Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Murat Çömez Kalp Krizi geçirmiştir.

Gerekli cevabı özel mesaj olarak gönderdim. Orada da belirttiğim gibi, bu polemiği "kalp krizi" gibi çok ciddi ve duygusal bir başlığa taşımanın kimseye faydası yok. Geçirdiğiniz bu zor sene için ben de geçmiş olsun ve baş sağlığı diliyorum.

Scudo
@Murat Cömez
Kayıplarınız icin basiniz sagolsun,
Yasadiginiz saglik sorunları icin gecmis olsun,
2022 size ve sevdiklerinize saglik, mutluluk, huzur getirsin.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Gerekli cevabı özel mesaj olarak gönderdim. Orada da belirttiğim gibi, bu polemiği "kalp krizi" gibi çok ciddi ve duygusal bir başlığa taşımanın kimseye faydası yok. Geçirdiğiniz bu zor sene için ben de geçmiş olsun ve baş sağlığı diliyorum.
Özelden yazdiginiz beni Ilgilendirmiyor, ama buradan yazdiginiz yorum cok hosuma gitti ve dürüstce oldugu icin hakkinizda yazdiklarimida sildim. Size karsi tüm kirici oldugum yazilardan dolayi özürdiliyorum. Umarim bundan sonra kimse kirici olmaz.

Özelden yazdiginiz beni Ilgilendirmiyor, ama buradan yazdiginiz yorum cok hosuma gitti ve dürüstce oldugu icin hakkinizda yazdiklarimida sildim. Size karsi tüm kirici oldugum yazilardan dolayi özürdiliyorum. Umarim bundan sonra kimse kirici olmaz.
İşte bu . Kimse kimseyi kırmasın abi. Burası gülmek ,eğlenmek , bilgi almak ,vermek , güzel paylaşımlarda bulunmak yeridir. Kavgalar gitsin hayatımızdan. Zaten yeteri kadar memlekette kavga var. Herkes bu platformda lütfen yazdıklarını düşünüp yazsın. Sonra düşünülmeden yazılanlar kırıcı olabiliyor. Herkesi seviyoruz motto muz bu 😎 ( Bu yazdığım şey bir genellemedir ! )
Saygılar...

Kayıplarınız için üzüldüğümü belirtmek isterim @Murat Cömez ,
Allahtan kendilerine rahmet diliyorum, sizlere ve hepimize uzun ve sağlıklı ömürler temenni ediyorum,
İnşaallah Türkiye ye gelişinizde sizinle tanışmak kısmet olur.
Kalın sağlıcakla,🙋‍♂️

Tekrar geçmiş olsun sayın @Murat Cömez ve kayıplarınız için başınız sağolsun.
Allah razi olsun, dostlar sag olsun.

@Murat Cömez Kötü söz sahibine aittir, derler. Hayatın böyle şeyleri kafayı takmaya değmeyecek kadar kısa ve her anının kıymetli olduğunu bizzat tecrübe ettiniz. Kendinizi üzmeye, canınızı sıkmaya değmez.
Söylenen kötü söz ne sizi küçültür, ne de söyleyeni yüceltir. Siz sağlıklı ve güzel günlerinizin tadını çıkarmaya bakın, keyfinizi kimsenin kaçırmasına izin vermeyin. Tekrar geçmiş olsun.
Dediklerinize komple katiliyorum ve güzel yorumunuz icin tesekkür ediyorum.

Tekrar geçmiş olsun abiciğim, kayıplarınız içinde başınız sağolsun.. Sağlıklı bir sene diliyorum ailenle birlikte..
Güzel kardesim benim. Allah razi olsun, dostlar sag olsun. Cümlemize saglikli seneler dilerim. Bu arada yeni görevin hayirli olsun.

@Murat Cömez
Kayıplarınız icin basiniz sagolsun,
Yasadiginiz saglik sorunları icin gecmis olsun,
2022 size ve sevdiklerinize saglik, mutluluk, huzur getirsin.
Allah razi olsun, dostlar sag olsun.

Çok geçmiş olsun. 2022 sağlık ve şans getirsin.
Tesekkürler.

Kayıplarınız için üzüldüğümü belirtmek isterim @Murat Cömez ,
Allahtan kendilerine rahmet diliyorum, sizlere ve hepimize uzun ve sağlıklı ömürler temenni ediyorum,
İnşaallah Türkiye ye gelişinizde sizinle tanışmak kısmet olur.
Kalın sağlıcakla,🙋‍♂️
Allah razi olsun, dostlar sag olsun. Insallah haziranda gelecegim ve umarim tanisma firsatimiz olur.

"aşı" olmuş muydu
Kim??

Başlığa girince ne bi daha mi kalp krizi gecirmis diye girdim. Bence her seferinde kalbi hatirlatmanin bi anlami yok.Ustunden kaç ay gecti. Basligi Murat Çömez Havadisleri veya Tefrikaları diye degistirelim. Artik bisikletten veya kalpten öte hayatindaki onemli havadisleri takip ettigimiz bi baslik oldu.

Geri