Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İnceleme Sedona 410

@gokberk88 Önceliğim bianchi slr 200 ama 1300-1400 gibi bi butcem var o civar bisikletlere de bakabilirim

Scudo
@gokberk88
Dediğiniz lastikteki sibop bendeki pompayla uyumlu değil uç almam lazım şunlar (link) işimi görür sanırım.

@samuray bir arkadaşım bianchi hayranı olduğu ve kadro rengini de çok sevdiği için slr 200 aldı kullanıyor. grup seti biraz sıkıntılı haberiniz olsun bazen sesler gelebiliyor 3 lü aynakolu vites geçişlerinde zaman kaybı dolayısıyla güç kaybı yaşatıyor. Zamanla alışırsın diyen arkadaşlar olabilir zaten o zamana kadar da 3 lü aynakola ihtiyacın kalmıyor. Tanıdığım 2 insan 3 lüden 2 liye geçmek istiyor. Eğer marka ve kadro takıntınız yoksa (link) bu bisikleti önerebilirim en azından tourney yerine claris ve 2 li aynakola sahip bu arada mossonun jant seti bianchinin jant setine göre daha iyi daha çabuk ve iyi akord tutuyor. Biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye edebilirim almadan önce ;)

@olguakbayrak o zaman ben sizin yerinizde olsam decathlondan değilde (link) böyle sitelerin birinden alırdım. bu iç lastiklerde size uygun hemde pompanızla uyumlu.

• Beğen
Tepkiler: olguakbayrak
Selamlar! 410'umda birkaç sıkıntı yaşıyorum da, yardımcı olur musunuz? Ön-arka Tektro V-frenler bir türlü ayar tutmuyor. Ayarlıyorum vidalarından, 5 dakika sonra geri bozuluyor :( Yalnız ben mi bu sorunu yaşıyorum bilmiyorum.

Bisikleti kurarken yanlış taktığım için pedal bu halde bağlantı noktası yalama yaptı dişler erimiş (sıkıntı pedalı taktığım yerde)bu sorunun çözümü varmı yoksa yeni bir aynakol mu almalıyım

Dosyalar

• 20160725_143941.jpg
    20160725_143941.jpg
    74,1 KB · Okunma: 91
@kuşlar gibi özgür merhaba, arka ve ön mandalları iyice sıkın daha sonrasında yakınlık ve uzaklık için fren bacaklarındaki vidalarla oynayın mantığını çözersiniz. Kolay gelsin
@rakasum aynakol diş atmış geçmiş olsun. Pedalı çıkarın çok diş atmadıysa sorun olmaz. Alü kolay kolay kendinden geçmez. Eğer baya diş attıysa aynakol değişecek. En uygun aynakol 8'li sistem için 120-140tl civarlarında. Yeni aynakol alacaksanız dişli oranlarına dikkat edin. Benim size önerim 22-32-42 oranlarındaki aynakolu almanız. Yokuşlarda rahat ettirir. Saygılar

@Yuppata bende öyle düşünüyordum değişecegiz artık napalım pek bilgi sahibi olduğum da bir konu değil bana önereceğim aynakol varmı 130 lira max ve bide pedal düşünüyorum oda en fazla 60-70 civarı teşekkürler

@rakasum (link) orta yatakla uyumlu mudur bilmiyorum yalnız ileride bunu düşünüyorum. Göbeği bilen birine sorarsanız sizin için daha iyi olur
Pedal olarak rulmanlı olsun ne olursa kafi, önerim bu (link)

• Beğen
Tepkiler: ahmetyavuz
@Yuppata lastik değiştirmek istiyorum rubena stop thorn ultimate kafama çok yatıyor iç lastik olarakda rubena var kafamda.üzerindeki lastik 35lik sürekli asfaltta değilim parke yol ve bozuk yollarada giriyorum 35 iyi mi yoksa siz ebat ne önerirsiniz? sanırım siz epey modifiye etmiştiniz

Bende rubena flash 32 lastik almayi dusunuyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@honeybadger flash a bir açıdan kötü diye yorumlar vardı bilginiz olsun bu arada lastik için yurt dışından almanızı tavsiye ederim daha ucuz oluyorlar

@gokberk88 bir arkadaş 35lik hakkında yazmış forumda kullananlarda baya memnun nasıl bir memnuniyetsizlik varmış bilginiz var mı?

bir ara bende niyetlenmiştim ama nette olumsuz yorumlar okudum ama ıslakta kaymayla mı ilgiliydi yoksa kolay patlamasıyla mı ilgiliydi hatırlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: honeybadger
@gokberk88
Eski bisikletimde flash 1.50 vardı, ıslak yolda kayıyordu, ama 4 ay hiç patlamadı

@kuşlar gibi özgür
Fiyatına göre iyi lastik, ama ben olsam STU alırdım.

• Beğen
Tepkiler: honeybadger
hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

Geri