Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Maalesef dolar:4,13 euro:5,12 arkadaşlar...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
başlığı dolar 5 euro 6 ya yol alırken yapılmalı
ülkeden gitme gibi düşünceniz yoksa stok yapmaya başlayın (bisiklet parça stoğu,bakliyat vs....)
bakım videolarınıda izleyip öğrenin kendi işinizi kendiniz yapın
benden demesi

Scudo
@ismail_32

Buna benzer bir yorum atacaktım tamda ama geç kalmışım hocam ama gelecek yıl için Umutlarım var

bir tane Muhammet vardı geçen bir başlıkta ölümüne savunuyordu. Almanya nın bizi deli gibi kıskandığını falan iddia ediyordu. Bizi vatan hainliği ile suçluyordu hiç bir zaman farkında olmadığımızı memleket elden giderken bizim derdimizin para olduğunu söylüyordu. Keşke gelse bu başlığa. Gerçi o akşam o kadar çok ayar yedi ki en son tehditlere başlamıştı. Gelse de biraz daha eğlensek..

Kemik AKP kitlesini ideolojik olaylarla tutmak mümkün. Yenikapı Mitingi,Filistin Demagojisi vs hep bunun yüzünden,ne de olsa çoğu AKP'li araştırma alışkanlığı yok ne yazık ki o kitleden hiç kimse mecliste İsraille ilişkilerin kesilmesi önergesinin AKP'li vekil çoğunluğuyla reddedildiğini Mavi Marmara'da Erdoğan'nın 180 derece döndüğünü ve daha nicesini bilmiyor,ya da reise çamur atıyorlardır deyip kulak arkası ediyorlar böyle şeyleri.Aşağılamıyorum Koyu sağcı kitleyi aşağılamıyorum çünkü bende babam sebebiyle bir zamanlar sağ düşünceye ve AKP'ye yakın hissederdim kendimi.Ne zaman Erdoğanı eleştiren bir şey görsem babamın yaptıklarını tekrarlar saçma argümanlarla çıkış yapar ya da görmezden gelirdim.Tabii okumaya meyilli bir çocuktum,büyüdükçe de sapla samanı ayırt etmem çok zaman almadı doğal olarak :D Bir çoğu nefret ortamında yetişiyor,sorgulamayı öğrenmeksizin.Şimdi onlara hakeret ettiğimi yeni neslin diline pelesenk olmuş "çomar" kalıbına layık gördüğümü düşünebilirler(bende bu forumda dahil kullanmışımdır bunu yakın zamanda yalan yok ama bu kirlenmiş ve aşağılayıcı bir kelime,artık bu kelimeyi kullanmadan eleştirmeye çalışacağım tabi aynı sertlikte yine) ben kanıtları link halinde aşağıda sunacağım,inanıp inanmamak kendilerine kalmış en azından gördüklerini mantık süzgecinden geçirip sorgulayıp araştırsalar yeterli.

Bu ikincisinde konuşmaların tarihi de var tatmin olmayanlar o tarihi yazıp aratarak başka videolara da ulaşabilirler Montaj mı değil mi vs için.

Burada da tarihler var aynı şekilde tatmin olmayan giden aratır daha geniş bir biçimde.

Burada az önceki yıllar evvel çekilmiş videoda kol kola olduğu Barzaniye ayar çekiyor.Yersen.Birde Şivan Perveri çıkarmış ki zaten adamın Türkiye hakkında ne düşündüğü videoda açık net gözüküyor.İzleyin tatmin olmazsanız yine başka kaynaklara göz atın.

Buna youtube hesabınıza girip bakın neden bilmiyorum yaş sınırı konmuş.

Haa tabii benim amacım iktidara sırt dönüp muhalefeti kucaklamanız değil aynı eleştirelliği muhalefete de göstermemiz gerektiği fikrindeyim.Mesela 140 Journos nedense HDP'lilerin ve bazı muhalefet partilerinin yanlışlarını göstermemiş pek...

Ne taraftan olursanız olun araştırın öyle fikir beyan edin.Konuya dönelim, öhom öhom...

Ama artık bu tutmamaya başlıyor fark ettiniz mi bilmiyorum ama iktidar yanlılarında o eski heyecandan eser yok yavaşça sönmeye başladılar.En basitinden bazı mitingler olurdu olağanüstü derecede bir insan kalabalığı...Ha insanlar bilinçlendi mi hayır ama eskisi gibi bir çoşku yok Erdoğana ve tüm AKP'ye karşı.Tabanda hafif kopmalar yaşanıyor ama tam bir bilinçlenme uyanış söz konusu değil.Bana sorarsanız AKP'nin bir süre daha kalması insanların bilinçlenmesi açısından daha hayırlı olur.Öteki türlü kriz yeni iktidarın başına kalır ve herkes eskiden olanları unutur.AKP başta kalsın ki insanlar neden oldu tüm bunlar,nasıl bu hale geldik vs iyice düşünsün ve asıl sorumluları iyice görsün.Bilinçlensin,aklını başına alsın.Zaten adamlar yıllardır aynı söylemlerle ilerliyorlar,temcit pilavı tadı verdi yeni bir şey ürettikleri yok,öyle çıkmazlar yarattılar ki kendilerine hem bize içinden çıkmamız uzun vadede zor ekonomik ve siyasi bakımdan.Ama ben iyi tarafından bakıyorum olaya,tüm bunlardan sonra ayakta kalırsak pek çoğumuz bilinçlenmiş olacak.Elbet yargılanacakları günler gelecek!

Ha tabii unutmadan önümüzdeki süreçte bir çok görev düşüyor üstümüze vatandaş olarak.Eylemlere katılmaktan,tepkinizi koymaktan çekinmeyin.Sesiniz en yüksek şekilde çıksın,okuyun araştırın öğrenin.Fikir özgürlüğü cumhuriyetin temelidir.Dik durun,utanacak hiçbir şeyimiz yok!

@DurgunDeniz dün sabahtan akşama, akşamdan geceye bazılarına laf anlatmaya çalıştık. Hala anlamak istemiyorlarsa, anlayacak kapasiteye sahip değillerse, belki biz bunları hakediyoruzdur.

Alıntı-

Açılın büyük resim kursundan geliyorum.
kura merkez bankasının müdahele etmemesinin nedenin cumhurbaşkanın ingiltere ziyareti ile alakalı olduğunu düşünüyorum. ingilteredeki yabancı fonlara yüksek kurdan ülkemize döviz girişinin garantisi verildi.

özellikle borsadaki spekülatif hareketleri yine ingiltere merkezli bir grubun (çete) yönettiği devletin üst kademeleri tarafından bilindiğini tahmin ediyorum.

karşılığında ne alındığını zaman gösterecek ama tahminlerime göre akp'nin seçimden öncesi ohali kaldıracağını düşünüyorum.

ODnmn0.jpg

@Guanzo Umarım dediğin çıkmaz.Artık yeter taş çatlasın beş yıl dayanabilirim bu adama artık bunun yerine biraz düzgün ülkenin iyiliğine hizmet edecek biri gelsin,bıktım artık.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri