Scott Kullanıcıları Kulübü

Scudo

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam Arkadaşlar, Scott CR1 Elite ile aranıza katıldım. Canyon'dan geldim :)

Tepki
66
İsim
Günce A.
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Scott Sub Cross 30 bisikletim satılıktır. Bir kaç kez kullanıldı acil satılık.

Sardalya21

Üye
Tepki
5
İsim
Mehmet Salih
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Merhaba ben Scott bisiklet kullanıcısı ile video çektim izlerseniz ve abone olursanız sevinirim

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
2.935
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam Arkadaşlar, Scott CR1 Elite ile aranıza katıldım. Canyon'dan geldim :)
Güzel bisiklet güle güle kullanın. CR1 SL kullanıyorum ben de, CR ler Endurance kadro yapısı ile rahat bir sürüş imkanı sağlar.

bis212

Aktif Üye
Tepki
73
İsim
Ahmet
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Scott Sub cross sahibi olan ve arka bagaj takmış olan var mı? Scott Sub Cross 10'a Topeak TA2047-B Arka Bagajı monte edeceğim ama kadro kulağının üst tarafına doğru monte edebileceğim iki somun deliği var. Hangisine monte etmem gerekir?

cabrio

Üye
Tepki
14
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

scott speedster serisinde büyük değişikliklere gitmiş.. artık speedster50 de bile disksiz seçenek yok..
kadro geometrisi ve tasarım oldukça değişmiş.. üstüne bir de tüm kablolama gidon boğazından içeri verilmiş çok temiz bir görüntü ortaya çıkmış.. ilginç bir şekilde ağırlık linkini attığım bisikletin ağırlığı 200gram kadar artmış..
2021 modelleri daha doğru düzgün ülkeye gelmemişti aklımıza 2022 soktular teşekkürler scott =)

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.418
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

scott speedster serisinde büyük değişikliklere gitmiş.. artık speedster50 de bile disksiz seçenek yok..
kadro geometrisi ve tasarım oldukça değişmiş.. üstüne bir de tüm kablolama gidon boğazından içeri verilmiş çok temiz bir görüntü ortaya çıkmış.. ilginç bir şekilde ağırlık linkini attığım bisikletin ağırlığı 200gram kadar artmış..
2021 modelleri daha doğru düzgün ülkeye gelmemişti aklımıza 2022 soktular teşekkürler scott =)
Bazen bir yol bisikleti almaya uğraşmak yerine hayaliyle yaşamaya alışmaya çalışmak istiyorum. Hem bu şekilde istediğiniz bisikleti yaşayabiliyorsunuz :)

ozebek.24

Üye
Tepki
12
İsim
Bekir Arda
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2021 Scott Speedster 10 ile aranıza girmeyi düşünüyorum. Giant Contends SL 2 disc'den daha mı iyidir daha mı kötüdür sizce?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.558
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2021 Scott Speedster 10 ile aranıza girmeyi düşünüyorum. Giant Contends SL 2 disc'den daha mı iyidir daha mı kötüdür sizce?
Bu kıyaslama için ikisini kullanan birisini bulmak lazım aslında. Net bir şekilde birisi iyi diğeri kötüdür diyemeyiz. Biraz aşk, biraz bütçe, biraz renk zevki işi. İkisinde de boyunuza uygun kadro var mı? Bisiklet satıcının elinde mevcut mu? Ben Giant kullanıcısı olarak oyumu Giant tan yana kullanırım. Türkiye pazarında tutulma oranı Scott tan fazla gibi Giant ın.
Biraz inceledim birisi 105 diğeri Tiagra Scott epeyi bir adım öne geçti.

ozebek.24

Üye
Tepki
12
İsim
Bekir Arda
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu kıyaslama için ikisini kullanan birisini bulmak lazım aslında. Net bir şekilde birisi iyi diğeri kötüdür diyemeyiz. Biraz aşk, biraz bütçe, biraz renk zevki işi. İkisinde de boyunuza uygun kadro var mı? Bisiklet satıcının elinde mevcut mu? Ben Giant kullanıcısı olarak oyumu Giant tan yana kullanırım. Türkiye pazarında tutulma oranı Scott tan fazla gibi Giant ın.
Biraz inceledim birisi 105 diğeri Tiagra Scott epeyi bir adım öne geçti.
ikisinin de bedenleri mevcut. Giant 105 olmasının yanında bir de scott'dan 3000 tl daha pahalı. Ama Giant'ın da disk fren olması beni cezbetmedi değil.

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
971
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Scott kullanıcısıyım; ama Speedster modeli değil.
105 setten dolayı Scott tavsiye ederim. Disk frenden dolayı da Giant öne geçiyor bence.
Eğer çok arada kalıyorsanız rengine, tipine de önem verin, birisi sizi daha çok cezbedecektir. Bisiklete binmeyi daha çekici hale getiren, size göz kırpanı alın bence. Teknik değil de duygusal bağ 😉
Yanlış bilmiyorsam @ghostt Speedster kullanıyordu, yanlışsam kusura bakmasın.

• Beğen
Tepkiler: ghostt

ghostt

Forum Bağımlısı
Tepki
4.977
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Scott kullanıcısıyım; ama Speedster modeli değil.
105 setten dolayı Scott tavsiye ederim. Disk frenden dolayı da Giant öne geçiyor bence.
Eğer çok arada kalıyorsanız rengine, tipine de önem verin, birisi sizi daha çok cezbedecektir. Bisiklete binmeyi daha çekici hale getiren, size göz kırpanı alın bence. Teknik değil de duygusal bağ 😉
Yanlış bilmiyorsam @ghostt Speedster kullanıyordu, yanlışsam kusura bakmasın.
Hocam ben 2020 Scott spesteer 20 kullanıyorum.Tiagra setli .Genel olarak memnunun.Dağ bisikletinden geçtiğim için diğer yol bisikletlerini kullanmadığından kıyaslama yapamayacağım.Ama iyi ki almışım diyorum.Birde Scott ve merida karşılaştırması vardı.Ordan arkadaşlar teknik bilgiler açısından bayağı değerlendirme yapmış @ozebek.24 ordan bakabilirsiniz .Benim ki tiagra setli disk frensizi .

• Beğen
Tepkiler: Bir vatandaş