Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot marka bisikletler

Scudo
Bende Peugeot kırmızı amortisörsüz bir mtb bisiklet vardı zamanında. Bir çocuğa vermiştim(ah vermez olaydım).
Eski bir bisikletti çoğu kişinin de söylediği gibi.

Baya da ağır bir bisikletti. Hani gülle gibi desek yeridir:)

Merhabalar;

Ben de Peugeot'nun yol bisikletlerinden arıyorum. Yenisi zaten yok, İkinci elleri de yok denecek kadar az :( Satmayı düşünen olursa benimle iletişime geçebilir.

@baris1297

Bende Peugeot Explorer 010 var dayımdan bana kalma bir bisiklet ve 23 senedir kullanılan bir bisiklet hiç bişeyi değişmedi orjinal sadece iç dış lastikleri değişti orjinal lastikten sonra 2.lastigim çok memnunum ama 3 tane bısıkletım var satabılırım eger ıstıyorsanz bna msj atabilirsiniz

Babam bundan yaklaşık bi 10 sene önce Peugeot'un fransa'dan downhıll bisikletini getirtmişti.Hala da kullanıyoruz bir tek çizik bile yok üzerinde.Geldiğinde üzerinde Rock Shox maşa,ortada ise shock works'un gazlı amortisörü vardı.Komponentlerinin tamamı ise deore xt'ydi.:) :)

1 sene önceki halinin resmi....Fakat rengi kırmızıydı.Biz her yerini sarı yaptık.
İşte resmi;
http://img25.imageshack.us/img25/6828/spa0155h.jpg

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman
bende bir tane var peugeot raacebike oldukça temiz rengi sarı her parçası fraansız orjinal bir parça satılıktır mavic jant seti vardır.....

peugeot marka eski model bir bisikletim var üzerinde 105 set mavıc janltlar ve sora vies frean kolları var ilqileneniz olursa !!!

Merhaba
Peugeot marka satılık bisikletleriniz için resim ve fiyat bilgisi verirseniz sevinirim :)

"sevmek yetmez buyrun yaşamaya"çok güzel bir davet.güzel yaşamanın ilk şartı ve olmazsa olmazı;temiz çevredir,temini ise bisiklet kullanmaktır.

Bugün bende aldım bir Peugeut lightweight aliminium CS 31 :) (fransız) fotoğraf yüklemeye çalıştım, ama yükleyemedim :(

1997 yılında almış olduğum peugeot origin xs bisikletim hala duruyor. hala diri vaziyette ve orjinalinden birşey kaybetmedi. geçenlerde bakım için götürdüğümde bisikletçi satar mısın diye sordu. satmam deyince "satma zaten" dedi. farklı bir ön firen sistemi var. o zamanlar öndem amartisörlü bisikletler az bulunurken, bunda tepme hızı ayarı vardı. lastiklere çok işkence etmeme rağmen erimedi gitmişti :) daha önce kontrapetal kullanıcısıydım ve sert frenlere alışkındım. fren ve vites takımları bileşik halde o zamanlar hiçbir bisiklette yoktu.
uzun aradan sonra akşamları fırsat buldukça hava müsait oldukça pedallıyorum. gerçekten sağlammış yadigar.

@Efe Yıldırım

Şimdi'ki bisikletlerin parça kalitesimi:):):):) efe bey şimdi'ki sram ve shimano hepsi çin malı shimano zincir mesela ama adı shimano ve o zinciri yapan kmc firması ve çinde siz bendeki peugeot'yu bir görseniz.kalite neymiş anlarsınız neyse konuda hortlasın biraz:):):)

Bende de Peugeot City var. Zannedersem 95 ya da 96 yılında almıştım. Hala ilk günkü gibi. Yalnız elemanın biri arka çamurluğun üzerinde bulunan çanta taşıma demirini araklamıştı.

Bahsettiğiniz Peugeot Mosaique değil mi? O da maalesef Peugeot değil, Bisan kadro bir bisiklet; aynısından bende de var.
Bu arada, 1989 senesinde aldığım orijinal bir Peugeot'm var; çok sağlam, kaliteli bir bisiklettir. Eski seviyorsanız ve ikinci elini bulursanız, sakın kaçırmayın.

http://farm8.staticflickr.com/7163/13177092493_1aefee70e1_o.jpg

Geri