Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Red Bull Geç Kalma, Erken Gel

@barayda
adalarda beles bisiklet derken anlatmak istedigim beles gemiye biniyoruz adadan adaya goturuyorlar ustune bir tshirt verecekler galiba icebildigin kadar red bull ustune gida takviyesi de olacakmis .su an vapur fiyatlarini bilmiyorum ama o adadan bu adaya sanirim kayit ucretinden fazladir :) ustune digerlerini ekle ve her zaman yapilamayacak sey 300-400 kisi ile ayni anda start almak.bu kadar kalabalik tek tek nasil sollanacak kac kisiyle carpisilacak kim gidonunu takacak kac kisi dusecek :) hepsi ayri heyecan

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner
Scudo
@Ferhat Köse Aman allahım ben kesin gidonu takarım birine. :D peki inişler nasıl sert mi? Çok güzel organizasyonmuş ya.

@kasapogluu

barent leri çıkarsammı napsam bende birine takmayayım :ssrtcbya:

parkuru tam bilmiyorum ama daha onceden yarisanlar ve adalari bilen arkadaslarin soyledigi arazi lastigi takmami soylediler demekki arazi surusu yapilacak.ona gore lastiginizi barendinizi ayarlayin.cihan baska bahane kalmasin gececeksen bahanesiz gec :)

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz
@saviourmole
ilk etap cok karmasik olur 300 kisi ayni anda ve birbirlerini gecmeye calisacak epey kaza ve carpisma yasanacaktir acemi de cok oldugundan o yuzden ilk etap da gemisini kurtaran kaptan ama ikinci etaba gelirsen elimden gelen destegi yaparim.

@aksoyyavuz Vardır başka :D ama kasklar aynı takım gibi oluruz kardo :D

Arkadaşlar ben bir türlü katılamıyorum. Her seferinde ödeme butonuna tıkladığımda "Validate Format In Emergency Contact" uyarısını alıyorum. Ne yapmalıyım ?
Tekeriniz düz bassın.

@İ.Deniz en sonda acil durum icin yazilan kisi bolumu varya oraya tam istedigi gibi yazin (, ) ile ayirmak gibi birsey gerekiyordu sol tarafta gosteriyor zaten

@barayda aynen;)

@aksoyyavuz Çok teşekkür ederim. 29 luk 2.2 lastikle geliyoruz bakalım. Amaç eğlenmek öyle fazla bi dağ tecrübemde yok ama parkurlar zor mu acaba ? Bir baksa red bull videosunda izlemistim 10 metrelik tepelerden falan atliyorlardi :)

Inceledim haritadan ama adalara gitmedigim icin daha once bilmiyorum tam olarak

@aksoyyavuz Yokuş sıkıntı değil :) atlama zıplama olmasında :)

İlk iki etap o zaman daha çok yol tarzı sanırım mtb tarzı değil. Kondusyonu olan geciyor

@İ.Deniz tahminimce kisa kisa matikalar olur ilk turlarda gerisi genis yollar olur son 2 etap zorlu olabilir zaten siteye bakilirsa etaplar giderek zorlasiyor
ayrica ilk etap 10 km civari bu etapta daha kondisyonla eleme yapmaya calisiyorlar sanirim

kayıt listesinde 63. sıradayım.

@chnkrmz sen uçarak , kaçarak gidiyomuşsun ya görücez bakalım uçacakmısın yoksa yere çakılacakmısın :) :) :) 26 cı :)

@Ferhat Köse ödül büyük abi millilerden bırakmazlar peşini şimdiden kolay gelsin bol şans :)

@Melih Çolak

Melih salıh hocadan kamıl aleve gökhan uzuntaştan ferhat köseye :) kadır de gelecekmıs duyduguma göre ben ödülleri hiç incelememiştim baya kıymetlıymıs ılk uc ödülü Cihana bakma sen :) bu yarışta final etabına kalabılmek artık başarı sayılır benım yasımda bırı ıcın veya genc olup yarış koşmayan bırı ıcın.Kazasız belasız bır yarış olur ınsallah gelelım görelım yarın eskısehır ankara yapacam dırayetımız artsın bıraz :)
son kaynaşlı maraton yarış sonuçlarını ınceledıgımde kendımı elıtlerle kıyasladım o yarışta tam performanslı cevıremedım karadenız turu dönüşüydü çok yorgundum ona ragmen ılk 30 a gırıyorum ama burada nasıl olur bılemem.

Geri