Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Puanlama sistemi

Bir zamanlar uygulanan demişsiniz....gerek yok bence çünkü 15-60 yaş aralığı var burada isteyen istediğini yazsın söylesin genel prensipler çerçevesinde. Yanlış anlaşılmasın 15 yaşında bir çocuğun muhakemesi ile 60 yaşın muhakemesi bir olmaz. Ama onlara aynı güce sahip oy hakkı vermişsiniz. Neden çünkü bazı insanlar bazı insanların yorumlarını saçma buluyorlar diye. Tabi buda bir fikir saygı çerçevesinde beyan edilebilir. Bende her şeye muhalifimdir ha

Scudo
%80'in de üzerinde bir oranla bu uygulamanın gelmesi destekleniyor şu anda. Yönetimdeki arkadaşlar umarım dikkate alır bunu :)

En kısa zamanda bu uygulamanın başlamışını diliyorum. Şikayete her defasında gerek yok. Biz üyeler kendi aramızda sorunlarımızı çözmeliyiz. Polemik olursa olur. Yapa yapa yapmamayı da öğreniriz polemiği. Her mesajda öğretmenim diye şikayet mi etmeliyiz? Hodri Meydan. oto kontrol :)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Günsezer
@z. usta

Seçme seçilme hakkı 18'e inmiş. Biraz gençlere güvenelim. En azından 15 yaş civarına sorumluluk verelim.forumda tercih hakkı verelim derim ben.

@z. usta

Düzeltme mümkünse her zaman yapılmalı.
Ben 18'e indi diye hatırlamışım. Yanlış bilgi tehlikedir. Yanlış yorumlar doğurur.

Yılbaşı geçti. Ufak tefek yenilikler yapıldı geçen süre içerisinde. Var mı bu açtığım konuyla ilgili bir gelişme? :)

Ben beğen butonunu da fazlalık görüyorum. Birşey yazılıyorsa beğenilme kaygısı olmamalı.

@katran

Beğenilme kaygısı farklı bir konu :) Daha doğrusu beğeni için yorum veya paylaşım yapılması sanıyorum sizin eleştirdiğiniz. Bununla ilgili yazmıştım zaten, amaç farklı:

@Deniz Tezcan

Bu şekilde bir ütopya gibi gelebilir size, bence; neden olmasın? :)

Güzel olur
Değişik olur :))
Site zaten güzel, dahada güzel olurki :))

İyi olur iyi. Belki böylece Trek ile Cannondale arasında kalmış kişiye "ne gerek var Kron da bisiklet" diyenler biraz ne yaptıklarını anlayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Berke ve Yuppata
Kesinlikle gelmeli hatta açık oylama bile olabilir şu kişi eksi şu kişi artı verdi şeklinde Saçma! diyebilirsiniz hemen ama böylelikle gereksiz eksi oyların önüne geçilebilir.

Aramizda sözlük (eksi, uludag vs.) kökenli olanlar bilir seri eksi oy verenleri :) ben simdi adama gicik oldum diyelim. Acarim profilini butun entry'lerine yukardan asagi basarim eksiyi mesela :) bunun onune gecmek icin sozlukler eksikedikten sonra bir sure bir daha eksi oy verememek icin zamanlayici koymuslar fakat bizim issiz milletimiz o engeli de baya günlerce ugrasarak asiyordu yani :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Bence whatsappda goruldu mavi tik bilmem ne gibi şeyler kaliteyi düşürdüğü için burdada aynı şey olacak gibime geliyor. Ne olur şu yeni dünya düzenine uymasak be arkadaş diyorum bazen. Çünkü insanlar artık yaşamdan tat alamıyorlar zira en yakınımdaki insanları bu whatsapp gibi uygulamalarla falan istediğim anda ulaştığım için kaybettim ve artık tadı değişti bu teknoloji işinin.

Bana kalırsa yapmayın forum boyle de gayet tatlı ve şirin kalsın beğenen beğensin beğenmeyen şikayet etsin :)

@selen-oz
Biraz okuyunca farkettim konuyu yine siz yine başka bir hort :p

Bana gore beğen de kaldırılmalı. Hatta bir adım ötesi mesaj adetide kaldırılmalı.sadece üyelik yılı yeterli olacaktır.Diğer tüm eklentiler sadece olayı forum adabı dışına kaşımaya hizmet eder.

@Altın Sikke sözlük konseptinde arti eksi vermek mantikli bence. Fakat forum konsepti biraz daha farkli. Sonucta bilgi paylasimi icin kurulmus bir platform. Atiyorum bir bilgi paylastim diyelim, biri gelip eksilerse ne anlami kaldi? Ya da eksileme olayi trollerin ekmegine yag surer. Bunlar benim dusuncelerim. Eger boyle bir secenek acilirsa adminlere buyuk yuk gelir sikayet eden cok olur diye dusunuyorum.

@Ahmet Onur Çakmak
Peki şöyle olsa; Konudaki ilk mesaja sadece beğeni gelse, eksi de sonraki mesajlara uygulanabilse :) Yani birisi paylaşım yaptığında, ilk mesaj olduğu için eksi almayacak. Paylaşımlar beğeni almaya devam edecek. Yorumlar değerlendirilecek ;)

@Anonim akil akildan ustundur :) illa ki bi cozum bulunur. Ama benim mantigima oturmuyor forumda eksi oylama olmasi. Tabii ki cogunlugun gorusu önemlidir :)

@kutlucan bu yüzden sanırım whatsapp hiç reklam kampanyası düzenlemeden 19 milyar dolara satıldı :koptum:

Geri