Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Red Bull Geç Kalma, Erken Gel

@aksoyyavuz yenilerden ali cakas eskilerden gökhan uzuntaş , kamil alevi gördüm listede kadir kellecide geliyor olarak işaretlemiş ortalık yangın yerine dönecek

Scudo
@Melih Çolak
Biraz önce baktıgım listeye göre
Kamil Alev
Oğuz Özçelik
Bora Tirki
Gökhan Uzuntaş
Salih Manavoğlu
Ali Çakas
ve Ferhat Köse :) olağan şüpheliler :)
Kadir gelmezse kürsü Gökhan ile kamil arasında geçecek gibi duruyor muhtemel Gökhan alır .Ali de arayı zorlayacaktır antreman durumunu bilmiyorum bır ıkı aydır. oğuz hemen peşlerinden girer :) Salih ile Bora hoca birbiriyle kapışır :) Bende muhtemelen arkalarında Alp Çapa ve Ali Taşkıran abilerimi peşime takıp gelirim :) yangın yeri olacak durum yok bizde herkes yerini biliyor :) sistemi hiç yarış koşmayıp sağlam performans gösterecek gençler karıştıracaktır inşallah öyle gençler çıkar da camia yeni arkadaşlar edinmiş olur.

@aksoyyavuz
sadece o fulface kask yuzunden her rampada 100 metre gerı kalacagını bılıyorsun degıl mı :)(soyledıgım rakam sadece kask farkı performanslar esıt olsa bıle )

bu arada etkınlık kontenjanı dolmuş diyor ama 295 kişi yani basta soylenen 300 kısıye göre 5 kişinin adı yok süpriz sanatcılar cıkabılır :)

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak
@aksoyyavuz
Ağırlık,Aerodinamik ve oksijen yetersizliği diye üç ana başlığı yazayım yeter diğer risklere hiç girmeyelim diyecem ama gönlüm elvermedi 300 kişinin aynı anda start aldıgı bır yarışta görüş açısını o kadar kapatmak kazaya büyük sebebiyettir şahsen kendim ve tanıdıklarımı senden uzak tutacagım :)

@Ferhat Köse Tersten takmazsa sıkıntı olacağını sanmıyorum. :)

yarışa bisikletforumdan kaç kişi geliyor şimdi.

Arkadaşlar, videoları yüklüyorum. Büyük ada var sadece.
Parkurun 2. kısmı var ve kısa kısa. Bana göre Büyük ada nın en zorlu olan yerde burası.

Ben de geliyorum gelmek isteyen olursa birgün önceden gidip kamp atalım hemde parkur u ilçeleriz

İkinci adaya gidenlerin arasında olabilirsem benim için iyi olur 3. adaya gidebilirsem başarı olur son etaba kalabilirsem harika olur :)

@bianchircx229 bende son etaba kalabilirsem kendim için kazanmış varsayıcam. 3. adada kalırsam 2. olduğumu var sayıcam :D

• Beğen
Tepkiler: bianchircx229
En başta ki müziğe takılmayın, kaldıramadım :) Parkurun 2. kısmı nın başlangıç gibi bir şeyi. Ara ara çektim, keşke full çekseydim..
En başta ki yer ortalama 2-3 km gibi bir şey emin değilim. O parkurda geçmek biraz zor olacak.
Ondan sonrası hafif düzlük ve komple iniş..
(link)

Geri