Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ön far tavsiyesi

(link)
bunu tavsiye ederim.

almak isteyenlere eos630 modelini tavsiye ederim. 3 ledli ama eos620 e yakın güçte. ayrıca pili daha yüksek ve power bank olarak kullanabiliyorsunuz.
çok güçlü olmasın isteyenler eos610 da alabilir. o da yeterli

bende eos620 modeli var. gerçekten çok güçlü bir ısık. bu model yanyana 6 led. özellikle mtb üzerinde çok güzel görünüyor ancak gidona bağlanan iki parçası var. yani yer kaplayıp, sos kısmı da kendi gözünüzü bile alıyor. çünkü sos flashör de 6 ledde birden yanıp sönüyor. sarjı 2,5-3 saat gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Scudo
(link)
bunu tavsiye ederim.

almak isteyenlere eos630 modelini tavsiye ederim. 3 ledli ama eos620 e yakın güçte. ayrıca pili daha yüksek ve power bank olarak kullanabiliyorsunuz.
çok güçlü olmasın isteyenler eos610 da alabilir. o da yeterli

bende eos620 modeli var. gerçekten çok güçlü bir ısık. bu model yanyana 6 led. özellikle mtb üzerinde çok güzel görünüyor ancak gidona bağlanan iki parçası var. yani yer kaplayıp, sos kısmı da kendi gözünüzü bile alıyor. çünkü sos flashör de 6 ledde birden yanıp sönüyor. sarjı 2,5-3 saat gidiyor.
Siz direkt bu satıcıdan mı aldınız?

Briviga farım sürüş sırasında gidon aparatındaki kilit yerinden kırıldı. Gidona montajlanan parçasında sıkıntı yok. Fotolarda görünen, üç vida ile tutturulan parça kırıldı. Gidona takılamıyor. Aynı yerden kırılma daha önce de başıma gelmişti. Accell Bisiklet sağolsun garantiden yeni parça gönderip sorunu çözmüştü. Şimdi garanti bitti. Bu parça için Accell Bisiklete yine soracağım fakat başka nasıl bir şekilde bu parçadan edinebilirim?
Fardan memnunum. Daha önceki kazada düştü, çalıştı. Şimdiki kazada da düşmesine rağmen hâlâ çalışıyor. Metal kasası sağlammış gerçekten.
IMG20241011151143.jpg

Aynı ürüne sahibim ürünün dış kasası gerçekten çok sağlam ama bağlantı noktası plastik olmasından kaynaklı çok kalitesiz, şu anlık bağcıkla bağlayıp kullanıyorum ama nereye kadar gidecek iyi bir ürün almak gerek.

(link)

Gayet memnunum, Day Flash modunda gündüz hep açık 400 lümen veriyor o modda, fark edildiğimi hissediyorum

Stokta var olan link

(link)

322218 dosyayı görüntüle

Aynı ürüne sahibim ürünün dış kasası gerçekten çok sağlam ama bağlantı noktası plastik olmasından kaynaklı çok kalitesiz, şu anlık bağcıkla bağlayıp kullanıyorum ama nereye kadar gidecek iyi bir ürün almak gerek.
Benimde bu şekilde farım vardı ve park ayağıyla duran bisiklet rüzgardan düşünce bağlantı yeri kırıldı. Malum ağır oluyorlar. Fardan o zaman çok memnun olduğumdan başka birşey almayıp aliexpress ten bunu aldım. Uydurmak zor oldu. Uzun süre kullanıp farın pil verimi bayağı azalınca bende bu braviga farı aldım. Şu an bu da kırılırsa almış olduğum aparat hala durduğundan içim rahat.
Aliexpress te çok çeşitli bağlantı aparatları var. Uğraşırım derseniz uygun gördüğünüzü deneyebilirsiniz. Çünkü kullandığınız farın ışığı pili çok iyi.

Dosyalar

• IMG_20241012_001259.jpg
    IMG_20241012_001259.jpg
    37,8 KB · Okunma: 15
Benimde bu şekilde farım vardı ve park ayağıyla duran bisiklet rüzgardan düşünce bağlantı yeri kırıldı. Malum ağır oluyorlar. Fardan o zaman çok memnun olduğumdan başka birşey almayıp aliexpress ten bunu aldım. Uydurmak zor oldu. Uzun süre kullanıp farın pil verimi bayağı azalınca bende bu braviga farı aldım. Şu an bu da kırılırsa almış olduğum aparat hala durduğundan içim rahat.
Aliexpress te çok çeşitli bağlantı aparatları var. Uğraşırım derseniz uygun gördüğünüzü deneyebilirsiniz. Çünkü kullandığınız farın ışığı pili çok iyi.
bağlantı noktasını nasıl uydurdunuz hocam yapıştırıcı v.s mi ?

Siz direkt bu satıcıdan mı aldınız?
hayır offbondage diye bir marka aldım. ama tip olarak hepsi aynı. firmalar kendi markasını bastırıyor. eos630 diye aratınca çıkar. en uygun olan linki koydum. yorumlara bakarak alınız.

bağlantı noktasını nasıl uydurdunuz hocam yapıştırıcı v.s mi ?
Farın altında vida deliği vardı. Sanayide ki hırdavatçılardan resimde ki küçük parçadan geçip vida deliğine oturacak vidayı bulmuştum. Tek vida tuttuğundan dönmesin diye kuvvetli yapıştırıcı da sürmüştüm sağlam olmuştu. Takıp çıkartma mandalı da farın altında kaldığından parmakla çıkmazdı. Mandalın ucuna kısa bir ip bağlamıştım. İpi çekerek farı çıkarıyordum. Karışık gibi görünüyor ama basit ve kullanışlı olmuştu. Dediğim gibi fardan memnundum. Bu yüzden uğraştım.
Elinizde ki farın plastik kağana iki delik açıp uygun vida bulup küçük parça takılabilir. Kapağı kapatınca iki pil arasında vida başına yer olur sanırım.

Son düzenleme:
Geri