Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot marka bisikletler

çok iyi hatırlarım bundan 8yıl öncesine kadar dayımda bir peugeot vardı.sıfırdı
6 yıl sonra hala yepyeni gibiydi ve bir tanıdığımıza sattı.son edindiğim bilgilere göre tanıdığımız bisikleti çatıda tutmuşve yağmur,kar derken pas tutmuş.ve hurdalığı boylamış...

Scudo
(link) burdan yeni model pejolara bakabiirsiniz ;)

http://www.bikes.peugeot.ch/de/imgs/z_1007.jpg

Peugeot un ne çok seveni varmış :)) elimde bir tane peuogeot explorer 010 var bakımı yeni yapılmıştır. Almak isteyen varsa satabilirim bi de elimde peugeot 2004 307 hdi var onu da satabilirim.

şu anda bayram izini dolayısıyla ankarada'dım.Bayram dönüşü pejo'mun resimlerini sizinle paylaşabilirim

arkadas istersen benim cadde tipi bmx satılık kadrosu pejodur vites takımları shımano yeni taktırdım

Bende Peugeot Mosaique(MTB) bisiklet var 2. el satıyorum.Shimano SIS System vites sistemi vardır.Bisiklet orjinaldir.Maşayı Zoom(327) maşa yaptım.Ama orjinal maşası hala durmaktadır.Bisikletimi V-brake fren sistemi yaptım.İsterseniz özeL mesajdan uLaşabiLirsiniz.Ulaşamazsanız poytatu@hotmail.com.

Bendede dağılmış durumda olan bir peugeot mosaique var. Bu hafta onunla uğraşmayı düşünüyorum. Bakalım toparlayabilecekmiyim.

@Mete K

EĞER HALA Peugeot Tourmalet YOL BİSİKLETİN DURUYORSA BANA SATMAYI DÜŞÜNÜRMÜSÜN?

@oquxx

ben alabilirim.msn varsa konuşalım hakkında..

ayrıca foruma söyleyeyim: peugeot bisiklet arıyorum

Arkadaşlar 2005 de aldım bir arkadaştan sıfırdı amam ben depoya oraya buraya dayamaktan halletim ama hala çok seviyorum kendisini(link)

@Gürsel BARANLI

teşekkürler.50 mesaj sınırı nedeni ile mesaj yazamadığım için burdan cevabımı vereyim dedim:ben daha eski modeller arıyordum.yani böyle kolleksiyon için.yoksa benim bir tane daha bisikletim var pejo.

1980 yapımı kırmızı renkli peugeot sis racer yol bisikleti kullanıyorum.12 vitesli.yaşlı bir bisiklet olduğu için biraz ağır.yokuş çıkması biraz zor oluyor ama düz yolda ve inişlerde bir kurşun gibi kaçabiliyor.vitesler şimano ve kadro nun üzerinde.bir söylentiye göre ilk sahibi bu bisikletle yarışlara katılıyormus.ben gayet memnun olduğumu söyleyebilirim.

İlk bisikletim cro-moly kadrolu ve komple kromajlı peugeot CPX 24" jantlı Cruiser BMX di, hakkını vererek kullandım, ömrünü doldurdu. Ardından Peugeot Tourmalet sahibi oldum, 14 vitesli idi, exage donanımlıydı, rigida jant, maillard göbek ve pedallar, çok güzel bir bisikletti ağır bir kaza sonrası pert oldu. Şimdi bir çocukluk arkadaşımın benimle aynı zamanlarda aldığı benimkinden daha üst model olan PH10 modeline göz diktim, bildiğim kadarıyle sarıp depoya kaldırmış, zor ikna ettim, bak yapma etme çürümesin yazık falan :D Bakalım neler olucak söz verdi bu hafta sonu bakıcaktı.

• Beğen
Tepkiler: Upper Architect
Benim de 10-15 senelik bi peugeot explorer 05' im var gerçekten çok iyi, biraz hafif olsa günümüz bisikletlerini çok rahat yakalar.

• Beğen
Tepkiler: Upper Architect
@BURAKKOC18 kardeş benim kuzenim de war aynı şekilde o da gazeteden aldı we sadece 4 yıl kullandı şimdi ben o bisikleti kullanmayı düşünüorum sence bisiklet gerçekten dayanıklımı? şimdiden teşekkür ederim...

@Selim Çam

boykot kişiden kişiye değişiklik gösterebilir,
kişilerin zihnini bulandırmaya gerek yok,
ben amerikan ürünleri kullanmıyorum fakat, bu demek değildirki hiçbir amerikan ürünü kullanmıyacağım.

Kişi eğer memnunsa ve onu arzuluyorsa,
fransız malı diyerekten üründen soğutmaya gerek yok.

Geri