Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Özel mesaj kullanımı

Birazcık daha sabırlı ve sakin olursak ve kuralları okursak sanırım işler yoluna girmeye başlayacak.daha 2 mesajda nasıl yasaklandın bu arada???

• Beğen
Tepkiler: -Paşa-
Scudo
Merhaba,

Özel Mesajlarda sorun var herhalde. Özel mesajlarımı açtığımda gelen mesajın kimden geldigini görüyorum ancak okumak için açtığımda mesaj içereği yerine bir ekran geliyor ve mesajı silmek istiyorsanız aşağıdaki kutucuga tıklayıp silebilirsiniz mesajı alıyorum.

sorunndan haberi olan var mı ?

Yok mu kontrol eden mesajları arkadaşlar ?

Sadece benim mi mesaj kutum silindi yoksa herkesin mi silindi? Öyle bir durum olacak niye daha önceden haber verilmedi? Önemli mesajlarım gitti ya. :(

Benimde silinmiş. Sanırım kişiye özel değil, genele özel bir silinme durumu var. Size katılıyorum, haber verilmesi gerekirdi.

@Silindi

Teşekkürler. Benim dönmeyi unuttuğum veya yazacağım birileri varsa bana ulaşırlarsa sevinirim. Site güncellenmeden önce 2 yeni mesaj vardı. Kim yazdıysa tekrar yazsın :)

Mesaj kutularımız dolunca uyarı gelse iyi olur çünkü kimse fark etmiyor ve mesaj gönderecek adam silsin diye bekliyor yöneticileri bekliyorum

sanırım maile geliyor ki ben maile sık sık girmem ben aynı senin ve ya başka bir üyenin yolladığı gibi bildirim şeklinde gelmesini istiyorum.

Oy oy oy... :) Bu gelişmelerin devamı gelecek mi yoksa? Çok iyi oldu bu. Bir de benim bazen mesaj kutum dolo olmamasına rağmen mesaj alamıyorum/gönderemiyorum. Mesela sınır 100 iken toplamda 70 mesaj saklı olduğunda mesaj gönderip alamıyordum, 1-2 tane silince tekrar gönderebiliyordum. Umarım mesaj kapasitesinin artması ile bu sorun geçmiştir.

bide dhdeki gibi birisi mesajı alıntıladığında yada konunuza mesaj geldiğinde bize uyarı gelse süper olur :)

@Silindi
Teşekkürler, iyi oldu...

Merhaba;

Özel mesajlarımın hepsi bu sabah itibarı ile silinmiş.
Dün gece problem yoktu.
2. el ilanlarımla ilgili gönderim yapacağım adresler ve benzeri bir çok bilgi orada olduğu için sıkıntı oluyor.
Durumu nasıl düzeltebiliriz? Aynı problemi yaşayan var mı?

Teşekkürler

@Ender Piyale

Evet dün gece problem yoktu. Şu an benim mesaj kutusuda boş :(

@Çağlayan

Yaklaşıl 4-5 gündür forumun üst kısmında uyarı olarak belirtilmişti dün gece özel mesajların silineceği. Önemli verileri olanların yedeklemesi için gereken süre tanınmıştı yani. :)

Giden veri geri gelir; tadınız kaçmasın, önemli olan o!

Aslinda sistemin otamatik olarak mesaj atmasi daha iyi olurdu.en azindan iki hafta verilebilirdi sure olarak. Surekli online olmayan kullanicilar var haliyle haberi olmayan ve sasiranda cok olucak sanirim. Surekli girenlerin haberi var konuyla alakali olarak

Geri