Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Scott Sub10 28' 2009 amortisörlü

Scudo
Güzel bisiklet.Yol lastikleri hoşuma gitti...Metalik gri kadrosuyla iyi duruyor.Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: ocanakci
Selamlar...Resimlere bakarken Carbon aero barlar dikkatimi çekti.Güzel durmuşlar bisiklet üzerinde.Tekrardan hayırlı olsun...Aero barlardan bugün sirkecide sormadığım yer kalmadı ama bulamadım...Öncelikle ben eğer üretimi varsa alüminyum düşünüyorum.Tabi ben alüminyum olarak bulabilieceğim bir yer var mı tavisye edeceğiniz???
İlginize şimdiden teşekkürler...

Cihan Bey özür dilerim "özel mesajlardan" mesaj atamıyorum 50 mesaj daha önce forumda atmadığımdan ötürü.

Ben barları yurtdışından aldım. TR de bunlarla ilgili bir bilgi bulamadım. O yüzden bisiklet parçalarını-aksesuarlarını İngiltereden,Almanyadan getirtiyorum. Malumunuz ülkemiz bisiklet konusunda oralar kadar gelişmiş değil (gelişecek inşallah!!!)

Ozan Bey güle güle kullanın.

saygılar,
Z.T

Şehir bisikeltinden tur bisikleti oranlarına doğru geçiş yapmış... bence de güzel olmuş... subların en güzel yeri jantları hakikaten güzel duruyor.

• Beğen
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Çok güzelmiş, özellikle jantlar çok hoşuma gitti. Maşallah diyelim, kazasız belasız keyifli turlar.

• Beğen
teşekkür ederim. hayalinizdeki bisikletler de sizin olur inşallah. amortisör biraz yersiz oldu ama, işe yaradığını belirtmem gerek. iyi pedallamalar, kazasız sürüşler.

Aaaa çok güzel :) Hayırlı günlerde sürmeniz dileğiyle. Ben de 2008 modelini kullanmıştım. Gerçekten herşeyiyle güzel bir bisiklet. Amortisör de değişik durmuş :) Güle güle kullanın.

• Beğen
Çok şık bir bisiklet, güle güle kullan...

• Beğen
güle güle kullanın. insanın böyle uzun uzun seyredesi geliyor.
kazasız belasız...

• Beğen
çok karizmatik bir bisiklet, ayrıca amortisör de güzel duruyor. Ağırlığı ne kadar acaba?

Bu bisikletin beyazına bayılıyorum ya ! Bir de 2009 olursa süper sizin bisikletiniz gibi ;)

Çok beğendim bisikletinizi, hayırlı olsun. Ben mtb kullanıyorum, ama fotoğrafları görünce ciddi ciddi Sub 10 ile değiştirmeyi düşünmeye başladım. :) Ayrıca ağırlığı ben de merak ettim ama tartma şansınız yoktur sanırım...

Geri