @hamlet2006 kıs kıs gülecek , ben demiştim bak bunlar tangoyada başladılar diye.:):):koptum:

@Veto8 , neredesin abi bu yarışta hiç yoksun.:harika:

@a.gul29 yoklama kaçağısın haberin ola.:) Yazdıklarımı çokta üstüne alınma MTB yarışlarına sakla enerjini.😍:harika:
@a.valverde Üstadım kazadan sonra ,üzüldüğünü farkettik. Yarışlarla ilgili yorumlarını eksik etme bizden. :harika:

Arkadaşlar Cem abi tek başına konuyu ilerletiyor, yorumlarınızı eksik etmeyin. Bildiğiniz üzere forumda yol- MTB düellosu hiç eksik olmaz, o zaman sizi köşeye fena sıkıştırırım. Demedi demeyin. Sağlıkla, yarışla, bisikletle ve en önemlisi Bisiklet forumla kalın. Yoksa tüm üyeleri bu başlıkta etiketlerim.:koptum::harika::)

@hamlet2006 @necmeddin abi bıyıkları adeta bir böceğin antenleri edasıyla kullanıp hissiyatlarını dönem dönem kaleme alıyor. Elalemin Kafka sı, Samsa sı varsa bizim de yerli ve milli Necmeddin abimiz var. Böcek böcek derken köylük yerde bolca olan aklımdaki böceğe dönüşmez umarım 😂😂

İkinci haftanın kapanışını uzun ve zorlu dağ etabıyla yapıyoruz.
Etapları izleyemeyen varsa bugün bir piyango.
Çünkü 15.etap hem kaçış hem genel klasman çekişmesi hem de finiş de son atakların mücadelesini vaadediyor...
Dünden kendini bugüne saklayanları da unutmayalım..
Sıcak ve irtifaya dayanıklı olanlar favori. Kolombiya ve Slovenyalılar öne çıkar, zaten sıralama da kim olduklarını biliyorsunuz...
442e8.jpeg
f19b7.jpeg
5b805.jpeg
Yayın bugün erken başlıyor : 13:55 - 18:45 arası...

Son düzenleme:
Çok doğru bir konuya değinmişsin. @cazci Cem abi tek başına Flamingo dansı yapıyor pistte , bu konu başlığında. Pişiriyor, hazırlıyor beğenimize sunuyor.
Şimdi yarışlarda yorumlarına alıştığımız arkadaşlar su kaynatıyorlar.
@Sadettin Z. hocam arazide grawelle keyif turu yapıyor. :harika:
@Semih Cavdar somon avlamak için gittiği vadide, internet çekmediği için yarışı zoraki takip ediyor.😍
@sccetin bisiklet yorgunu. Son 10 yılın yükseklik kazanımları tansiyonunu oynatmış. :)
@trainspotting35 kırmızı zehirlenmesi geçiriyor. Red diyor herşeyi reddediyor.:koptum:
@Tutmosis89 kardeşim nerelerdesin. Kıbrıs'a tatile gittin galiba. İyisin değilmi. Uzun zamandır yoksun.:harika:
@seko35.50 mesai öncesi turlara kafayı takmış. Aslında İzmirin sıcağı perişan etmiş , bu aralar kendinde değil.:)
Esas bomba ise @hamlet2006 kafayı benim bıyıklara takmış, ekonomi muhabirliğine soyunmuş. Millete koyun tavsiyesi veriyor el altından. Eyy TDF'nin yorumcusu ,silkinde kendine gel. Yoksa kankam @Cemal Ç. ile seni kilim çırpar gibi çırpacağız. Tüm tozunu alacağız.:acpsnr:

Bana gelince yarışı hiç sevmem ve anlamam. Zaten kış için topladığım kuş burnuları kurutmakla meşgulüm.Köyde internet zoraki çekiyor zaten.272894 dosyayı görüntüle

Şimdi konuya el atın derseniz en fazla @mariokaldato başkana sesleneceğim. İki tanede tangocu bulacağız. Cem abi yarışı anlatırken ,biz ise tango videolarını yükleyip yarışı sulandıracağız. Sonra operatörler bizi bu başlıktan kovalamanın peşine düşecekler. Süleyman Abi @hamlet2006 kıs kıs gülecek , ben demiştim bak bunlar tangoyada başladılar diye.:):):koptum:

@Veto8 , neredesin abi bu yarışta hiç yoksun.:harika:

@a.gul29 yoklama kaçağısın haberin ola.:) Yazdıklarımı çokta üstüne alınma MTB yarışlarına sakla enerjini.😍:harika:
@a.valverde Üstadım kazadan sonra ,üzüldüğünü farkettik. Yarışlarla ilgili yorumlarını eksik etme bizden. :harika:

Arkadaşlar Cem abi tek başına konuyu ilerletiyor, yorumlarınızı eksik etmeyin. Bildiğiniz üzere forumda yol- MTB düellosu hiç eksik olmaz, o zaman sizi köşeye fena sıkıştırırım. Demedi demeyin. Sağlıkla, yarışla, bisikletle ve en önemlisi Bisiklet forumla kalın. Yoksa tüm üyeleri bu başlıkta etiketlerim.:koptum::harika::)
Valla sonuna kadar haklısınız hocam,saolsun mederatörümüz Cem abi seyredemeyip kaçırdığımız güzelim İspanya turumuzu kendisinden ayrıntılarıyla takip ediyoruz,akşamları özetleri izliyoruz anca işte,iş güç bu ara yoğun izinsiz çalışıyoruz sabahın köründe kalk az buz sür sonrada 12 saat mesai zorluyor bu aralar,sn @Cemal Ç. ile koskoca 1 aydır bir denk getirip süremedik sen düşün işte.

işte,iş güç bu ara yoğun izinsiz çalışıyoruz sabahın köründe kalk az buz sür sonrada 12 saat mesai zorluyor bu aralar,sn @Cemal Ç. ile koskoca 1 aydır bir denk getirip süremedik sen düşün işte.
Sakar ve bela parotoneri @Cemal Ç. ile sürmemişsin. Demek ki verilmiş sadakan varmış, onunla sürmeme şansınla bitmiş. :ssrtcbya: Ben senin yerinde olsam biten sadakaların için sadaka dağıtmaya başlardım.

@hamlet2006 @necmeddin abi bıyıkları adeta bir böceğin antenleri edasıyla kullanıp hissiyatlarını dönem dönem kaleme alıyor. Elalemin Kafka sı, Samsa sı varsa bizim de yerli ve milli Necmeddin abimiz var. Böcek böcek derken köylük yerde bolca olan aklımdaki böceğe dönüşmez umarım 😂😂
images (2).jpeg

bu nasıl etaptı böyle, bir şeyler olsun diye izledik ama ne oldu anlayamadık. O zaman şu meşhur sözle etabı yorumlayalım. Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Geri