Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Murat Çömez Kalp Krizi geçirmiştir.

Yokmu söyle saldira bilecegim, kizacagim bir konu, su son 2 ayin stresini atayim. :koptum::koptum::koptum:
Umarım geç kalmadım..Hala aramızdamısındır inşallah...🤣😆..
Büyük geçmiş olsun..Konuya başlarken çok üzüldüm hatta panikledim bir anda, devamında rahatladım şükür 👍..
Keyfin yerindemi üstad?..Damar lazımsa verelim bak, ataar toplaar... kaç cm lazımsa çekinme...
Yemin ediyorum gül diye yazıyorum, atlama üstüme hemen...🙂

Scudo
geçmiş olsun abicim dönüşün bizi sevindirdi ..veda konusu trend oldu bekleriz abi :)
@Murat Cömez Selamlar, operasyonun başarılı geçmesi ve sağlık durumunuzun iyi olması çok sevindirici. Hızla iyileşmenizi ve bu zor süreçleri bir an evvel geride bırakmanızı temenni ediyorum.
Geçmiş olsun dileklerimle, sağlıcakla kalın, mutlu kalın.😊
@Murat Cömez Abi iyi olmana çok sevindim. Daha da iyi olursun İnşallah. Dikkat kendime. Çok yorulma.
Hosgeldiniz. Tekrar geçmiş olsun
Geçmiş olsun
Şükür Yaradan'a gelip, hal hatır ettin. Kendini çok yorma. Aksiyondan bir süre için uzak dur. Sana takılacağımız günler yakındır. :harika:
Hepinizden Allah razi olsun, tesekkürler. :)

Umarım geç kalmadım..Hala aramızdamısındır inşallah...🤣😆..
Büyük geçmiş olsun..Konuya başlarken çok üzüldüm hatta panikledim bir anda, devamında rahatladım şükür 👍..
Keyfin yerindemi üstad?..Damar lazımsa verelim bak, ataar toplaar... kaç cm lazımsa çekinme...
Yemin ediyorum gül diye yazıyorum, atlama üstüme hemen...🙂
Tesekkürler Hakan usta,

damar isini hal ettik sagol artik hortum ile devam ediyorlar. Bakalim insallah lazim olmaz ama olursa kesin sana basvuruda bulunurum. :koptum::koptum:

Arkadaslar cümleten selamlar.
Murat abimiz @Murat Cömez pazartesi günü kontrol icin hastaneye yatmis, yapilan tetkiklerde ikinci operasyonun basarisiz olduğu ortaya cikmistir.
Bunun sonucunda bir kac gun icinde açık kalp ameliyati olacaktir. Az evel kendisi ile konuştum. Su an muşahade altinda yatiyor yogun bakimda :(

Rica ediyorum guzel abimizin bu ciddi ameliyatinin guzel geçmesi icin dualarinizi eksik etmeyin.
Şimdiden tesekkur ederim.
❤❤❤

Murat abimiz @Murat Cömez pazartesi günü kontrol icin hastaneye yatmis, yapilan tetkiklerde ikinci operasyonun basarisiz olduğu ortaya cikmistir.
Bunun sonucunda bir kac gun icinde açık kalp ameliyati olacaktir. Az evel kendisi ile konuştum. Su an muşahade altinda yatiyor yogun bakimda :(

Rica ediyorum guzel abimizin bu ciddi ameliyatinin guzel geçmesi icin dualarinizi eksik etmeyin.
❤❤❤
Allah yar ve yardımcısı olsun, inşallah en kısa sürede sağlığına geri kavuşur

❤❤❤
Sağlıkla döner .Şimdiden geçmiş olsun

❤❤❤
Selamımızı söyle, Allah yar ve yardımcısı olsun. Dualarımız onunla. İnşallah tez zamanda şifa bulur.

Murat Çömez’e acil şifalar diliyorum, umarım sorunsuz halleder ayağa kalkar bir an önce.

Allah şifa verir inşallah

• Beğen
Tepkiler: Feunard

❤❤❤
Tekrar geçmiş olsun,Allah şifa versin.

Geri